Zapachy do sklepu spożywczego

Zamów już dziś profesjonalne zapachy do sklepu spożywczego, aby zwiększyć sprzedaż produktów.

Profesjonalne zapachy do sklepu spożywczego

Zapachy do sklepu spożywczego zwiększają sprzedaż poprzez oddziaływanie bezpośrednio na zmysł węchu klientów. Aromamarketing w branży spożywczej to sposób nie tylko na neutralizację przykrych woni, ale również na przyciągnięcie klientów, wydłużenie czasu ich pobytu w sklepie oraz wzrost sprzedaży (tzw. cross-selling). Aromatyzacja sklepu spożywczego wpływa na pozytywne postrzeganie miejsca, podnosi komfort klientów i sprawia, że oferowane produkty postrzegane są jako bardziej wartościowe, a obsługa jako bardziej fachowa.

Neutralizuj przykre wonie w sklepie spożywczym!

Nawet najczystsze i dobrze wentylowane sklepy spożywcze, borykają się czasami z przykrymi zapachami. Aromatyzacja przestrzeni sklepu to świetny sposób na neutralizację nieprzyjemnych woni. Dzięki opatentowanym składnikom naszych kompozycji zapachowych jesteśmy w stanie zneutralizować wszystkie przykre aromaty, które mogą pojawić się w każdym sklepie spożywczym. Dzięki naszym rozwiązaniom klienci poczują świeżość i orzeźwienie, a sklep będzie postrzegany jako czysty. Nasze zapachy do sklepów spożywczych tworzą atmosferę czystości i świeżości, a także ujednolicają i harmonizują przestrzeń.

Wszędzie tam gdzie potrzebna jest neutralizacja przykrych woni w sklepie spożywczym, zastosuj zapachy Aroma Projekt.
Pobudzające zapachy jedzeniowe do sklepu spożywczego zwiększą obroty.

Głodny klient kupuje więcej, czyli jedzeniowe zapachy do sklepu spożywczego

Rozpylanie zapachów spożywczych w sklepie zwiększa sprzedaż produktów. Z punktu widzenia właściciela, nie ma nic lepszego niż głodny klient w jego sklepie spożywczym. Jedzeniowe zapachy do sklepu spożywczego pobudzają apetyt i sprawiają, że mamy ochotę coś zjeść, a tym samym w naszym koszyku ląduje dużo więcej produktów, niż gdybyśmy głodu nie czuli. Wszystkie zapachy spożywcze, np. zapach chleba, kawy czy zapach świeżo upieczonego ciasta, szybko pobudzają apetyt, a tym samym sprawiają, że głodny Klient kupuje więcej.

Zapachy do sklepu spożywczego, które wprawiają w dobry nastrój!

Klient w sklepie spożywczym powinien czuć się bardzo dobrze. Zadowolenie i poziom satysfakcji, również wpływają na wysokość jego rachunku. Aromaty jedzeniowe przywołują na myśl dom, ciepłą atmosferę i beztroskie czasy dzieciństwa. Dlatego budują wyjątkowo komfortowy nastrój, który wydłuża czas pobytu Klienta w sklepie. Aromatyzacja sklepu spożywczego ma na celu wytworzenie niewidzialnej, emocjonalnej więzi z klientem. Zapachy do sklepu spożywczego wyróżnią sklep na tle konkurencji. Wybierając zapach do sklepu spożywczego, należy pamiętać, że musi być on wyjątkowy i bardzo przyjemny.

Zadbaj o komfort w sklepie i zastosuj zapachy do sklepu spożywczego wprawiające w dobry nastrój.
Aromamarketing czyli aromatyzacja strefy wejścia do sklepu spożywczego.

Aromatyzacja strefy wejścia do sklepu spożywczego

Najważniejsze z punktu widzenia sprzedażowego jest stworzenie przyjemnego i pozytywnego pierwszego wrażenia, dlatego bardzo często aromatyzujemy tzw. strefy wejścia do sklepów. Klient już od progu witany jest pięknym zapachem, który w przypadku zapachów spożywczych, od razu powoduje chęć zakupienia czegoś do jedzenia. Zapach do sklepu spożywczego, rozpylany z naszych dyfuzorów zapachowych, działających na zasadzie zimnej dyfuzji, będzie rozprzestrzeniał się dalej po sklepie, wraz z ruchem powietrza. Tym samym miły i przyjemny zapach do sklepu spożywczego wypełni aromatem całą salę sprzedaży.

Wyspy zapachowe w dużym sklepie spożywczym

Ilość zapachów jakie możemy rozpylić w sklepie spożywczym, zależy przede wszystkim od jego powierzchni. W dużym sklepie spożywczym możemy zastosować jednocześnie kilka aromatów. Przykładowo na stoisku z pieczywem możemy rozpylić zapach świeżo upieczonego chleba. Na stoisku z ciastami zapach kawy z ciastem. Natomiast w strefie, gdzie wyeksponowane są warzywa i owoce, bardzo często rozpyla się zapach pomarańczy, który pobudza i energetyzuje. Stoisko z alkoholem również możemy ubrać w odpowiedni zapach.Tutaj sprawdzi się na przykład zapach drinka mojito.

Pachnąca wyspa zapachowa w sklepie spożywczym uatrakcyjni klientom zakupy.
Zapach do wentylacji, czyli aromatyzacja sklepu poprzez system wentylacji.

Aromatyzacja sklepu poprzez system wentylacji mechanicznej

Zapach w sklepie spożywczym można stworzyć również wykorzystując system nawiewów – wentylacji mechanicznej, rekuperacji lub klimatyzacji. Proces aromatyzacji, czyli połączenia zapachu z powietrzem, następuje wówczas nie w samym pomieszczeniu, ale w kanałach nawiewnych. Skąd następnie zostaje rozprowadzony do wnętrza poprzez anemostaty nawiewne rozmieszczone w poszczególnych pomieszczeniach. Aromatyzacja poprzez system nawiewów to ekonomiczny i efektowny sposób na stworzenie i równomierne rozprowadzenie zapachu w sklepie spożywczym.

Jak wybrać odpowiedni dyfuzor zapachów do sklepu spożywczego?

Stworzenie odpowiedniego zapachu w sklepie spożywczym wymaga użycia najlepszej jakości dyfuzorów zapachowych. Nasze urządzenia do aromatyzacji i aromamarketingu stworzą subtelny i wyjątkowy zapach w Twoim sklepie. Należy pamiętać, że zapach w sklepie spożywczym nie może być zbyt intensywny i agresywny. Musi być tłem, który przyciągnie Klientów i zachęci ich do ponownych odwiedzin. W naszej ofercie znajdziesz szereg rozwiązań do aromatyzacji sklepu spożywczego. Kilkanaście modeli dyfuzorów wolnostojących, naściennych oraz dedykowanych do podpięcia pod system wentylacji mechanicznej lub rekuperacji. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli poznać Twoje indywidualne potrzeby. Byśmy mogli następnie opowiedzieć Ci o naszej ofercie i możliwościach współpracy.

Nasze dyfuzory:

Poznaj nasze zapachy do sklepu spożywczego!

Zamówienie próbek zapachowych:

Wszystkich którzy chcieliby poznać nasze zapachy do sklepu spożywczego, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Po analizie Państwa potrzeb, przygotujemy ofertę na optymalny dyfuzor zapachowy oraz zaproponujemy odpowiednie dla sklepu zapachy. Z punktu widzenia doboru zapachu, istotny jest Państwa asortyment, odbiorca zapachu oraz wystrój wnętrza i jego kolorystyka. Zapachy mogą Państwo poznać na spotkaniu z handlowcem. Możemy również wysłać Państwu bezpłatne próbki proponowanych zapachów.

Chciałbyś zwiększyć sprzedaż w swoim sklepie spożywczym?

Masz problem z neutralizacją przykrych woni lub chciałbyś wyróżnić swój sklep zapachem?

Skontaktuj się z nami! Przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb!