AirQ 590

Dyfuzor zapachowy AirQ 590

Elektryczny dyfuzor zapachowy AirQ 590 jest urządzeniem do profesjonalnej aromatyzacji pomieszczeń marki Prolitec.

Urządzenie AirQ 590 służy do profesjonalnej aromatyzacji pomieszczeń i wdrożenia aromamarketingu w pomieszczeniach od 100 do 300 m2.

Z uwagi na dużą moc, dyfuzor ten świetnie sprawdza się do aromatyzacji dużych powierzchni. Przede wszystkim wnętrz sklepów, biur, przychodni medycznych, hoteli, siłowni czy kasyn.

Aromatyzacja pomieszczeń od 100 do 300 m2

Technologia zimnej dyfuzji

Urządzenie wolnostojące lub naścienne

Możliwość podłączenia pod nawiew o wydajności do 900 m3

Cyfrowy wyświetlacz i timer

Łatwe ustawienie intensywności zapachu

Wbudowany programator – możliwe ustawienie aż 21 programów

Nowoczesny design

Zastosowanie dyfuzora zapachowego AirQ 590

Dyfuzor zapachowy AirQ 590 jest elektrycznym urządzeniem do aromatyzacji pomieszczeń o powierzchni do 300 m2. Może zostać podpięty pod kanał nawiewny wentylacji mechanicznej, rekuperacji czy klimatyzacji kanałowej o wydajności do 900 m3. Dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom pozwala stworzyć niezapomniany, niezwykle intensywny i bardzo równomierny zapach w bardzo dużych pomieszczeniach. Urządzenie jest bardzo oszczędnym dyfuzorem do rozpylania zapachu. Aromatyzacja z jego użyciem jest bardzo ekonomiczna i efektowna.

Zasada działania – technologia zimnej dyfuzji

Urządzenie AirQ 590 działa w technologi zimnej dyfuzji, czyli najnowocześniejszej i najefektywniejszej metodzie aromatyzacji pomieszczeń. Zachodzący podczas aromatyzacji pomieszczenia proces powstania zapachu polega na przekształceniu kompozycji zapachowej, mającej postać oleistej cieczy, w tzw. suchą mgiełkę. Mgiełka zapachowa wydobywająca się z urządzenia to nano cząsteczki zapachowe. Dzięki swojej mikroskopijnej wielkości są one w stanie połączyć się z powietrzem, a następnie razem z nim wędrować.

Możliwości programowania dyfuzora zapachowego AirQ 590

Urządzenie posiada wbudowany wyświetlacz i timer, który ułatwia proces sterowania aromatyzacją. Dzięki temu stosunkowo prosty sposób ustawienia natężenia zapachu pozwala na bardzo prostą i intuicyjną obsługę dyfuzora.

Wbudowany w urządzenie zaawansowany programator pozwala ustawić godzinę włączenia i wyłączenia urządzenia, a tym samym proces aromatyzacji pomieszczeń może zostać w pełni zautomatyzowany. Dyfuzor posiada możliwość działania w trybie Run Program (aż 21 programach w ciągu tygodnia) lub w trybie 24/7. Zakres intensywności od 1 do 50 oraz możliwość wyboru interwału w rozpylaniu zapachu – NOC – przerwa 7 minut, SOC – 2 minuty lub VSOC – 30 sekund, pozwalają na optymalne dostosowanie poziomu nasycenia zapachu.

Możliwości montażu dyfuzora zapachowego AirQ 590

Dyfuzor AirQ590 w wersji podstawowej jest urządzeniem naściennym. Możemy oczywiście wybrać dodatkowe opcje. Dzięki nim urządzenie funkcjonuje również jako urządzenie wolnostojące na tzw. nóżce (Table Top). Podobnie możemy również podłączyć je pod kanał nawiewny systemu wentylacji mechanicznej, rekuperacji czy klimatyzacji kanałowej. Dodatkowo podczas aromatyzacji wybieramy również czy zapach będzie dozowany przednią czy górną dyszą wylotu zapachu. Dzięki tej opcji wysokość czy miejsce montażu nie ma znaczenia. Ważne, aby urządzenie nie stało zbyt blisko silnych wyciągów (często otwieranych okien lub drzwi czy anemostatów wyciągowych wentylacji mechanicznej lub grawitacyjnej).

Specyfikacja techniczna dyfuzora zapachowego AirQ 590

Wymiary: 21,9 cm x 22,2 cm x 9,8 cm

Waga: 2,2 kg

Wielkość cząsteczki zapachowej – mniej niż 1 μm

Zasilanie: 100 – 240V, 50/60 Hz

Zapachy do dyfuzora AirQ 590

Wkłady zapachowe (kartridże) do urządzeń AirQ590.

Oferujemy pełną gamę zapachów dedykowanych do dyfuzorów zapachowych marki Prolitec.

Proponowane zapachy do aromamarketingu podzielone są na trzy podstawowe grupy – Primary Collection, Designer Collection oraz Prestige Collection. Oferujemy rozwiązania zapachowe dla każdej branży – zapachy do sklepów, biur, siłowni, hoteli, sklepów spożywczych, odzieżowych, gabinetów lekarskich, salonów fryzjerskich, kosmetycznych i SPA.

Nasze zapachy są w pełni bezpieczne, ponieważ  tworzymy je z najwyższej jakości składników. Nasz dostawca, amerykańska firma Prolitec, produkuje kompozycje zapachowe w Stanach Zjednoczonych. Światowej sławy perfumiarze – Christophe Laudamiel i Raymond Mats – tworzą dla nas zapachy z dbałością o każdy szczegół. W związku z tym nasze zapachy spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów w Polsce i na całym świecie. W przeciwieństwie do innych rozwiązań, Prolitec produkuje wszystkie zapachy pod okiem Ifra i Firmenich. Z tego względu możemy całkowicie bezpiecznie stosować nasze olejki zapachowe.

Pojemność kartridża – 500 ml.