AirQ 270

Dyfuzor zapachowy AirQ 270

Elektryczny dyfuzor zapachowy AirQ 270 to urządzenie do profesjonalnej aromatyzacji pomieszczeń marki Prolitec.

Urządzenie AirQ 270 służy do profesjonalnej aromatyzacji pomieszczeń i wdrożenia aromamarketingu w pomieszczeniach o powierzchni od 10 do 150 m2.

Z tego względu dyfuzor ten świetnie sprawdza się do aromatyzacji sklepów, biur, gabinetów lekarskich, hoteli, siłowni, kasyn.

Aromatyzacja pomieszczeń od 10 do 150 m2

Technologia zimnej dyfuzji

Urządzenie wolnostojące lub naścienne

Programator – 21 programów pracy w tygodniu

Cyfrowy wyświetlacz i timer

Łatwe ustawienie intensywności zapachu

Nowoczesny design

 

Dyfuzor zapachowy AirQ 270 jest elektrycznym urządzeniem do aromatyzacji pomieszczeń o kubaturze do 380 m3. Dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom pozwala stworzyć piękny, niezwykle intensywny i równomierny zapach w pomieszczeniu. Dyfuzor jest bardzo oszczędnym urządzeniem do rozpylania zapachu. Aromatyzacja za jego pomocą jest niezwykle ekonomiczna i efektowna.

Dyfuzor działa w technologi zimnej dyfuzji, która jest najnowocześniejszą i najefektywniejszą metodą aromatyzacji pomieszczeń. Zachodzący podczas aromatyzacji proces nebulizacji polega na przekształceniu kompozycji zapachowej, mającej postać cieczy, w suchą mgiełkę. Mgiełka zapachowa to nic innego jak nano cząsteczki zapachowe, które dzięki swojej mikroskopijnej wielkości są w stanie połączyć się z powietrzem i razem z nim wędrować.

Urządzenie posiada wbudowany wyświetlacz i timer, który ułatwia proces sterowania procesem aromatyzacji. Stosunkowo prosty sposób ustawienia natężenia zapachu sprawia, że dyfuzor jest bardzo prosty w obsłudze.

Wbudowany w dyfuzor zaawansowany programator pozwala ustawić godzinę włączenia i wyłączenia urządzenia, a tym samym proces aromatyzacji pomieszczeń może zostać w pełni zautomatyzowany. Urządzenie posiada możliwość działania w 21 trybach pracy w ciągu tygodnia.

Jak zamontować dyfuzor AirQ270?

Dyfuzor AirQ 270 jest urządzeniem, które może funkcjonować jako urządzenie wolnostojące z uwagi na tzw. nóżkę (table-top). Oczywiście może również zostać zamontowane na ścianie. Godnym uwagi jest również fakt, że możemy je podpiąć pod system wentylacji mechanicznej. Aby zacząć aromatyzować pomieszczenie należy odpowiednio zamontować dyfuzor zapachowy. Przede wszystkim na płaskim podłożu w systemie table-top (specjalnej nóżki), na ścianie lub wpiąć w kanały nawiewne. Wysokość czy miejsce montażu nie ma znaczenia. Jednakże ważne, aby urządzenie nie stało zbyt blisko bardzo silnych wyciągów (często otwieranych okien lub drzwi czy anemostatów wyciągowych wentylacji mechanicznej lub grawitacyjnej).

Specyfikacja techniczna AirQ 270

Kolor: biały lub czarny

Wymiary urządzenia: 19,2 cm x 25,4 cm x 7,6 cm 

Waga: 2,4 kg

Wielkość cząsteczki zapachowej: mniej niż 1 μm

Zasilanie: 100 – 240V, 50/60 Hz

Wkład zapachowy: kartridż z kompozycją zapachową 500 ml

Obudowa: z wytrzymałego, nylonowego plastiku, zamykana na klucz 

Temperatura działania: od 0°C do 40°C, przy wilgotności mniejszej niż 85%

Pobierz specyfikację techniczną urządzenia lub skontaktuj się z naszym działem obsługi Klienta. Nasi specjaliści opowiedzą Ci więcej o możliwościach zastosowania urządzenia do aromatyzacji pomieszczeń.

Instrukcja obsługi AirQ 270

Pobierz instrukcję obsługi urządzenia lub skontaktuj się z naszym działem obsługi Klienta. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz pomogą prawidłowo zaprogramować i ustawić dyfuzor zapachowy.

Zapachy do dyfuzora AirQ 270

Wkłady zapachowe (kartridże) do urządzeń AirQ 270.

Oferujemy pełną gamę zapachów dedykowanych do dyfuzorów zapachowych marki Prolitec.

Proponowane zapachy do aromamarketingu podzielone są na trzy podstawowe grupy. Z uwagi na dużą ilość zapachów, grupujemy je w kolekcje – Primary Collection, Gourmand Collection oraz Designer Collection. Oferujemy rozwiązania zapachowe dla każdej branży. Proponujemy zapachy do sklepów, biur, siłowni, hoteli, sklepów spożywczych i odzieżowych. W ofercie mamy także przede wszystkim aromaty do gabinetów lekarskich, salonów fryzjerskich, kosmetycznych i SPA.

Zapachy dedykowane to tego urządzenia zapachowego spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa, dla potwierdzenia posiadają stosowne certyfikaty bezpieczeństwa.

Jesteś zainteresowany zakupem lub wynajmem?

Skontaktuj się z nami! Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertą!