AirQ 880

Dyfuzor zapachowy AirQ 880

Elektryczny dyfuzor zapachowy AirQ 880 jest urządzeniem do profesjonalnej aromatyzacji pomieszczeń marki Prolitec.

Urządzenie AirQ 880 służy do profesjonalnej aromatyzacji pomieszczeń i wdrożenia aromamarketingu w dużych pomieszczeniach od 100 do 400 m2.

Z uwagi na dużą moc, dyfuzor ten świetnie sprawdza się w dużych obiektach. Dzięki niezwykłej mocy idealnie sprawdza się w dużych open space’ach, sklepach, showroomach, lobby hotelowych czy siłowniach.

Aromatyzacja pomieszczeń od 100 do 400 m2

Technologia zimnej dyfuzji

Cyfrowy wyświetlacz i timer

Łatwe ustawienie intensywności zapachu

Wbudowany programator – 21 trybów pracy w tygodniu

Nowoczesny design

Zastosowanie dyfuzora zapachowego AirQ 880

Dyfuzor zapachowy AirQ 880 jest elektrycznym urządzeniem do profesjonalnej aromatyzacji pomieszczeń o powierzchni do 400 m2. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii dyfuzor rozpyla niezapomniany, niezwykle intensywny i bardzo równomierny zapach na bardzo dużych przestrzeniach. Urządzenie wyróżnia się nie tylko wysoką jakością, ale przede wszystkim najwyższą wydajnością w gospodarowaniu olejkiem. W rezultacie aromatyzacja z jego użyciem jest bardzo ekonomiczna i efektowna.

Zasada działania – technologia zimnej dyfuzji

Urządzenie AirQ 880 działa w technologii zimnej dyfuzji, czyli najnowocześniejszej i najefektywniejszej metodzie aromatyzacji pomieszczeń. Zachodzący podczas aromatyzacji pomieszczenia proces powstania zapachu polega na przekształceniu kompozycji zapachowej, mającej postać oleistej cieczy, w tzw. suchą mgiełkę. Mgiełka zapachowa wydobywająca się z urządzenia to nano cząsteczki zapachowe. Z uwagi na swoją mikroskopijną wielkość łączą się one z powietrzem, a następnie razem z nim wędrują. Dzięki temu przestrzeń szybko wypełnia się pięknym zapachem.

Możliwości programowania dyfuzora zapachowego AirQ 880

Urządzenie posiada wbudowany wyświetlacz i timer, który ułatwia proces sterowania aromatyzacją. Dzięki temu stosunkowo prosty sposób ustawienia natężenia zapachu pozwala na bardzo prostą i intuicyjną obsługę dyfuzora.

Wbudowany w urządzenie zaawansowany programator pozwala ustawić godzinę włączenia i wyłączenia urządzenia, a tym samym proces aromatyzacji pomieszczeń może zostać w pełni zautomatyzowany. Dyfuzor posiada możliwość działania w trybie Run Program (aż 21 programach w ciągu tygodnia) lub w trybie 24/7. Zakres intensywności od 1 do 50 oraz możliwość wyboru interwału w rozpylaniu zapachu – NOC – przerwa 7 minut, SOC – 2 minuty lub VSOC – 30 sekund, pozwalają na optymalne dostosowanie poziomu nasycenia zapachu.

Możliwości montażu dyfuzora zapachowego AirQ 880

Dyfuzor zapachowy AirQ880 jest urządzeniem wolnostojącym. Z uwagi na to możemy go swobodnie przenosić. Dyfuzor wyposażony jest w wiatrak. Dzięki 5-stopniowej regulacji nawiewu, możemy swobodnie dostosować szybkość rozprzestrzeniania się zapachu w powietrzu. Najlepiej, gdy urządzenie do aromatyzacji AQ880, stoi na podłodze. Ważne jest, aby nie stało zbyt blisko silnych wyciągów (często otwieranych okien lub drzwi, a także anemostatów wyciągowych wentylacji mechanicznej lub grawitacyjnej).

Specyfikacja techniczna dyfuzora zapachowego AirQ 880

Wymiary: 64.1cm x 17.1cm x 18.4cm

Waga: 4,4 kg

Wielkość cząsteczki zapachowej – mniej niż 1 μm

Zasilanie: 100 – 240V, 50/60 Hz

Zapachy do dyfuzora AirQ 880

Wkłady zapachowe (kartridże) do urządzeń AQ880.

Oferujemy pełną gamę zapachów dedykowanych do dyfuzorów zapachowych marki Prolitec.

Proponowane zapachy Prolitec do aromamarketingu podzielone są na trzy podstawowe grupy – Primary Collection, Designer Collection oraz Prestige Collection. Oferujemy rozwiązania zapachowe dla każdej branży – zapachy do sklepów, biur, siłowni, hoteli, sklepów spożywczych, odzieżowych, gabinetów lekarskich, salonów fryzjerskich, kosmetycznych i SPA.

Nasze zapachy są w pełni bezpieczne, ponieważ  tworzymy je z najwyższej jakości składników. Nasz dostawca, amerykańska firma Prolitec, produkuje kompozycje zapachowe w Stanach Zjednoczonych. Światowej sławy perfumiarze – Christophe Laudamiel i Raymond Mats – tworzą dla nas zapachy z dbałością o każdy szczegół. W związku z tym nasze zapachy spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów w Polsce i na całym świecie. W przeciwieństwie do innych rozwiązań, Prolitec produkuje wszystkie zapachy pod okiem Ifra i Firmenich. Z tego względu możemy całkowicie bezpiecznie stosować nasze olejki zapachowe.

Pojemność kartridża – 500 ml.

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć również  dyfuzor zapachowy AirQ 890 (znany również jako AQ890).