AirQ 1270

Dyfuzor zapachowy AirQ 1270

Elektryczny dyfuzor zapachowy AirQ 1270 to urządzenie do profesjonalnej aromatyzacji pomieszczeń marki Prolitec.

Urządzenie AirQ 1270 służy do profesjonalnej aromatyzacji pomieszczeń i wdrożenia aromamarketingu w pomieszczeniach o powierzchni od 300 do 1500 m2.

Dyfuzor ten świetnie sprawdza się do aromatyzacji dużych przestrzeni np. sklepów, biurowców, hoteli, siłowni, kasyn.

Aromatyzacja pomieszczeń od 300 do 1500 m2

Technologia zimnej dyfuzji

Urządzenie wolnostojące lub naścienne

Dedykowany do wpięcia w system wentylacji mechanicznej

Programator – 21 trybów pracy w tygodniu

Cyfrowy wyświetlacz i timer

Łatwe ustawienie intensywności zapachu

Najwyższa moc aromatyzacji

Dyfuzor zapachowy AirQ 1270 jest elektrycznym urządzeniem do aromatyzacji pomieszczeń o kubaturze do 4500 m3. Dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom pozwala stworzyć piękny, niezwykle intensywny i równomierny zapach w pomieszczeniu. Dyfuzor jest bardzo oszczędnym urządzeniem do rozpylania zapachu. Aromatyzacja za jego pomocą jest niezwykle ekonomiczna i efektowna.

Dyfuzor działa w technologi zimnej dyfuzji, która jest najnowocześniejszą i najefektywniejszą metodą aromatyzacji pomieszczeń. Zachodzący podczas aromatyzacji proces nebulizacji polega na przekształceniu kompozycji zapachowej, mającej postać cieczy, w suchą mgiełkę. Mgiełka zapachowa to nic innego jak nano cząsteczki zapachowe, które dzięki swojej mikroskopijnej wielkości są w stanie połączyć się z powietrzem i razem z nim wędrować.

Urządzenie posiada wbudowany wyświetlacz i timer, który ułatwia proces sterowania procesem aromatyzacji. Stosunkowo prosty sposób ustawienia natężenia zapachu sprawia, że dyfuzor jest bardzo prosty w obsłudze.

Wbudowany w dyfuzor zaawansowany programator pozwala ustawić godzinę włączenia i wyłączenia urządzenia, a tym samym proces aromatyzacji pomieszczeń może zostać w pełni zautomatyzowany. Urządzenie posiada możliwość działania w 21 trybach pracy w ciągu tygodnia.

Urządzenie AirQ 1270 jest dyfuzorem dedykowanym do podpięcia pod system nawiewów wentylacji mechanicznej lub rekuperacji i klimatyzacji. Przed uruchomieniem dyfuzor montuje się naściennie lub ustawia w bezpiecznym miejscu w okolicy miejsca, gdzie chcemy połączyć go systemem rur nawiewnych (kwadratowych, prostokątnych lub spiro). Następnie za pomocą specjalnego zestawu montażowego (m.in. rurki) łączy się dyszę wylotu zapachu z kanałem nawiewnym.  Mikro mgiełka zapachowa dozowana jest nie bezpośrednio w pomieszczeniu, ale prowadzona jest rurką do kanału, gdzie następuje proces aromatyzacji powietrza. Następnie pachnące już powietrze jest rozprowadzane po obiekcie i nawiewane do wnętrza poprzez anemostaty nawiewne rozmieszczone w pomieszczeniach.

Kolor: biały

Wymiary urządzenia: 39,4 cm x 34 cm x 17,2 cm 

Waga: 6,2 kg

Wielkość cząsteczki zapachowej: mniej niż 1 μm

Zasilanie: 100 – 240V, 50/60 Hz

Wkład zapachowy: kartridż z kompozycją zapachową 975 ml lub 1 500 ml

Obudowa: z wytrzymałego włókna szklanego, zamykana na klucz 

Temperatura działania: od 0°C do 40°C, przy wilgotności mniejszej niż 85%

Specyfikacja techniczna AirQ 1270

Pobierz specyfikację techniczną urządzenia lub skontaktuj się z naszym działem obsługi Klienta. Nasi specjaliści opowiedzą Ci więcej o możliwościach zastosowania urządzenia do aromatyzacji pomieszczeń.

Instrukcja obsługi AirQ 1270

Pobierz instrukcję obsługi urządzenia lub skontaktuj się z naszym działem obsługi Klienta. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz pomogą prawidłowo zaprogramować i ustawić dyfuzor zapachowy.

Zapachy do dyfuzora AirQ 1270

Wkłady zapachowe (kartridże) do urządzeń AirQ 1270.

Oferujemy pełną gamę zapachów dedykowanych do dyfuzorów zapachowych marki Prolitec.

Proponowane zapachy do aromamarketingu podzielone są na trzy podstawowe grupy – Primary Collection, Gourmand Collection oraz Designer Collection. Oferujemy rozwiązania zapachowe dla każdej branży – zapachy do sklepów, biur, siłowni, hoteli, sklepów spożywczych, odzieżowych, gabinetów lekarskich, salonów fryzjerskich, kosmetycznych i SPA.

Zapachy dedykowane to tego urządzenia zapachowego spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa oraz posiadają stosowne certyfikaty bezpieczeństwa.

Innowacyjne rozwiązanie w aromatyzacji – dyfuzor AirQ 1270

Dyfuzor AirQ 1270 wpisuje się w nowoczesne podejście do zarządzania przestrzenią komercyjną, gdzie każdy element, od designu po zapach, ma na celu kreowanie pozytywnego wizerunku marki. Dzięki możliwości wpięcia urządzenia bezpośrednio do systemu nawiewów, aromatyzacja staje się niezauważalna dla gości, jednocześnie subtelnie wpływając na ich percepcję i samopoczucie. Programator z 21 trybami pracy pozwala na dokładne dostosowanie intensywności i harmonogramu rozprowadzania zapachu, co jest odpowiedzią na różnorodne potrzeby biznesowe. Urządzenie, zaprojektowane z myślą o łatwości obsługi i minimalnym wpływie na środowisko, oferuje nowy wymiar w doświadczeniach związanych z marką.

Jesteś zainteresowany zakupem lub wynajmem?

Skontaktuj się z nami! Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertą!