Zapachy do apteki

Zapachy do apteki czyli aromamarketing w aptece od Aroma Projekt.

Profesjonalne zapachy do apteki

Zapachy do apteki to kluczowy element aromamarketingu wdrożonego w aptece. Ich podstawowym celem jest stworzenie przyjemnej atmosfery, która pozytywnie wpłynie na postrzeganie apteki wśród odwiedzających pacjentów. Każda apteka powinna zadbać nie tylko o nieskazitelną czystość i sterylność, ale również o komfort swoich Klientów. Nasze zapachy oddziałują na zmysł węchu człowieka, a tym samym dbają o jego doznania zmysłowe. Zapach tworzy pozytywne pierwsze wrażenie, budzi zaufanie, wzmaga poczucie profesjonalizmu i zachęca do ponownych odwiedzin.

Wyróżnij swoją aptekę zapachem!

Liczba realizowanych recept rośnie z miesiąca na miesiąc, a rynek aptek rozwija się w bardzo szybkim tempie. Rosnąca liczba aptek i hurtowni farmaceutycznych powoduje, że warto zadbać o swoją konkurencyjność. Elementem wyróżniającym na tle innych aptek może być właśnie aromamarketing. Polega on na rozpylaniu odpowiednio dobranego zapachu w strefie ekspedycji w aptece. Przyjemny aromat, który przywita pacjentów w aptece, na długo zapadnie w ich pamięci, a tym samym przyczyni się do wzrostu ich subiektywnej oceny o miejscu, a także podniesie poziom ich lojalności. Twoi Klienci będą kupować leki tylko u Ciebie. Tak właśnie działa zapach w aptece!

Wyróżnij swoją aptekę pięknym zapachem do apteki.
Zapachy do apteki czyli neutralizacja i odświeżenie apteki.

Neutralizacja przykrych zapachów w aptece

Właściciele aptek bardzo często borykają się z problemem przykrych zapachów. Różnego rodzaju medykamenty, czasami wilgoć utrzymująca się w pomieszczeniu, a także przykre wonie, które przynoszą do apteki pacjenci, np. zapach potu czy mokrych ubrań, powodują że apteka źle pachnie. Sytuacja taka powoduje, że miejsce postrzegane jest jako brudne i nieprzyjemne. Z problemem tym trzeba się zmierzyć. Z pomocą przychodzą nasze profesjonalne zapachy do apteki, które świetnie neutralizują wszystkie brzydkie wonie. Dzięki opatentowanemu składnikowi nasze kompozycje zapachowe skutecznie blokują niepożądane zapachy i zapobiegają ich rozprzestrzenianiu się.

Jak zwiększyć sprzedaż w aptece?

Właściciele aptek są w stanie zwiększyć sprzedaż w aptece poprzez zaangażowanie w proces sprzedaży zmysłów swoich Klientów. Wyobraź sobie piękny zapach, który od progu Cię urzeka. Zaczynasz czuć się dobrze i przyjemnie, powoli relaksujesz się, a więc nie czujesz już rozdrażnienia, a czas oczekiwania w kolejce wydaje się krótszy. W otoczeniu przyjemnego zapachu personel wydaje się milszy i bardziej kompetentny, a oferowane produkty oceniane są jako bardziej wartościowe. Skoro jest mi tutaj tak dobrze, to czy następnym razem udam się do konkurencyjnej apteki? Oczywiście, że nie!  Zapach w aptece pozytywnie wpływa na wizerunek miejsca i znacząco zwiększa sprzedaż!

Profesjonalne zapachy do apteki czyli jak zwiększyć sprzedaż w aptece.

Aromamarketing w aptece i branży farmaceutycznej

Aromamarketing, czyli marketing zapachowy, to element marketingu sensorycznego, który pozytywnie wpływa na decyzje zakupowe konsumentów poprzez wykorzystanie ich zmysłów. Aromamarketing wykorzystuje zmysł węchu w procesie sprzedaży. Oddziałując odpowiednio dobranym zapachem bezpośrednio na mózg Klienta jesteśmy w stanie osiągnąć założone korzyści biznesowe, cele marketingowe i wizerunkowe.

Korzyści z zastosowania marketingu zapachowego w aptece:

  1. wzrost zaufania do firmy i jej profesjonalizmu;
  2. zwiększenie komfortu i poczucia bezpieczeństwa wśród pacjentów; 3. zmniejszenie stresu i zdenerwowania wśród pacjentów;
  3. wyróżnienie na tle konkurencji;
  4. harmonizacja i ujednolicenie przestrzeni;
  5. neutralizacja nieprzyjemnych zapachów.

Dyfuzory zapachowe do apteki

Aby prawidłowo stworzyć  zapach w aptece musimy wdrożyć nowoczesne rozwiązanie – system aromatyzacji za pomocą zimnej dyfuzji. Służą do tego specjalne urządzenia zapachowe, czyli aromatyzery. W Aroma Projekt stosujemy dyfuzory zapachowe najwyższej jakości, posiadające stosowne certyfikaty, a przede wszystkim doceniane przez naszych Klientów. Zapachy, czyli kompozycje zapachowe, których używamy do aromatyzacji aptek posiadają atesty Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny, a więc są całkowicie bezpieczne dla ludzi i otoczenia. Należy pamiętać, że zapach w aptece i branży farmaceutycznej nie może być zbyt krzykliwy, ani zbyt intensywny. Aromamarketing stosowany przez branżę farmaceutyczną musi być delikatnym tłem, które przyciągnie Klientów i zachęci ich do ponownych odwiedzin. W naszej ofercie znajdziesz szereg rozwiązań do aromatyzacji pomieszczeń. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli poznać Twoje indywidualne potrzeby. Z przyjemnością przedstawimy Ci naszą ofertę i możliwości współpracy!

Zainteresowały Cię nasze zapachy do apteki?

Masz problem z neutralizacją przykrych woni lub chciałbyś wyróżnić swoją aptekę zapachem?

Skontaktuj się z nami! Przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb!