AirQ 570

Dyfuzor zapachowy AirQ 570

Elektryczny dyfuzor zapachowy AirQ 570 to urządzenie do profesjonalnej aromatyzacji pomieszczeń marki Prolitec.

Urządzenie AirQ 570 służy do profesjonalnej aromatyzacji pomieszczeń i wdrożenia aromamarketingu w pomieszczeniach do 300 m2.

Dyfuzor ten świetnie sprawdza się do aromatyzacji dużych powierzchni sklepów, biur, gabinetów lekarskich, hoteli, siłowni, kasyn.

Aromatyzacja pomieszczeń od 100 do 300 m2

Technologia zimnej dyfuzji

Cyfrowy wyświetlacz i timer

Łatwe ustawienie intensywności zapachu

Wbudowany programator – 21 trybów pracy w tygodniu

Nowoczesny design

Dyfuzor zapachowy AirQ 570 jest elektrycznym urządzeniem do aromatyzacji pomieszczeń o kubaturze do 850 m3. Dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom pozwala stworzyć niezapomniany, niezwykle intensywny i bardzo równomierny zapach w bardzo dużych pomieszczeniach. Urządzenie jest bardzo oszczędnymdyfzuorem do rozpylania zapachu. Aromatyzacja z jego użyciem jest bardzo ekonomiczna i efektowna.

Urządzenie działa w technologi zimnej dyfuzji czyli najnowocześniejszej i najefektywniejszej metodzie aromatyzacji pomieszczeń. Zachodzący podczas aromatyzacji pomieszczenia proces zwany nebulizacją polega na przekształceniu kompozycji zapachowej, mającej postać cieczy, w suchą mgiełkę. Mgiełka zapachowa wydobywająca się z urządzenia to nano cząsteczki zapachowe, które dzięki swojej mikroskopijnej wielkości są w stanie połączyć się z powietrzem i razem z nim wędrować.

Urządzenie posiada wbudowany wyświetlacz i timer, który ułatwia proces sterowania aromatyzacją. Stosunkowo prosty sposób ustawienia natężenia zapachu pozwala na bardzo prostą i intuicyjną obsługę dyfuzora.

Wbudowany w urządzenie zaawansowany programator pozwala ustawić godzinę włączenia i wyłączenia urządzenia, a tym samym proces aromatyzacji pomieszczeń może zostać w pełni zautomatyzowany. Dyfuzor posiada możliwość działania w 21 trybach pracy w ciągu tygodnia.

Dyfuzor AirQ 570 jest urządzeniem, które może funkcjonować jako urządzenie wolnostojące na tzw. nóżce (table-top), może zostać zamontowane na ścianie lub wpięte w system wentylacji mechanicznej. Aby zacząć aromatyzować pomieszczenie należy odpowiednio zamontować dyfuzor zapachowy – np. na płaskim podłożu, na ścianie lub wpiąć w kanały nawiewne. Wysokość czy miejsce montażu nie ma znaczenia, ważne, aby urządzenie nie stało zbyt blisko bardzo silnych wyciągów (często otwieranych okien lub drzwi czy anemostatów wyciągowych wentylacji mechanicznej lub grawitacyjnej).

Wymiary: 21,9 cm x 22,2 cm x 9,8 cm

Waga: 2,2 kg

Wielkość cząsteczki zapachowej – mniej niż 1 μm

Zasilanie: 100 – 240V, 50/60 Hz

Specyfikacja techniczna AirQ 570

Pobierz specyfikację techniczną urządzenia lub skontaktuj się z naszym działem obsługi Klienta. Nasi specjaliści opowiedzą Ci więcej o możliwościach zastosowania urządzenia do aromatyzacji pomieszczeń.

Instrukcja obsługi AirQ 570

Pobierz instrukcję obsługi urządzenia lub skontaktuj się z naszym działem obsługi Klienta. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz pomogą prawidłowo zaprogramować i ustawić dyfuzor zapachowy.

Zapachy do dyfuzora AirQ 570

Wkłady zapachowe (kartridże) do urządzeń AirQ 570.

Oferujemy pełną gamę zapachów dedykowanych do dyfuzorów zapachowych marki Prolitec.

Proponowane zapachy do aromamarketingu podzielone są na trzy podstawowe grupy – Primary Collection, Gourmand Collection oraz Designer Collection. Oferujemy rozwiązania zapachowe dla każdej branży – zapachy do sklepów, biur, siłowni, hoteli, sklepów spożywczych, odzieżowych, gabinetów lekarskich, salonów fryzjerskich, kosmetycznych i SPA.

Zapachy dedykowane to tego urządzenia zapachowego spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa oraz posiadają stosowne certyfikaty bezpieczeństwa.

Pojemność kartridża – 500 ml.