Prolitec

Prolitec to pochodząca ze Stanów Zjednoczonych firma produkująca zaawansowane technologicznie rozwiązania z zakresu profesjonalnej aromatyzacji pomieszczeń oraz aromamarketingu.

PROLITEC oferuje nowoczesne dyfuzory zapachowe AirQ oraz najwyższej jakości kompozycje zapachowe na bazie olejków naturalnych, eterycznych.

AirQ by Prolitec to linia nowoczenych dyfuzorów.

Technologia AirQ™ by Prolitec

Laboratorium badawcze Prolitec opracowało godny uwagi, unikalny proces dyfuzji cieczy poprzez nebulizację, zimną dyfuzję. Ta niewątpliwie sprawdzona technologia, opatentowana została na całym świecie. Należy zwrócić uwagę, że nie wykorzystuje ciepła, ale przekształca kompozycje zapachowe w suche mikronowe kropelki, które zachowują się jak sucha para szybko rozpraszająca się w powietrzu, bezpośrednio lub za pośrednictwem systemu wentylacji mechanicznej (sieci kanałów HVAC).

Prolitec zapewnia najwyższej jakości zapachy i dyfuzory zapachowe w oparciu o opatentowaną technologię AirQ™ – jednolitą i spójną, dokładną i regulowaną, hipoalergiczną, zgodną i czystą.

Technologia AirQ, która zapewnia stałą jakość i kontrolę koncentracji, jest przedmiotem 67 globalnych patentów i rodzin patentowych. Warto zauważyć, że to aż 10 razy więcej niż wszystkie firmy zajmujące się produkcją urządzeń do profesjonalnej aromatyzacji pomieszczeń i wdrażaniem aromamarketingu. Z tego powodu śmiało można powiedzieć, że rozwiązania Prolitec są najbezpieczniejszym systemem dostępnym na polskim rynku.

System zapachowy Prolitec dla Aroma Projekt

Nasz system zapachowy do aroma marketingu to kompleksowe rozwiązanie – profesjonalne dyfuzory zapachowe oraz wysokiej jakości zapachy Prolitec.

Dyfuzory zapachowe Prolitec

Zapachy Prolitec

Dyfuzory zapachowe AirQ by Prolitec

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie dyfuzory zapachowe AirQ by Prolitec oraz dedykowane do nich kompozycje zapachowe, zapachy dedykowane do rozpylania w dyfuzorach zapachowych Prolitec.

Urządzenia zapachowe AirQ by Prolitec to linia nowoczesnych, niezwykle wydajnych, działających w oparciu o technologię zimnej dyfuzji dyfuzorów zapachowych. Z uwagi na wysoką jakość i atrakcyjne ceny rozwiązania AirQ cieszą się przede wszystkim dużym uznaniem wśród naszych Klientów.

AirQ 160

Dyfuzor zapachowy AirQ160 to urządzenie wolnostojące do aromatyzacji pomieszczeń o powierzchni od 1 do 50 m2.

Polecamy go przede wszystkim do aromatyzacji gabinetów lekarskich, salonów kosmetycznych, pomieszczeń biurowych, sklepów, a także do użytku domowego.

AirQ160 dostępny jest w kolorze białym i czarnym.

AirQ 270

Dyfuzor zapachowy AirQ270 to urządzenie do aromatyzacji pomieszczeń o powierzchni od 10 do 150 m2.

Elegancki i bardzo oszczędny aromatyzer – niewielkich wymiarów, ale wielkiej mocy. Idealny do aromamarketingu w hotelu, czy restauracji, sklepie, salonie sprzedaży, a także w salonie fryzjerskim i spa.

AirQ270 dostępny jest w kolorze białym i czarnym, w wersji naściennej i wolnostojącej.

AirQ 590

Dyfuzor zapachowy AirQ590 to urządzenie do aromatyzacji pomieszczeń o powierzchni od 100 do 300 m2.

Z uwagi na możliwość podpięcia pod system wentylacji mechanicznej jest to rewelacyjne rozwiązanie dla dużych przestrzeni handlowo-usługowych.

AirQ 890

Dyfuzor zapachowy AirQ890 to urządzenie do aromatyzacji pomieszczeń o powierzchni od 100 do 400 m2.

Wolnostojący dyfuzor zapachowy o wysokiej wydajności, do wdrożenia aromamarketingu w obiektach o dużych przestrzeniach.

AirQ 1290

Dyfuzor zapachowy AirQ1280 to urządzenie do aromatyzacji pomieszczeń o powierzchni od 200 do 1 500 m2.

Urządzenie do tworzenia zapachu na bardzo dużych przestrzeniach, ponieważ zamontowana w nim pompa ma bardzo dużą moc. Dedykowany do podpięcia pod system wentylacji mechanicznej i rekuperacji.

Starsze modele dyfuzorów AirQ by Prolitec:

Dyfuzory AirQ100, AirQ150, AirQ550, AirQ570, AirQ580 oraz AirQ1270 i AirQ1280 nie są już produkowane przez naszego dostawcę, a co za tym idzie nie są już dostępne w sprzedaży. Każdy z tych modeli został zastąpiony nową, ulepszoną wersją, którą znaleźć możecie w naszej ofercie. Nie oznacza to, że mając taki model dyfuzora nie możesz go używać. Wkłady zapachowe (kartridże z olejkiem) do starszych modeli są takie same jak do nowych, dlatego cały czas można zamawiać olejki i używać urządzeń normalnie. Świadczymy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla wszystkich dyfuzorów Prolitec, nawet tych, których już nie mamy w sprzedaży.

Zapachy Prolitec

Kompozycje zapachowe do aromamarketingu i aromatyzacji pomieszczeń.

Kompozycje zapachowe do urządzeń zapachowych do aromamarketingu są bardzo bezpieczne, ponieważ produkowane są ze staranie wyselekcjonowanych, najwyższej jakości składników oraz przez światowej sławy perfumiarzy. Z uwagi na szeroką gamę oferowanych przez Proliteca zapachów, zastosowanie olejków zapachowych do urządzeń AirQ jest możliwe w każdej branży.

Z uwagi na swoją różnorodność wszystkie kompozycje zapachowe – podzielone są na 3 grupy zapachowe – Primary Collection, Gourmand Collection oraz Designer Collection.

Olejki zapachowe Prolitec cenione są przez naszych Klientów, ponieważ są to kompozycje zapachowe na bazie olejków naturalnych, eterycznych. Posiadają specjalne certyfikaty bezpieczeństwa, są bezpieczne dla ludzi, otoczenia i środowiska, dlatego zasługują na specjalną uwagę.

Nie wiesz który dyfuzor zapachowy wybrać?

Zadzwoń do nas po bezpłatną konsultację!