Moondance

Zapach Moondance

Moondance to elegancki, drzewny zapach, który wzmaga poczucie prestiżu i luksusu. Zapach Moondance tworzą aksamitny aromat wanilii i kuszący bursztyn. Dzięki domieszce egzotycznego drewna zapach staje się głęboki i bogaty w odczuciu. Akordy zielonych nut bergamotki, irysa i wiciokrzewu dodają zapachowi ognia i blasku. Zapach Moondance to niesamowita kompozycja luksusu i prawdziwej tajemniczości.

Nuty zapachowe kompozycji Moondance

Zapachy drzewne Aroma Projekt, Prolitec.

nuty drzewne

Wanilia czyli waniliowe nuty w kompozycji African Amber.

wanilia

Zapach bursztynowy do aroma marketingu.

bursztyn

Bergamotka rozświetla zapach african amber przeznaczony do aromatyzacji wnętrz.

bergamotka

Zapach Irys do aroma marketingu.

irys

Wiciokrzew pachnie odświeżająca i naturalnie.

wiciokrzew

Kompozycja zapachowa Moondance to zapach bardzo elegancki i wyrafinowany. Tworzy zobowiązującą atmosferę, urzekając swą głębią i szykownością. Należy zaznaczyć, że w całej swojej złożoności, jest zapachem zapraszającym. Przede wszystkim za sprawą aromatu wanilii, który otula i tworzy poczucie zaufania i bezpieczeństwa. Aromat nut drzewnym podnosi rangę miejsca i wzmaga odczucie profesjonalizmu. Nuty bursztynu dodają elegancji, ale także subtelnie relaksują. Warto podkreślić, że obecne tutaj nuty kwiatowe irysa, zielny zapach wiciokrzewu oraz cytrusowy aromat bergamotki, orzeźwiają i dodają energii. Zapach Moondance nade wszystko dodaje wnętrzu wyrafinowania i elegancji. Dzięki temu miejsce postrzegane jest jako bardziej wartościowe, bardzo prestiżowe i luksusowe. Zapach ten to kompozycja nowoczesna i nieco ekstrawagancka. Z tego powodu proponujemy zapach Moondance najczęściej do eleganckich, luksusowych i nowoczesnych miejsc.  Wszędzie tam, gdzie chcemy podkreślić wyjątkowość lub stworzyć strategię zapachową dla produktów premium.

Jak opisać zapach Moondance?

Każdą kompozycję zapachową opisać możemy za pomocą przymiotników, których równie dobrze, użyć możemy do opisu miejsca, w których zapach zostanie wykorzystany do rozpylania w celu aromatyzacji wnętrz i aromamarketingu. Skutkiem tego zapachy opisać można słownie, za pomocą przymiotników.

Moondance to zapach:

wciągający

elegancki

przyjazny

luksusowy

nowoczesny

tajemniczy

młodzieńczy

ciepły

Zapach, a kolorystyka i wystrój wnętrza

Każdy zapach ma swój kolor

Każdy zapach możemy również opisać za pomocą barw oraz kolorów. Jak wspomniano nasze zmysły są połączone, dlatego czując dany zapach, w naszej głowie buduje się jakiś obraz, tzw. wizualizacja. Potrafimy również połączyć percepcję danego zapachu z konkretnymi kolorami. Oczywiście każdy z nas inaczej odbiera różne nuty zapachowe, ale zazwyczaj możemy znaleźć punkty wspólne. Właśnie z tej naszej zdolności do wyobrażania sobie danego zapachu wynika fakt, że mówi się, że zapachy mają kolory. Idąc tym tropem jesteśmy w stanie wyobrazić sobie do jakiego typu wnętrz, do jakiej kolorystyki, dominującej w wystroju wnętrza, będzie pasowała konkretna kompozycja zapachowa. A więc śmiało powiedzieć możemy, że zapach ma swój kolor.

Kolory pasujące do zapachu Moondance

Zapach Moondance pasuje do wnętrz, w których przeważają kolory:

Kolor brązowy pasuje do zapachu African Amber.

brązowy

beżowy

African Amber pasuje do wnętrz o czarnym kolorze.

czarny

Kolor fioletowy pasuje do wielu profesjonalnych zapachów do aromamarketingu.

fioletowy

Zapach Arousing pasuje do koloru czerwonego, bo kolor czerwony to kolor miłości.

czerwony

African Amber idealnie pasuje do wnętrz z żółtym akcentem.

żółty

Kompozycja zapachowa MOONDANCE idealnie wpisuje się przede wszystkim do klimatycznych wnętrz, utrzymanych w jasnej kolorystyce z akcentami w kolorach – brązowym, beżowym, czarnym, czerwonym, fioletowym i żółtym. Dobrze współgrać będzie także w połączeniu z szarością i beżem. Śmiało można powiedzieć, że jest to zapach idealny do nowoczesnych i eleganckich wnętrz.

Wkłady zapachowe (kartridże) z olejkiem Moondance

Olejek zapachowy MOONDANCE, amerykańskiej marki Prolitec, służy do użycia w dyfuzorach zapachowych, które działają na zasadzie zimnej dyfuzji. Dostępny jest standardowo w postaci kartridży, czyli wkładów zapachowych do urządzeń do aromatyzacji wnętrz. Tak jak wspomniano, w ofercie mamy wszystkie zapachy Prolitec i wszystkie pojemności. Tak więc nasze zapachy Prolitec proponujemy w następujących pojemnościach – 105 ml, 500 ml oraz 2 500 ml. Należy pamiętać, że każdy z kartridży dedykowany jest do konkretnego modelu dyfuzora zapachowego Prolitec.

Wkład zapachowy 105 ml

Kartridż z olejkiem AirQ Prolitec 105 ml.

Kartridż z olejkiem do dyfuzora AirQ100, AirQ150 i AirQ160.

Wkład zapachowy 500 ml

Wkład zapachowy do AirQ270 wystarcza na 6 miesięcy aromatyzacji.

Kartridż z olejkiem do dyfuzora AirQ270.

Wkład zapachowy 500 ml

Olejek zapachowy czyli wkład do dyfuzora AirQ550 i AirQ570.

Kartridż z olejkiem do dyfuzorów AirQ550, AirQ570, AirQ580 oraz AirQ590.

Wkład zapachowy 2500 ml

Zapach Prolitec 2500 ml.

Butelka z olejkiem do dyfuzorów AirQ880, AirQ890, AirQ1270, AirQ1280 oraz AirQ1290.

Wkład zapachowy Moondance do dyfuzorów AirQ by Prolitec o pojemności 105 ml

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 105 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 100, AirQ 150 oraz AirQ 160.

Wkład zapachowy Moondance do dyfuzorów AirQ by Prolitec o pojemności 500 ml

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 500 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 270 oraz AirQ Genie, a także AirQ550, AirQ570, AirQ580 oraz AirQ590.

Butelka z olejkiem Moondance do dyfuzorów zapachowych AirQ by Prolitec o pojemności 2500 ml

Wkłady zapachowe, czyli butelki z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 2500 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ880, AirQ890, AirQ1200, AirQ1270, AirQ1280 , a także w najnowszym modelu AirQ1290.

Jak zamówić wkład zapachowy do dyfuzora AirQ by Prolitec?

Posiadamy w ofercie i bieżącej sprzedaży wszystkie zapachy amerykańskiej marki Prolitec. Z tego powodu większość zamówień realizujemy w ciągu 24 godzin od ich otrzymania. Bez wątpienia dbamy o dobro i zadowolenie naszych Klientów, a wiec szybkość i sprawność realizacji zamówień jest dla nas niewątpliwie priorytetem.  Reasumując, zamówienia na wkłady zapachowe do dyfuzorów AirQ by Prolitec można składać poprzez kontakt mailowy, telefoniczny lub zakupić stacjonarnie w naszym biurze sprzedaży Aroma Projekt w Łodzi. Warto podkreślić, że gwarantujemy najniższe ceny oraz obiecujemy satysfakcję ze współpracy. Serdecznie zapraszamy!