Prolitec

Prolitec to pochodząca ze Stanów Zjednoczonych firma produkująca zaawansowane technologicznie rozwiązania z zakresu profesjonalnej aromatyzacji pomieszczeń oraz aromamarketingu.

Prolitec oferuje nowoczesne dyfuzory zapachowe AirQ oraz najwyższej jakości kompozycje zapachowe na bazie olejków naturalnych, eterycznych.

AirQ by Prolitec to linia nowoczenych dyfuzorów.

Technologia AirQ™

Laboratorium badawcze Prolitec opracowało unikalny proces dyfuzji cieczy poprzez nebulizację, zimną dyfuzję. Ta sprawdzona technologia, opatentowana na całym świecie, nie wykorzystuje ciepła, ale przekształca kompozycje zapachowe w suche mikronowe kropelki, które zachowują się jak sucha para szybko rozpraszająca się w powietrzu, bezpośrednio lub za pośrednictwem systemu wentylacji mechanicznej (sieci kanałów HVAC).

Prolitec zapewnia najwyższej jakości zapachy i dyfuzory zapachowe w oparciu o opatentowaną technologię AirQ™ – jednolitą i spójną, dokładną i regulowaną, hipoalergiczną, zgodną i czystą.

Technologia AirQ, która zapewnia stałą jakość i kontrolę koncentracji, jest przedmiotem 67 globalnych patentów i rodzin patentowych – 10 razy więcej niż wszystkie firmy zajmujące się produkcją urządzeń do profesjonalnej aromatyzacji pomieszczeń i wdrażaniem aromamarketingu.

Dyfuzory zapachowe AirQ by Prolitec

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie dyfuzory zapachowe AirQ oraz dedykowane do nich kompozycje zapachowe.

Urządzenia zapachowe AirQ by Prolitec to linia nowoczesnych, niezwykle wydajnych, działających w oparciu o technologię zimnej dyfuzji dyfuzorów zapachowych.

AirQ 100

Dyfuzor zapachowy AirQ100 to urządzenie wolnostojące do aromatyzacji pomieszczeń o powierzchni od 5 do 50 m2.

AirQ 160

Dyfuzor zapachowy AirQ160 to urządzenie wolnostojące do aromatyzacji pomieszczeń o powierzchni od 5 do 50 m2.

AirQ 270

Dyfuzor zapachowy AirQ270 to urządzenie do aromatyzacji pomieszczeń o powierzchni od 10 do 150 m2.

AirQ 570

Dyfuzor zapachowy AirQ570 to urządzenie do aromatyzacji pomieszczeń o powierzchni od 100 do 300 m2.

AirQ 1270

Dyfuzor zapachowy AirQ1270 to urządzenie do aromatyzacji pomieszczeń o powierzchni od 200 do 1 600 m2.

Zapachy Prolitec

Kompozycje zapachowe do aromamarketingu i aromatyzacji pomieszczeń.

Kompozycje zapachowe do urządzeń zapachowych do aromamarketingu produkowane są ze staranie wyselekcjonowanych, najwyższej jakości składników przez światowej sławy perfumiarzy. Szeroka gama oferowanychprzez Proliteca zapachów pozwala na zastosowanie olejków zapachowych do urządzeń AirQ w każdej branży.

Wszystkie kompozycje zapachowe – podzielone są na 3 grupy zapachowe – Primary Collection, Gourmand Collection oraz Designer Collection.

Olejki zapachowe Prolitec to kompozycje zapachowe na bazie olejków naturalnych, eterycznych. Posiadają specjalne certyfikaty bezpieczeństwa, są bezpieczne dla ludzi, otoczenia i środowiska.