AirQ 580

Dyfuzor zapachowy AirQ 580

Elektryczny dyfuzor zapachowy AirQ 580 to urządzenie do profesjonalnej aromatyzacji pomieszczeń marki Prolitec.

Urządzenie AirQ 580 służy do profesjonalnej aromatyzacji pomieszczeń i wdrożenia aromamarketingu w pomieszczeniach do 300 m2.

Dyfuzor ten świetnie sprawdza się do aromatyzacji dużych powierzchni sklepów, biur, gabinetów lekarskich, hoteli, siłowni, kasyn.

Aromatyzacja pomieszczeń od 100 do 300 m2

Technologia zimnej dyfuzji

Cyfrowy wyświetlacz i timer

Łatwe ustawienie intensywności zapachu

Wbudowany programator – 21 trybów pracy w tygodniu

Nowoczesny design

Dyfuzor zapachowy AirQ 580 jest elektrycznym urządzeniem do aromatyzacji pomieszczeń o kubaturze do 850 m3. Dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom pozwala stworzyć niezapomniany, niezwykle intensywny i bardzo równomierny zapach w bardzo dużych pomieszczeniach. Urządzenie jest często wybierane przez naszych Klientów, ponieważ jest bardzo oszczędnym dyfuzorem do rozpylania zapachu. Aromatyzacja z jego użyciem jest nie tylko efektowna, ale również bardzo ekonomiczna.

Urządzenie działa w technologi zimnej dyfuzji czyli najnowocześniejszej i najefektywniejszej metodzie aromatyzacji pomieszczeń. Zachodzący podczas aromatyzacji pomieszczenia proces zwany nebulizacją polega na przekształceniu kompozycji zapachowej, mającej postać cieczy, w suchą mgiełkę. Mgiełka zapachowa wydobywająca się z urządzenia to nano cząsteczki zapachowe, które dzięki swojej mikroskopijnej wielkości są w stanie połączyć się z powietrzem i razem z nim wędrować.

Urządzenie AirQ 580 posiada wbudowany wyświetlacz i timer, który ułatwia proces sterowania aromatyzacją. Stosunkowo prosty sposób ustawienia natężenia zapachu pozwala na bardzo prostą i intuicyjną obsługę dyfuzora.

Wbudowany w urządzenie zaawansowany programator pozwala ustawić godzinę włączenia i wyłączenia urządzenia, a tym samym proces aromatyzacji pomieszczeń może zostać w pełni zautomatyzowany. Dyfuzor AirQ 580 posiada możliwość zaprogramowania aż 21 programów pracy w ciągu tygodnia.

Dyfuzor AirQ 580 jest urządzeniem, które może funkcjonować jako urządzenie wolnostojące, przenośne. A także może zostać zamontowane na ścianie lub podpięte pod system wentylacji mechanicznej. Z tego powodu jest dyfuzorem idealnym do wielu miejsc. Aby zacząć aromatyzować pomieszczenie należy odpowiednio zamontować dyfuzor zapachowy – np. na płaskim podłożu, na ścianie lub wpiąć w kanały nawiewne. Ważne, aby urządzenie nie stało zbyt blisko bardzo silnych wyciągów (często otwieranych okien lub drzwi czy anemostatów wyciągowych wentylacji mechanicznej lub grawitacyjnej).

Wymiary: 21,9 cm x 22,2 cm x 9,8 cm

Waga: 2,2 kg

Wielkość cząsteczki zapachowej – mniej niż 1 μm

Zasilanie: 100 – 240V, 50/60 Hz

Specyfikacja techniczna AirQ 580

Pobierz specyfikację techniczną urządzenia AirQ 580 lub skontaktuj się z naszym działem obsługi Klienta. Nasi specjaliści opowiedzą Ci więcej o możliwościach zastosowania urządzenia do aromatyzacji pomieszczeń.

Instrukcja obsługi AirQ 580

Pobierz instrukcję obsługi urządzenia AirQ 580 lub skontaktuj się z naszym działem obsługi Klienta. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz pomogą prawidłowo zaprogramować i ustawić dyfuzor zapachowy.

Zapachy do dyfuzora AirQ 580

Wkłady zapachowe (kartridże) do urządzeń AirQ 580.

Oferujemy pełną gamę zapachów dedykowanych do dyfuzorów zapachowych AirQ 580 marki Prolitec.

Proponowane zapachy do aromamarketingu podzielone są na trzy podstawowe grupy. Dzielą się na Primary Collection, Gourmand Collection oraz Designer Collection. Oferujemy rozwiązania zapachowe dla każdej branży – zapachy do sklepów, biur, siłowni, hoteli, sklepów spożywczych, odzieżowych, gabinetów lekarskich, a także salonów fryzjerskich, kosmetycznych i SPA.

Zapachy dedykowane to tego urządzenia zapachowego spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa oraz posiadają stosowne certyfikaty bezpieczeństwa. Z tego powodu marka Prolitec jest ceniona przez wszystkich użytkowników.

Pojemność kartridża – 500 ml.

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć również  dyfuzor AirQ 590 (znany również jako AQ590).

Profesjonalne zapachy dla biura

Profesjonalne zapachy dla biura to temat naszego dzisiejszego wpisu. Przybliżymy Ci czym są, jak je odpowiednio wybrać i oczywiście jak zastosować. Dowiesz się, dlaczego zapachy te są kluczowym elementem w…

Read more

Na czym polega zimna dyfuzja?

Na czym polega zimna dyfuzja? W dzisiejszym świecie, gdzie doświadczenie klienta ma kluczowe znaczenie, innowacje w dziedzinie aromamarketingu stają się coraz bardziej fascynujące. Jedną z najnowszych i najbardziej efektywnych technologii,…

Read more

Jak wdrożyć aromamarketing w hotelu?

Jak wdrożyć aromamarketing w hotelu? W dzisiejszym artykule przyjrzymy się, czym jest i na czym polega aromamarketing w hotelu. Powiemy Ci także, dlaczego  aromamarketing może być kluczowym elementem strategii marketingowej…

Read more

Profesjonalne odświeżacze powietrza

Profesjonalne odświeżacze powietrza to innowacyjne, zaawansowane technologicznie urządzenia do neutralizacji przykrych woni i eliminacji bakterii z powietrza. Ich rolą jest dbanie o jakość powietrza poprzez prawdziwe usuwanie brzydkich zapachów, a…

Read more

Co to jest dyfuzor zapachów?

Dyfuzor zapachów to urządzenie, które służy do stworzenia przyjemnego zapachu we wnętrzu. Inaczej mówiąc, jest to elektryczne urządzenie, za pomocą którego, jesteśmy w stanie wypełnić pomieszczenie wybraną wonią. Proces naperfumowania…

Read more

Dyfuzory zapachowe w aromamarketingu: tworzenie wyjątkowego klimatu wnętrza

Aromatyzacja poprzez system nawiewów wentylacji mechanicznej i rekuperacji

Aromatyzacja poprzez system nawiewów wentylacji mechanicznej i rekuperacji to jeden z najefektowniejszych i najbardziej skutecznych sposobów na stworzenie zapachu we wnętrzu. Polega na połączeniu dyfuzora zapachowego z systemem wentylacji mechanicznej,…

Read more

Neutralizacja zapachów w toaletach i szatniach – klucz do pozytywnego wrażenia klientów

Zapachy do domu: Twój klucz do wyjątkowej atmosfery

Aromamarketing – jak profesjonalne zapachy kreują wrażenia w biznesie