AirQ 160

Dyfuzor zapachowy AirQ 160

Elektryczny dyfuzor zapachowy AirQ160 to urządzenie do profesjonalnej aromatyzacji pomieszczeń marki Prolitec.

Urządzenie AirQ 160 służy do profesjonalnej aromatyzacji pomieszczeń i wdrożenia aromamarketingu w niedużych pomieszczeniach o powierzchni od 1 do 50 m2.

Dyfuzor ten idealnie sprawdza się do aromatyzacji biur, gabinetów lekarskich, sklepów czy recepcji hotelowych.

Aromatyzacja pomieszczeń od 1 do 50 m2

Technologia zimnej dyfuzji

Urządzenie wolnostojące

Cyfrowy wyświetlacz i timer

Łatwe ustawienie intensywności zapachu

Zaawansowany programator

Nowoczesny design

Dyfuzor zapachowy AirQ 160 (znany również jako AQ160) jest elektrycznym urządzeniem do aromatyzacji niewielkich kubatur (do 180 m3). Dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom pozwala stworzyć piękny, niezwykle intensywny i równomierny zapach w pomieszczeniu, w bardzo prosty i ekonomiczny sposób.

Dyfuzor działa w technologii zimnej dyfuzji, która jest najnowocześniejszą i najefektywniejszą metodą aromatyzacji, jaką do tej pory wymyślono. Zachodzący podczas aromatyzacji proces nebulizacji polega na przekształceniu cieczy kompozycji zapachowej w suchą mgiełkę. Mgiełka ta to nano cząsteczki zapachowe, które dzięki swojej mikroskopijnej wielkości są w stanie połączyć się z powietrzem i razem z nim wędrować.

Urządzenie posiada wbudowany wyświetlacz i timer, który ułatwia proces sterowania dyfuzji zapachu. Łatwy sposób ustawienia natężenia zapachu sprawia, że dyfuzor jest bardzo prosty w obsłudze. Wbudowany programator pozwala ustawić godzinę włączenia i wyłączenia urządzenia, a tym samym proces aromatyzacji pomieszczeń może zostać w pełni zautomatyzowany.

AQ 160 jest wolnostojącym urządzeniem do aromatyzacji pomieszczeń, a więc aby zacząć aromatyzować pomieszczenie należy po prostu ustawić dyfuzor zapachowy na płaskim podłożu. Wysokość, czy miejsce nie ma znaczenia, ważne, aby urządzenie nie stało zbyt blisko silnych wyciągów (często otwieranych okien lub drzwi czy anemostatów wyciągowych wentylacji mechanicznej lub grawitacyjnej). Z tego powodu zalecamy ustawienie dyfuzora AirQ160 na wysokości około 1 metra. Zazwyczaj jest to optymalna wysokość, przy której najszybciej uzyskujemy satysfakcjonujący efekt.

Specyfikacja techniczna dyfuzora zapachowego AirQ 160:

Kolor: biały lub czarny

Wymiary urządzenia: 14,9 cm x 14 cm x 14 cm

Waga: 1,4 kg

Wielkość cząsteczki zapachowej: mniej niż 1 μm

Zasilanie: 100 – 240V, 50/60 Hz

Wkład zapachowy: kartridż z kompozycją zapachową 90 lub 105 ml

Obudowa: z wytrzymałego, nylonowego plastiku

Temperatura działania: od 0°C do 40°C, przy wilgotności mniejszej niż 85%

Instrukcja obsługi oraz specyfikacja techniczna dyfuzora AirQ 160

Z każdym dyfuzorem AQ160 dostarczamy Klientom instrukcję obsługi urządzenia. Jeśli natomiast, z jakiegokolwiek powodu, nie posiadasz instrukcji, skontaktuj się z naszym działem obsługi Klienta lub naszym działem technicznym. Prześlemy Ci odpowiednią instrukcję obsługi dyfuzora zapachowego Prolitec. Dodatkowo zawsze możesz skorzystać z pomocy swojego indywidualnego opiekuna technicznego Aroma Projekt, którego ma każdy z naszych Klientów. Nasi specjaliści opowiedzą Ci więcej o możliwościach zastosowania Twojego urządzenia do aromatyzacji pomieszczeń. A także przeprowadzą Cię przez proces wszelkich zmian wstępnych ustawień dyfuzora.

Mam już swój dyfuzor AirQ 160, czyli co dalej?

Dyfuzor zapachowy AirQ 160 oferujemy naszym Klientom w opcji zakupu urządzenia na własność. Jeśli masz już swój AirQ160, gratulujemy! Teraz pozostaje Ci już tylko cieszyć się zapachem! Zadbamy o wszystko czego Ci potrzeba, by aromatyzacja z Aroma Projekt była dla Ciebie maksymalnie miła i przyjemna.

Programowanie dyfuzora zapachowego AirQ 160

Dostarczamy naszym Klientom dyfuzory zapachowe AirQ 160 zaprogramowane zgodnie z ich oczekiwaniami. Istnieje oczywiście możliwość otrzymania niezaprogramowanego dyfuzora, jeśli Klient tego właśnie sobie życzy. Zazwyczaj jednak jest to rekomendowana przez nas opcja, by dyfuzor został wstępnie przygotowany do pierwszego użycia przez serwis Aroma Projekt. Na czym polega przygotowanie dyfuzora? Wprowadzamy w ustawienia programatora godziny pracy oraz wstępnie zakładaną intensywność. Intensywność, czyli poziom natężenia zapachu, dobierana jest do wybranego zapachu oraz parametrów podanych przez Klienta. Przede wszystkim są to: powierzchnia pomieszczenia, możliwości i miejsce montażu, a także przewidywana liczba godzin aromatyzacji w ciągu dnia.

Zmiana ustawień dyfuzora zapachowego AirQ 160

Wszystko co związane z obsługą dyfuzora, możesz zrobić samodzielnie, z instrukcją lub skontaktować się z nami. Jeśli okazało się, że z jakiegoś powodu chcesz zmienić godziny pracy, ale sprawia Ci to trudność. A może intensywność zapachu jest za duża lub niewystarczająca? O nic się nie martw! Zadzwoń do swojego indywidualnego opiekuna technicznego Aroma Projekt. Na pewno otrzymałeś informację o możliwości kontaktu z działem technicznym. A także podaliśmy Ci kontakt do indywidualnego opiekuna. Nasz dział wsparcia technicznego zawsze chętnie pomoże w jakichkolwiek Twoich problemach z dyfuzorem zapachowym. Telefonicznie poinstruujemy Cię, jak przeprogramować Twój dyfuzor AirQ 160 lub jak zmienić intensywność zapachu. Pamiętaj, że zawsze możesz skontaktować się również ze swoim Handlowcem. Wszyscy jesteśmy tutaj, byś mógł cieszyć się zapachem!

Zapachy do dyfuzora AirQ 160

Wkłady zapachowe (kartridże) do urządzeń AirQ 100, AirQ 150 oraz AirQ 160.

Oferujemy pełną gamę zapachów dedykowanych do dyfuzorów zapachowych marki Prolitec.

Proponowane zapachy Prolitec do aromamarketingu podzielone są na trzy podstawowe grupy cenowe – Primary Collection, Designer Collection oraz Prestige Collection. Dodatkowo oferujemy naszym Klientom zapachy spożywcze, czyli Gourmand Collection, a także specjalne linie zapachów neutralizujących i aromaterapeutycznych. Oferujemy rozwiązania zapachowe dla każdej branży – zapachy do sklepów, biur, siłowni, hoteli, sklepów spożywczych, odzieżowych, gabinetów lekarskich, salonów fryzjerskich, kosmetycznych i SPA.

Podobne produkty

Jesteś zainteresowany zakupem?

Zadzwoń lub napisz! Przygotujemy najlepszą ofertę!