Dyfuzory zapachowe – automatyczny odświeżacz powietrza

Dyfuzory zapachowe to profesjonalne urządzenia do aromatyzacji i aromamarketingu

Dyfuzory powietrza – szybkie i równomierne rozpylanie zapachów

Dyfuzor zapachowy to profesjonalne urządzenie do aromatyzacji pomieszczeń.

Aromamarketing wymaga stosowania profesjonalnych urządzeń, które odpowiadają za równomierne rozprowadzanie zapachów w całym pomieszczeniu oraz kontrolują ich odpowiednie nasycenie. Taką rolę spełniają dyfuzory zapachowe. Są to elektryczne urządzenia, które sprawdzają się w małych, jak i w dużych oraz bardzo przestronnych wnętrzach. Są niezbędne do ciągłej oraz wywołującej pożądane efekty aromatyzacji wnętrz. Stoją na straży efektywności oraz kreują wizerunek danej firmy, neutralizują zapachy lub wywołują pozytywne emocje.

Elektryczny dyfuzor zapachowy pełniący funkcję dekoracyjną

Dobór odpowiedniego dyfuzora jest kluczowym etapem wdrożenia aromamarketingu.

Za każdym razem dyfuzor zapachowy elektryczny dobierany jest do kubatury oraz powierzchni sklepu, pokoju czy lokalu. Urządzenie jest zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami designerskimi, dzięki czemu świetnie koresponduje z wystrojem nowoczesnych wnętrz. Tym bardziej, że maszyny różnią się wielkością oraz sposobem montażu.

Klient może wybrać dyfuzor wolnostojący, który może pełnić także rolę dekoracyjną. Alternatywą jest urządzenie naścienne, dostarczane wraz ze śrubkami oraz innymi elementami niezbędnymi do montażu. W dużych pomieszczeniach często stosowany jest dyfuzor zamontowany w wentylacji mechanicznej. Oznacza to, że zapach rozpyla się wraz z nawiewem. Nasze dyfuzory oparte są o najskuteczniejsze oraz najbardziej efektywne rozwiązanie, to znaczy, o technologię dyfuzji na zimno. Cząsteczki aromatyczne rozbijane są na maleńkie nano cząsteczki, które łączą się z powietrzem i bardzo długo się utrzymują, rozsiewając zapach w pomieszczeniu.

Jak działają dyfuzory zapachowe – automatyczne odświeżacze powietrza?

Nasze dyfuzory zapachowe działają w technologi zimnej dyfuzji.

To coś więcej niż automatyczny odświeżacz powietrza, to sposób na odprężenie pracowników i Klientów, na zbudowanie pozytywnej atmosfery oraz na zachęcenie gości do zostania dłużej i do wywołania miłych skojarzeń.

W Aroma Projekt korzystamy jedynie z urządzeń od uznanych producentów, znanych z wysokiej jakości produktów. Wykorzystujemy między innymi dyfuzory zapachowe od: Prolitec, AirAroma oraz Reima Air Concept. Dostępne są w różnych kształtach, kolorach oraz rozmiarach, dlatego bez problemu dobierzemy dla Ciebie urządzenie, idealnie pasujące do Twojego biznesu, wystroju lokalu oraz specyfiki branży. Dyfuzor zyskujesz gratis, przy zamówieniu usługi aromamarketingu czy brandingu zapachowego. Zyskasz najlepszą jakość za najniższą cenę! To technologia jutra, która już teraz całkowicie zmienia oblicza marketingu!

Nasze dyfuzory zapachowe

W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania najlepszych producentów, liderów na światowym rynku aromatyzacji:

Dyfuzory zapachowe do aromamarketingu dobierane są do powierzchni pomieszczenia, które chcemy aromatyzować, kubatury wnętrza oraz pod kątem możliwości montażu urządzenia. Aby uzyskać ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści zaproponują Ci indywidualne, dopasowane do twoich potrzeb urządzenie do rozpylania zapachu.

Sposób montażu dyfuzorów zapachowych

W naszej ofercie znajdziesz urządzenia do aromatyzacji pomieszczeń:

Dyfuzory wolnostojące

Dyfuzory wolnostojące

Dyfuzor do aromatyzacji ustawia się w dowolnym miejscu w aromatyzowanym pomieszczeniu, na płaskiej powierzchni.

Dyfuzory naścienne

Dyfuzory naścienne

Dyfuzor do aromatyzacji wnętrz zostaje zamontowany na ścianie za pomocą uchwytów i śrub dostarczonych w zestawie.

Dyfuzory do wentylacji

Dyfuzory do wentylacji

Dyfuzor zapachowy zostaje podpięty do kanałów nawiewnych wentylacji mechanicznej, rekuperacji.

Najwyższa jakość aromatyzacji

Cenimy sobie najwyższą jakość oraz dbamy o zadowolenie naszych Klientów, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo tylko najlepsze rozwiązania z zakresu aromatyzacji pomieszczeń i aromamarketingu. Nasze dyfuzory zapachowe cechuje bardzo wysoka jakość wykonania, najnowsza technologia działania oraz estetyczny, nowoczesny wygląd.

TECHNOLOGIA JUTRA

Nasze dyfuzory zapachowe – urządzenia do aromatyzacji pomieszczeń działają na zasadzie zimnej dyfuzji. Zimna dyfuzja jest nowoczesną i najefektywniejszą metodą tworzenia zapachu w pomieszczeniu.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Najwyższej jakości urządzenia do aromamarketingu – profesjonalne dyfuzory zapachowe efektywnie wykorzystują walory olejków eterycznych i zapachowych do profesjonalnej aromatyzacji pomieszczeń.

NOWOCZESNY DESIGN

Wyjątkowy, niezwykle estetyczny wygląd dyfuzorów zapachowych, ich świetna jakość i precyzja wykonania sprawiają, że aromatyzacja jest przyjemna również dla oka.

Nie znalazłeś tego czego szukasz? Zadzwoń, przedstawimy najlepsze rozwiązanie!