Prolitec

Prolitec to pochodząca ze Stanów Zjednoczonych firma produkująca zaawansowane technologicznie rozwiązania z zakresu profesjonalnej aromatyzacji pomieszczeń oraz aromamarketingu.

Prolitec oferuje nowoczesne dyfuzory zapachowe AirQ oraz najwyższej jakości kompozycje zapachowe na bazie olejków naturalnych, eterycznych.

AirQ by Prolitec to linia nowoczenych dyfuzorów.

Technologia AirQ™

Laboratorium badawcze Prolitec opracowało godny uwagi, unikalny proces dyfuzji cieczy poprzez nebulizację, zimną dyfuzję. Ta niewątpliwie sprawdzona technologia, opatentowana na całym świecie. Należy zwrócić uwagę, że nie wykorzystuje ciepła, ale przekształca kompozycje zapachowe w suche mikronowe kropelki, które zachowują się jak sucha para szybko rozpraszająca się w powietrzu, bezpośrednio lub za pośrednictwem systemu wentylacji mechanicznej (sieci kanałów HVAC).

Prolitec zapewnia najwyższej jakości zapachy i dyfuzory zapachowe w oparciu o opatentowaną technologię AirQ™ – jednolitą i spójną, dokładną i regulowaną, hipoalergiczną, zgodną i czystą.

Technologia AirQ, która zapewnia stałą jakość i kontrolę koncentracji, jest przedmiotem 67 globalnych patentów i rodzin patentowych. Warto zauważyć, że to aż 10 razy więcej niż wszystkie firmy zajmujące się produkcją urządzeń do profesjonalnej aromatyzacji pomieszczeń i wdrażaniem aromamarketingu. Z tego powodu śmiało można powiedzieć, że rozwiązania Prolitec są najbezpieczniejszym systemem dostępnym na polskim rynku.

Dyfuzory zapachowe AirQ by Prolitec

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie dyfuzory zapachowe AirQ oraz dedykowane do nich kompozycje zapachowe.

Urządzenia zapachowe AirQ by Prolitec to linia nowoczesnych, niezwykle wydajnych, działających w oparciu o technologię zimnej dyfuzji dyfuzorów zapachowych. Z uwagi na wysoką jakość i atrakcyjne ceny rozwiązania AirQ cieszą się przede wszystkim dużym uznaniem wśród naszych Klientów.

AirQ 100

Dyfuzor zapachowy AirQ100 to urządzenie wolnostojące do aromatyzacji pomieszczeń o powierzchni od 5 do 50 m2.

Z uwagi na swoje niewielkie wymiary, idealnie sprawdza się w małych pomieszczeniach oraz do aromatyzacji domów i mieszkań.

AirQ 160

Dyfuzor zapachowy AirQ160 to urządzenie wolnostojące do aromatyzacji pomieszczeń o powierzchni od 5 do 50 m2.

Ponieważ jest następcą modelu AirQ100, polecamy go przede wszystkim do aromatyzacji gabinetów lekarskich, małych pomieszczeń biurowych, niewielkich sklepów oraz do użytku domowego.

AirQ 270

Dyfuzor zapachowy AirQ270 to urządzenie do aromatyzacji pomieszczeń o powierzchni od 10 do 150 m2.

Elegancki i bardzo oszczędny aromatyzer – niewielkich wymiarów, ale wielkiej mocy. Idealnie sprawdza się przy wdrożeniu aromamarketingu w hotelu, sklepie, salonie sprzedaży i wszędzie tam gdzie zapach musi zostać równomiernie rozprowadzony.

AirQ 570

Dyfuzor zapachowy AirQ570 to urządzenie do aromatyzacji pomieszczeń o powierzchni od 100 do 300 m2.

Z uwagi na możliwość podpięcia pod system wentylacji mechanicznej jest to rewelacyjne rozwiązanie dla dużych przestrzeni handlowo-usługowych.

AirQ 1270

Dyfuzor zapachowy AirQ1270 to urządzenie do aromatyzacji pomieszczeń o powierzchni od 200 do 1 600 m2.

Urządzenie do tworzenia zapachu na bardzo dużych przestrzeniach, ponieważ zamontowana w nim pompa ma bardzo dużą moc. Dedykowany do podpięcia pod system wentylacji mechanicznej i rekuperacji.

Zapachy Prolitec

Kompozycje zapachowe do aromamarketingu i aromatyzacji pomieszczeń.

Kompozycje zapachowe do urządzeń zapachowych do aromamarketingu są bardzo bezpieczne, ponieważ produkowane są ze staranie wyselekcjonowanych, najwyższej jakości składników oraz przez światowej sławy perfumiarzy. Z uwagi na szeroką gamę oferowanych przez Proliteca zapachów, zastosowanie olejków zapachowych do urządzeń AirQ jest możliwe w każdej branży.

Z uwagi na swoją różnorodność wszystkie kompozycje zapachowe – podzielone są na 3 grupy zapachowe – Primary Collection, Gourmand Collection oraz Designer Collection.

Olejki zapachowe Prolitec cenione są przez naszych Klientów, ponieważ są to kompozycje zapachowe na bazie olejków naturalnych, eterycznych. Posiadają specjalne certyfikaty bezpieczeństwa, są bezpieczne dla ludzi, otoczenia i środowiska, dlatego zasługują na specjalną uwagę.

Nie wiesz który dyfuzor zapachowy wybrać?

Zadzwoń do nas po bezpłatną konsultację!