Zapachy do gabinetu stomatologicznego

Aromamarketing u stomatologa czyli profesjonalne zapachy do gabinetu stomatologicznego.

Profesjonalne zapachy do gabinetu stomatologicznego

Zapachy do gabinetu stomatologicznego rozwiążą wiele problemów! Gabinet stomatologiczny bardzo często kojarzy się z przykrym doświadczeniem i dużym stresem. Dentyści zastanawiają się jak przełamać lęk u swoich pacjentów, jak wzbudzić ich zaufanie, a tym samym zbudować grono lojalnych pacjentów. Tradycyjne działania marketingowe raczej się tu nie sprawdzą. Sekret tkwi w dotarciu do serca i głowy pacjenta, a więc mocno wiąże się z jego emocjami. Działania marketingowe wpływające na emocje ludzi to aromamarketing, który z powodzeniem stosować można w klinice i gabinecie stomatologicznym.

Pozbądź się zapachu dentysty, czyli neutralizacja w gabinecie stomatologicznym

Zapach dentysty uznawany jest jako jeden z najbardziej nieprzyjemnych zapachów. Należy do tych woni, których odczucie od razu powoduje negatywne emocje, wzbudza lęk i niepokój. Mamy tu na myśli charakterystyczną woń preparatów używanych podczas zabiegów wykonywanych w gabinecie stomatologicznym. Zapach dentysty kojarzy się z bólem. Nic więc dziwnego, że pacjenci, którzy wchodzą do gabinetu natychmiast zaczynają czuć się źle, a ich nastrój znacznie się pogarsza. Aby zadbać o komfort swoich pacjentów, stomatolodzy powinni stosować nowoczesne rozwiązania z zakresu aromamarketingu i aromatyzacji wnętrz. Zapachy do gabinetu stomatologicznego to specjalne kompozycje zapachowe, których głównym celem jest neutralizacja przykrych woni. Specjalna, opatentowana formuła naszych zapachów blokuje typowe dla dentysty brzydkie zapachy. Aromatyzowany gabinet stomatologiczny nie pachnie dentystą, a pięknym aromatem, który podnosi komfort pacjentów i pracowników.

Aromamarketing czyli neutralizujące zapachy do gabinetu stomatologicznego.
Profesjonalne zapachy do gabinetu spożywczego redukują poziom stresu.

Zapachy do gabinetu stomatologicznego, które obniżają poziom stresu

Samo pozbycie się zapachu dentysty z gabinetu powoduje podniesienie komfortu pacjentów. Dodatkowo zapachy do gabinetu stomatologicznego tworzą wyjątkową atmosferę, która pozytywnie wpływa na samopoczucie. Relaksujące nuty lawendy, orzeźwiająca moc cytrusów, a może aromat pomarańczy, który skutecznie obniża poziom stresu, czy też zapach dojrzałego grejpfruta, łagodzący niepokój i lęki? Tylko od Ciebie zależy w jaki sposób pomożesz swoim pacjentom i sprawisz, że poczują się w Twoim gabinecie bezpiecznie. Aromatyzacja gabinetu stomatologicznego uspokaja i sprawia, że pacjenci czuja się lepiej.

Luksusowe zapachy do stomatologa

Celem aromatyzacji gabinetu stomatologicznego jest nie tylko neutralizacja i podniesienie komfortu pacjentów, ale również wzrost ich subiektywnej oceny o miejscu – klinice czy gabinecie. Ocena czystości i sterylności miejsca jest dużo wyższa w miejscu, gdzie wdrożono aromamarketing czyli marketing zapachowy. Podobnie dużo lepiej oceniany jest personel, lekarze i obsługa. Za pomocą odpowiednio dobranego zapachu tworzymy więź między pacjentem a lekarzem. Nasze zapachy do gabinetu stomatologicznego działają na zasadzie pozytywnych skojarzeń, co powoduje, że pacjenci są bardziej lojalni, chętniej i częściej wracają, a także polecają gabinet innym ludziom.

Luksusowe zapachy do gabinetu stomatlogicznego podnoszą odczucie prestiżu.
Zapachy do gabinetu stomatologicznego powinny relaksować, odprężać i budować więź między pacjentem a lekarzem.

Jaki zapach do gabinetu stomatologicznego?

Wybierając zapachy do gabinetu stomatologicznego musimy pamiętać, że gabinet nie jest sklepem z odzieżą, dlatego też nie ma potrzeby wypełniania go, z dużą intensywnością, niezwykle intensywnymi aromatami. Gabinet stomatologiczny powinien pachnieć subtelnie, nienachalnie, dlatego do jego aromatyzacji powinno używać się delikatnych, nieinwazyjnych zapachów. Są to przede wszystkim zapachy o orzeźwiających nutach cytrusowych, wodnych lub zielonych. Dopuszcza się użycie ciekawych olejków zapachowych, mających w sobie delikatny aromat jasnego drewna w tle, oczywiście dla dodania całości odrobiny elegancji i prestiżu. Zapachy do gabinetu nie muszą być nudne i tendencyjne, mogą zaciekawiać i zaskakiwać Twoich pacjentów.

Aromatyzacja i aromamarketing w gabinecie stomatologicznym

Aromamarketing czyli marketing zapachowy w klinice stomatologicznej ma wiele zalet. Według badań, rozpylanie odpowiednio dobranych zapachów w gabinecie, obniża poziom stresu przed zabiegiem, redukuje napięcie i poprawia nastrój. Przyjemne nuty zapachowe zmniejszają odczuwanie bólu, a także dyskomfortu przed i w trakcie wykonywanych zabiegów. Zapach rozpylany w poczekalni staje się wizytówką miejsca i zapada w pamięć, dzięki czemu buduje wizerunek marki w głowie pacjenta. Dzięki aromatyzacji gabinet staje się lepiej rozpoznawalny, co wyróżnia na tle konkurencji, a w efekcie przekłada na zyski właścicieli.

Jaki dyfuzor zapachowy do gabinetu stomatologicznego?

Stworzenie zapachu najlepszej jakości, o właściwym natężeniu, wymaga użycia najlepszych dyfuzorów zapachowych. Nasze urządzenia do aromatyzacji i aromamarketingu stworzą subtelny i niezwykle wyjątkowy zapach w Twoim gabinecie czy klinice stomatologicznej. Należy pamiętać, że odczucie zapachu przez pacjentów gabinetu nie może być zbyt intensywne i mocne. Zapach u stomatologa musi być tłem, który przyciągnie pacjentów  zachęci ich do ponownych wizyt. W naszej ofercie znajdziesz szereg rozwiązań do aromatyzacji gabinetu. Zapach możemy tworzyć za pomocą urządzeń wolnostojących lub naściennych, a także istnieje możliwość wykorzystania systemu wentylacji mechanicznej. Aromatyzacja poprzez wentylację pozwala nam wypełnić zapachem cały obiekt, od poczekalni, aż po każdy gabinet. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli poznać Twoje indywidualne potrzeby, a następnie opowiedzieć Ci o naszej ofercie i możliwościach współpracy.

Zapachy do gabinetu stomatologicznego?

Potrzeba neutralizacji czy podniesienia komfortu pacjentów?

Skontaktuj się z nami! Przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb!