Dyfuzory zapachowe – automatyczny odświeżacz powietrza

Dyfuzory zapachowe Aroma Projekt

Dyfuzory zapachowe – szybkie i równomierne rozpylanie zapachów

Dyfuzor zapachowy to profesjonalne urządzenie do aromatyzacji pomieszczeń.

Aromamarketing wymaga stosowania profesjonalnych urządzeń, które odpowiadają za równomierne rozprowadzanie zapachów w całym pomieszczeniu oraz kontrolują ich odpowiednie nasycenie. Taką rolę spełniają dyfuzory zapachowe. Są to elektryczne urządzenia, które sprawdzają się w małych, jak i w dużych oraz bardzo przestronnych wnętrzach. Są niezbędne do ciągłej oraz wywołującej pożądane efekty aromatyzacji wnętrz. Stoją na straży efektywności oraz kreują wizerunek danej firmy, neutralizują zapachy lub wywołują pozytywne emocje.

Elektryczny dyfuzor zapachowy pełniący funkcję dekoracyjną

Dobór odpowiedniego dyfuzora jest kluczowym etapem wdrożenia aromamarketingu.

Za każdym razem profesjonalny dyfuzor zapachowy elektryczny dobierany jest do kubatury oraz powierzchni sklepu, pokoju czy lokalu. Urządzenie do rozpylania zapachów jest zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami designerskimi, dzięki czemu świetnie koresponduje z wystrojem nowoczesnych wnętrz. Tym bardziej, że dyfuzory różnią się wielkością oraz sposobem montażu.

Klient może wybrać dyfuzor wolnostojący, który może pełnić także rolę dekoracyjną. Alternatywą jest urządzenie naścienne, dostarczane wraz ze śrubkami oraz innymi elementami niezbędnymi do montażu. W dużych pomieszczeniach często stosowany jest dyfuzor powietrza zapachowy, zamontowany w wentylacji mechanicznej. Oznacza to, że zapach rozpyla się wraz z nawiewem. Nasze dyfuzory oparte są o najskuteczniejsze oraz najbardziej efektywne rozwiązanie, to znaczy, o technologię dyfuzji na zimno. Cząsteczki aromatyczne rozbijane są na maleńkie nano cząsteczki, które łączą się z powietrzem i bardzo długo się utrzymują, rozsiewając zapach w pomieszczeniu.

Jak działa dyfuzor zapachowy – automatyczne odświeżacze powietrza?

Nasze dyfuzory zapachowe działają w technologii zimnej dyfuzji.

Dyfuzor zapachowy to coś więcej niż automatyczny odświeżacz powietrza, to sposób na odprężenie pracowników i Klientów, na zbudowanie pozytywnej atmosfery oraz na zachęcenie gości do zostania dłużej i do wywołania miłych skojarzeń. A przede wszystkim to sposób na zwiększenie sprzedaży i wyróżnienie się na tle konkurencji. To idealny i profesjonalny sposób na stworzenie wyjątkowej oprawy zapachowej dla swojego biznesu.

W Aroma Projekt korzystamy jedynie z urządzeń od uznanych producentów, znanych z wysokiej jakości produktów. Wykorzystujemy dyfuzory zapachowe elektryczne marki Prolitec. Dostępne są w różnych kształtach, kolorach oraz rozmiarach, dlatego bez problemu dobierzemy dla Ciebie urządzenie, idealnie pasujące do Twojego biznesu, wystroju lokalu oraz specyfiki branży. Dyfuzor zapachu możesz zakupić lub wynająć. Możesz zamówić u nas nie tylko usługi aromamarketingu, ale także brandingu zapachowego. Z nami zyskasz najlepszą jakość za najniższą cenę! To technologia jutra, która już teraz całkowicie zmienia oblicza marketingu!

Dyfuzory zapachowe Aroma Projekt

Aroma Projekt – Certyfikowany Dostawca Usług Prolitec

Jesteśmy Certyfikowanym Dostawcą Usług Marki Prolitec – amerykańskiej firmy, lidera na światowym rynku aromamarketingu i aromatyzacji wnętrz. Prolitec to producent najbardziej zaawansowanych technologicznie  dyfuzorów zapachowych oraz wysokiej jakości kompozycji zapachowych, które tworzą znani perfumiarze – Christophe Laudamiel i Raymond Matts. Wszystkie nasze dyfuzory zapachowe działają w oparciu o technologię zimnej dyfuzji.

Wszystkie nasze dyfuzory i zapachy produkowane są w Stanach Zjednoczonych.

Dyfuzory produkowane w Stanach Zjednoczonych.

Profesjonalne dyfuzory zapachowe

Dwie linie profesjonalnych dyfuzorów zapachowych – Aera oraz AirQ

Dyfuzory zapachowe i olejki marki Prolitec to produkty z segmentu premium, co pozwala nam świadczyć najwyższej jakości usługi w zakresie wdrażania marketingu zapachowego. Wśród produktów PROLITEC wyróżnić możemy dwie linie rozwiązań – niezawodny system AirQ by Prolitec – do każdej przestrzeni, niezależnie od jej wielkości oraz prestiżową linię Aera for Business – dedykowaną do mniejszych pomieszczeń oraz do samochodów.

Aera for Business

Dyfuzory zapachowe Aera for Business to linia luksusowych produktów amerykańskiej marki Prolitec. Ekskluzywne dyfuzory zapachowe, działające w oparciu o technologię mikro kropelek zapachowych, czyli zimną dyfuzję. Nowoczesna hipoalergiczna technologia zapachowa wyróżnia te dyfuzory elektryczne na tle konkurencyjnych rozwiązań. Dyfuzory Aera tworzą niezwykle przyjemną oprawę zapachową, zachwycając jednocześnie swoim eleganckim i nowoczesnym designem. W portfolio rozwiązań Aera for Business znajdziecie dyfuzory: Aera Go, Aera Mini, oraz Aera.

AirQ by Prolitec

System zapachowy AirQ by Prolitec to opatentowana przez Prolitec technologia rozpylania zapachów na zasadzie zimnej dyfuzji. Dyfuzory zapachowe oraz specjalne kartridże (pojemniki) z olejkami to najbardziej niezawodne rozwiązania dostępne na polskim i światowym rynku. Dzięki opatentowanej technologii dyfuzory AirQ są niezwykle oszczędne. A dodatkowo uznawane są za najmniej awaryjne dyfuzory zapachowe. W portfolio AirQ by Prolitec znajdziecie modele AirQ160, AirQ270, AirQ590, AirQ890 oraz AirQ1290.

W naszej ofercie znajdziesz dyfuzory zapachowe do pomieszczeń o różnych powierzchniach:

Aera Go – do samochodu

Aera Mini – do 20 m2

Aera – do 30 m2

AirQ 160 – do 50 m2

AirQ 270 – do 150 m2

AirQ 590 – do 300 m2

AirQ 890 – do 400 m2 

AirQ 1290 – do 1500 m2

Technologia zimnej dyfuzji

Zimna dyfuzja – co to jest i na czym polega?

Technologia zimnej dyfuzji, potocznie nazywana zimną dyfuzją, uznawana jest obecnie za najlepszą i najbardziej efektowną metodę aromatyzacji pomieszczeń. Tylko ten sposób tworzenia zapachu pozwala nam równomiernie wypełniać aromatami nawet bardzo duże przestrzenie. Zimna dyfuzja to profesjonalna metoda oparta na użyciu zaawansowanych technologicznie dyfuzorów zapachowych.

Zimna dyfuzja, czyli technologia zimnej dyfuzji, jako najefetyowniejsza metoda rozpylania zapachów.

Sposób montażu dyfuzorów zapachowych

Dyfuzory wolnostojące

Dyfuzory wolnostojące

Dyfuzor do aromatyzacji ustawiamy w dowolnym miejscu w pomieszczeniu, na płaskiej powierzchni.

 

Dyfuzory naścienne

Dyfuzory naścienne

Dyfuzor montujemy na ścianie za pomocą uchwytów i śrub dostarczonych w zestawie.

Dyfuzory do wentylacji

Dyfuzory do wentylacji

Dyfuzor zapachowy zostaje podpięty do kanałów nawiewnych wentylacji mechanicznej, rekuperacji.

Dyfuzory zapachowe do aromamarketingu (marketingu zapachowego) to zaawansowane technologicznie urządzenia do rozpylania kompozycji zapachowych. Skuteczność działań aromamarketingowych uzależniona jest w dużej mierze od jakości zastosowanych rozwiązań. Bardzo ważnym jest również wybranie odpowiedniego sposobu montażu dyfuzora zapachowego. Nawet najlepszej jakości urządzenie, nieprawidłowo zamontowane, nie spełni swojej roli. W naszej ofercie znajdą Państwo aromatyzery wolnostojące (przenośne), naścienne, a także takie, które wykorzystać można do podpięcia pod system nawiewów wentylacji mechanicznej, rekuperacji.

Wolnostojący dyfuzor zapachowy

Aromatyzery wolnostojące to przenośne urządzenia do rozpylania zapachu, które ustawiamy w pomieszczeniu, w zależności od wielkości pomieszczenia i możliwości montażu – na półce, szafie lub na podłodze, podłączamy do prądu i zaczynamy proces aromatyzacji wnętrza. Elegancki dyfuzor zapachowy należy ustawić w bezpiecznym miejscu, tak aby nikt go nie przewrócił.

Naścienny dyfuzor zapachowy

Aromatyzery naścienne to urządzenia do rozpylania zapachu, które należy zamontować na ścianie. Po wyborze prawidłowego miejsca w pomieszczeniu, które chcemy aromatyzować, montujemy dyfuzor na ścianie, na płaskiej powierzchni. Każde z urządzeń działających na zasadzie zimnej dyfuzji wymaga podłączenia do prądu.

Dyfuzory zapachowe do wentylacji mechanicznej i rekuperacji

Aromatyzery do wentylacji to dyfuzory do rozpylania zapachu, dedykowane do podpięcia pod system nawiewów (rury kwadratowe, prostokątne lub spiro) lub posiadające taką możliwość. W tej sytuacji dyfuzor montujemy naściennie, najczęściej w okolicy centrali wentylacyjnej. Następnie zaraz na filtrami i nagrzewnicą, jeśli posiadamy funkcję grzania, dokonuje się nawiercenia kanału i za pomocą specjalnego elementu montażowego, łączy się dyfuzor z kanałem. Zapach w postaci mikro kropelki zapachowej dozowany jest, nie bezpośrednio do pomieszczenia, a do kanału nawiewnego, gdzie następuje proces połączenia się zapachu z powietrzem. Pachnące powietrze nawiewane jest do wszystkich pomieszczeń znajdujących się pod systemem nawiewów. Automatyczne odświeżacze powietrza do dużych powierzchni, do wentylacji mechanicznej można oczywiście zaprogramować, tak aby działał w wyznaczonych godzinach.

Elektryczne dyfuzory zapachowe – nowoczesne rozwiązania dla Twojego domu i biura

W dzisiejszych czasach, gdzie komfort i estetyka wnętrz odgrywają kluczową rolę, dyfuzory zapachowe elektryczne stają się nieodzownym elementem domów i przestrzeni biurowych. Ich zaawansowana technologia pozwala na nie tylko równomierne rozprzestrzenianie ulubionych aromatów, ale także na dodanie nowoczesnego akcentu do każdego wnętrza. Elektryczne dyfuzory zapachowe, dzięki swojemu eleganckiemu designowi i możliwościom personalizacji, idealnie wpisują się w różnorodne style dekoracyjne, od minimalistycznych po bardziej ekstrawaganckie. Co więcej, są one niezwykle proste w obsłudze i oferują różne funkcje, takie jak programowanie czasu pracy czy regulacja intensywności zapachu, co sprawia, że każdy może dostosować urządzenie do swoich indywidualnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć kojącą atmosferę relaksu w salonie, czy też pobudzający zapach w przestrzeni biurowej, elektryczne dyfuzory zapachowe zapewniają efektywność i dyskretność działania.

Aromaterapia w zasięgu ręki dzięki elektrycznym dyfuzorom zapachowym

Aromaterapia jest od dawna ceniona za swoje liczne korzyści zdrowotne i relaksacyjne. Elektryczne dyfuzory zapachowe umożliwiają łatwe wprowadzenie tej praktyki do codziennego życia, oferując szybki i prosty sposób na poprawę samopoczucia dzięki ulubionym olejkom eterycznym. Wykorzystując technologię zimnej dyfuzji, zapewniają one bezpieczne i skuteczne rozprzestrzenianie molekuł zapachowych, bez ryzyka degradacji ich właściwości terapeutycznych. Dodatkowo, dzięki możliwościom personalizacji i szerokiej gamie dostępnych zapachów, każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od preferencji. Odświeżanie powietrza, redukcja stresu, poprawa koncentracji czy wsparcie w relaksie – wszystko to staje się możliwe dzięki elektrycznym dyfuzorom zapachowym. Wprowadź aromaterapię do swojego życia i odkryj, jak proste może być osiągnięcie harmonii i dobrej atmosfery w Twoim otoczeniu.

Najwyższa jakość aromatyzacji

Cenimy sobie najwyższą jakość oraz dbamy o zadowolenie naszych Klientów, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo tylko najlepsze rozwiązania z zakresu aromatyzacji pomieszczeń i aromamarketingu. Nasze dyfuzory zapachowe cechuje bardzo wysoka jakość wykonania, najnowsza technologia działania oraz estetyczny, nowoczesny wygląd. Automatyczny odświeżacz powietrza Aroma Projekt spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

TECHNOLOGIA JUTRA

Nasze dyfuzory zapachowe – urządzenia do aromatyzacji pomieszczeń działają na zasadzie zimnej dyfuzji. Zimna dyfuzja jest nowoczesną i najefektywniejszą metodą tworzenia zapachu w pomieszczeniu.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Najwyższej jakości urządzenia do aromamarketingu – profesjonalne dyfuzory zapachowe efektywnie wykorzystują walory olejków eterycznych i zapachowych do profesjonalnej aromatyzacji pomieszczeń.

NOWOCZESNY DESIGN

Wyjątkowy, niezwykle estetyczny wygląd dyfuzorów zapachowych, ich świetna jakość i precyzja wykonania sprawiają, że aromatyzacja jest przyjemna również dla oka.

Jak wybrać odpowiedni dyfuzor zapachowy?

Dyfuzory zapachowe do aromamarketingu dobierane są do powierzchni pomieszczenia, które chcemy aromatyzować, kubatury wnętrza oraz pod kątem możliwości montażu urządzenia. Aby uzyskać ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści zaproponują Ci indywidualne, dopasowane do twoich potrzeb urządzenie do rozpylania zapachu. Dla nas bardzo ważne jest, aby Twój automatyczny odświeżacz powietrza spełnił Twoje oczekiwania i wypełnił wnętrze wyjątkowym, pięknym i subtelnym zapachem. Doskonałym przykładem mogą być produkowane przez nas odświeżacze powietrza do hoteli.

Gwarancja najniższych cen i najwyższej jakości usług!

W Aroma Projekt dbamy przede wszystkim o zadowolenie naszych Klientów. Pragniemy być Waszymi Partnerami, a nie tylko firmą, która sprzeda Wam dyfuzor i zapach. Każdego dnia wkładamy w swoją pracę całe swoje serce i staramy się spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Każdy Klient, który zdecyduje się na współpracę z nami będzie miał do dyspozycji nie tylko swojego handlowca, ale również opiekuna technicznego z naszego działu technicznego. A wszystko po to, by w dogodnym momencie mógł skontaktować się z konkretną osobą również po wsparcie techniczne.Nie chcemy zostawiać Was samych nawet z przestawieniem godziny na dyfuzorze.

Zdajemy sobie sprawę, że opieka posprzedażna jest niezwykle ważna. Jednakże zanim będziemy mieli możliwość zaopiekowania się Wami, chcemy zapewnić Was, że również gwarantujemy najniższe ceny na rynku. Staramy się zachować najniższy poziom cen, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego poziomu świadczenia usług. Aczkolwiek, jeśli zdarzy się, że ktokolwiek zaproponuje Wam niższą cenę na nowy dyfuzor czy zapach marki Prolitec, uprzejmie zapraszamy Was do szczerej rozmowy i negocjacji. Dołożymy wszelkich starań, by i tutaj spełnić Wasze oczekiwanie i powitać Was w gronie naszych zadowolonych Klientów!

Nie znalazłeś tego czego szukasz?

Zapraszamy do kontaktu! Przedstawimy optymalne rozwiązanie.