Dyfuzory zapachowe – automatyczny odświeżacz powietrza

Dyfuzory zapachowe to profesjonalne urządzenia do aromatyzacji i aromamarketingu

Dyfuzory powietrza – szybkie i równomierne rozpylanie zapachów

Dyfuzor zapachowy to profesjonalne urządzenie do aromatyzacji pomieszczeń.

Aromamarketing wymaga stosowania profesjonalnych urządzeń, które odpowiadają za równomierne rozprowadzanie zapachów w całym pomieszczeniu oraz kontrolują ich odpowiednie nasycenie. Taką rolę spełniają dyfuzory zapachowe. Są to elektryczne urządzenia, które sprawdzają się w małych, jak i w dużych oraz bardzo przestronnych wnętrzach. Są niezbędne do ciągłej oraz wywołującej pożądane efekty aromatyzacji wnętrz. Stoją na straży efektywności oraz kreują wizerunek danej firmy, neutralizują zapachy lub wywołują pozytywne emocje.

Elektryczny dyfuzor zapachowy pełniący funkcję dekoracyjną

Dobór odpowiedniego dyfuzora jest kluczowym etapem wdrożenia aromamarketingu.

Za każdym razem dyfuzor zapachowy elektryczny dobierany jest do kubatury oraz powierzchni sklepu, pokoju czy lokalu. Urządzenie jest zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami designerskimi, dzięki czemu świetnie koresponduje z wystrojem nowoczesnych wnętrz. Tym bardziej, że maszyny różnią się wielkością oraz sposobem montażu.

Klient może wybrać dyfuzor wolnostojący, który może pełnić także rolę dekoracyjną. Alternatywą jest urządzenie naścienne, dostarczane wraz ze śrubkami oraz innymi elementami niezbędnymi do montażu. W dużych pomieszczeniach często stosowany jest dyfuzor zamontowany w wentylacji mechanicznej. Oznacza to, że zapach rozpyla się wraz z nawiewem. Nasze dyfuzory oparte są o najskuteczniejsze oraz najbardziej efektywne rozwiązanie, to znaczy, o technologię dyfuzji na zimno. Cząsteczki aromatyczne rozbijane są na maleńkie nano cząsteczki, które łączą się z powietrzem i bardzo długo się utrzymują, rozsiewając zapach w pomieszczeniu.

Jak działają dyfuzory zapachowe – automatyczne odświeżacze powietrza?

Nasze dyfuzory zapachowe działają w technologi zimnej dyfuzji.

To coś więcej niż automatyczny odświeżacz powietrza, to sposób na odprężenie pracowników i Klientów, na zbudowanie pozytywnej atmosfery oraz na zachęcenie gości do zostania dłużej i do wywołania miłych skojarzeń.

W Aroma Projekt korzystamy jedynie z urządzeń od uznanych producentów, znanych z wysokiej jakości produktów. Wykorzystujemy między innymi dyfuzory zapachowe od: Prolitec, AirAroma oraz Reima Air Concept. Dostępne są w różnych kształtach, kolorach oraz rozmiarach, dlatego bez problemu dobierzemy dla Ciebie urządzenie, idealnie pasujące do Twojego biznesu, wystroju lokalu oraz specyfiki branży. Dyfuzor zyskujesz gratis, przy zamówieniu usługi aromamarketingu czy brandingu zapachowego. Zyskasz najlepszą jakość za najniższą cenę! To technologia jutra, która już teraz całkowicie zmienia oblicza marketingu!

Nasze dyfuzory zapachowe

W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania najlepszych producentów, liderów na światowym rynku aromamarketingu i aromatyzacji wnętrz:

Prolitec

Pochodząca ze Stanów Zjednoczonych marka, najbardziej zaawansowanych technologicznie dyfuzorów zapachowych oraz wysokiej jakości kompozycji zapachowych, jest naszym numerem 1. System AirQ to opatentowana technologia rozpylania zapachów na zasadzie zimnej dyfuzji. Urządzenia oraz specjalne kartridże z olejkami to najbardziej niezawodne, niezwykle oszczędne i najmniej awaryjne rozwiązania dostępne na polskim i światowym rynku. W portfolio Prolitec znajdziecie modele AirQ160, AirQ270, AirQ570, a także dedykowany do aromatyzacji poprzez systemu wentylacji dyfuzor AirQ1270.

AirQ 160

do 50 m2

AirQ 270

do 150 m2

AirQ 570

do 300 m2

AirQ 1270

do 1500 m2

Air Aroma

Australijska marka wysokiej jakości rozwiązań z zakresu rozpylania zapachów w technologi zimnej dyfuzji. Dyfuzory zapachowe Air Aroma to propozycja prawdziwie designerskich, pięknych urządzeń, które cieszą użytkowników nie tylko wyjątkowym zapachem, ale również eleganckim, niezwykle gustownym wyglądem. W portfolio rozwiązań tej marki znajdziesz dyfuzory wolnostojące Aromax, Aroslim oraz Aroscent, a także wpinany w system wentylacji mechanicznej niezawodne modele Ecoscent.

Aromax

do 60 m2

Aroslim

do 120 m2

Aroscent

do 120 m2

Ecoscent

do 300 m2

Reima Air Concept

Niemieckie aromatyzery działające na zasadzie zimnej dyfuzji, niezwykle estetyczne, z bardzo ciekawą paletą zapachów. Reima Air Concept proponuje nam trzy sztandarowe modele dyfuzorów zapachowych – Aroma Streamer 650, Aroma Streamer 750, oraz Aroma Streamer 850. Każdy z nich może być używany jako urządzenie przenośne, naścienne, a także przystosowane jest do podpięcia pod system nawiewów wentylacji mechanicznej.

AS 650

do 100 m2

AS 750

do 200 m2

AS 850

do 500 m2

AS Mini

do 15 m2

Technologia zimnej dyfuzji

Zimna dyfuzja – co to jest i na czym polega?

Technologia zimnej dyfuzji, potocznie nazywana zimną dyfuzją, uznawana jest obecnie za najlepszą i najbardziej efektowną metodę aromatyzacji pomieszczeń. Tylko ten sposób tworzenia zapachu pozwala nam równomiernie wypełniać aromatami nawet bardzo duże przestrzenie. Zimna dyfuzja to profesjonalna metoda oparta na użyciu zaawansowanych technologicznie dyfuzorów zapachowych.

Zimna dyfuzja, czyli technologia zimnej dyfuzji, jako najefetyowniejsza metoda rozpylania zapachów.

Sposób montażu dyfuzorów zapachowych

W naszej ofercie znajdziesz urządzenia do aromatyzacji pomieszczeń:

Dyfuzory wolnostojące

Dyfuzory wolnostojące

Dyfuzor do aromatyzacji ustawia się w dowolnym miejscu w aromatyzowanym pomieszczeniu, na płaskiej powierzchni.

Dyfuzory naścienne

Dyfuzory naścienne

Dyfuzor do aromatyzacji wnętrz zostaje zamontowany na ścianie za pomocą uchwytów i śrub dostarczonych w zestawie.

Dyfuzory do wentylacji

Dyfuzory do wentylacji

Dyfuzor zapachowy zostaje podpięty do kanałów nawiewnych wentylacji mechanicznej, rekuperacji.

Dyfuzory zapachowe do aromamarketingu (marketingu zapachowego) to zaawansowane technologicznie urządzenia do rozpylania kompozycji zapachowych. Skuteczność działań aromamarketingowych uzależniona jest w dużej mierze od jakości zastosowanych rozwiązań. Bardzo ważnym jest również wybranie odpowiedniego sposobu montażu dyfuzora zapachowego. Nawet najlepszej jakości urządzenie, nieprawidłowo zamontowane, nie spełni swojej roli. W naszej ofercie znajdą Państwo aromatyzery wolnostojące (przenośne), naścienne, a także takie, które wykorzystać można do podpięcia pod system nawiewów wentylacji mechanicznej, rekuperacji.

Wolnostojący dyfuzor zapachowy

Aromatyzery wolnostojące to przenośne urządzenia do rozpylania zapachu, które ustawiamy w pomieszczeniu, w zależności od wielkości pomieszczenia i możliwości montażu – na półce, szafie lub na podłodze, podłączamy do prądu i zaczynamy proces aromatyzacji wnętrza. Dyfuzor zapachowy należy ustawić w bezpiecznym miejscu, tak aby nikt go nie przewrócił.

Naścienny dyfuzor zapachowy

Aromatyzery naścienne to urządzenia do rozpylania zapachu, które należy zamontować na ścianie. Po wyborze prawidłowego miejsca w pomieszczeniu, które chcemy aromatyzować, montujemy dyfuzor na ścianie, na płaskiej powierzchni. Każde z urządzeń działających na zasadzie zimnej dyfuzji wymaga podłączenia do prądu.

Dyfuzory zapachowe do wentylacji mechanicznej

Aromatyzery do wentylacji to dyfuzory do rozpylania zapachu, dedykowane do podpięcia pod system nawiewów (rury kwadratowe, prostokątne lub spiro) lub posiadające taką możliwość. W tej sytuacji dyfuzor montujemy naściennie, najczęściej w okolicy centrali wentylacyjnej. Następnie zaraz na filtrami i nagrzewnicą, jeśli posiadamy funkcję grzania, dokonuje się nawiercenia kanału i za pomocą specjalnego elementu montażowego, łączy się dyfuzor z kanałem. Zapach w postaci mikro kropelki zapachowej dozowany jest, nie bezpośrednio do pomieszczenia, a do kanału nawiewnego, gdzie następuje proces połączenia się zapachu z powietrzem. Pachnące powietrze nawiewane jest do wszystkich pomieszczeń znajdujących się pod systemem nawiewów. Automatyczny odświeżacz powietrza do wentylacji mechanicznej można oczywiście zaprogramować, tak aby działał w wyznaczonych godzinach.

Najwyższa jakość aromatyzacji

Cenimy sobie najwyższą jakość oraz dbamy o zadowolenie naszych Klientów, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo tylko najlepsze rozwiązania z zakresu aromatyzacji pomieszczeń i aromamarketingu. Nasze dyfuzory zapachowe cechuje bardzo wysoka jakość wykonania, najnowsza technologia działania oraz estetyczny, nowoczesny wygląd. Automatyczny odświeżacz powietrza Aroma Projekt spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

TECHNOLOGIA JUTRA

Nasze dyfuzory zapachowe – urządzenia do aromatyzacji pomieszczeń działają na zasadzie zimnej dyfuzji. Zimna dyfuzja jest nowoczesną i najefektywniejszą metodą tworzenia zapachu w pomieszczeniu.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Najwyższej jakości urządzenia do aromamarketingu – profesjonalne dyfuzory zapachowe efektywnie wykorzystują walory olejków eterycznych i zapachowych do profesjonalnej aromatyzacji pomieszczeń.

NOWOCZESNY DESIGN

Wyjątkowy, niezwykle estetyczny wygląd dyfuzorów zapachowych, ich świetna jakość i precyzja wykonania sprawiają, że aromatyzacja jest przyjemna również dla oka.

Jak wybrać odpowiedni dyfuzor zapachowy?

Dyfuzory zapachowe do aromamarketingu dobierane są do powierzchni pomieszczenia, które chcemy aromatyzować, kubatury wnętrza oraz pod kątem możliwości montażu urządzenia. Aby uzyskać ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści zaproponują Ci indywidualne, dopasowane do twoich potrzeb urządzenie do rozpylania zapachu. Dla nas bardzo ważne jest, aby Twój automatyczny odświeżacz powietrza spełnił Twoje oczekiwania i wypełnił wnętrze wyjątkowym, pięknym i subtelnym zapachem.

Nie znalazłeś tego czego szukasz?

Zapraszamy do kontaktu! Przedstawimy optymalne rozwiązanie.