AirQ 100

Dyfuzor zapachowy AirQ 100

Elektryczny dyfuzor zapachowy AirQ100 to urządzenie do profesjonalnej aromatyzacji pomieszczeń marki Prolitec.

Urządzenie AirQ 100 służy do profesjonalnej aromatyzacji pomieszczeń i wdrożenia aromamarketingu w niedużych pomieszczeniach.

Dyfuzor ten idealnie sprawdza się do aromatyzacji biur, gabinetów lekarskich, sklepów czy recepcji hotelowych.

Aromatyzacja pomieszczeń od 10 do 60 m2

Technologia zimnej dyfuzji

Urządzenie wolnostojące

Cyfrowy wyświetlacz i timer

Łatwe ustawienie intensywności zapachu

Wbudowany programator

Nowoczesny design

Dyfuzor zapachowy AirQ 100 jest elektrycznym urządzeniem do aromatyzacji niewielkich kubatur (do 250 m3). Dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom pozwala stworzyć piękny, niezwykle intensywny i równomierny zapach w pomieszczeniu, w bardzo prosty i ekonomiczny sposób.

Dyfuzor działa w technologi zimnej dyfuzji, która jest najnowocześniejszą i najefektywniejszą metodą aromatyzacji jaką do tej pory wymyślono. Zachodzący podczas aromatyzacji proces nebulizacji polega na przekształceniu cieczy kompozycji zapachowej w suchą mgiełkę czyli nano cząsteczki zapachowe, które dzięki swojej mikroskopijnej wielkości są w stanie połączyć się z powietrzem i razem z nim wędrować.

Urządzenie posiada wbudowany wyświetlacz i timer, który ułatwia proces sterowania dyfuzji zapachu. Łatwy sposób ustawienia natężenia zapachu sprawia, że dyfuzor jest bardzo prosty w obsłudze. Wbudowany programator pozwala ustawić godzinę włączenia i wyłączenia urządzenia, a tym samym proces aromatyzacji pomieszczeń może zostać w pełni zautomatyzowany.

Jest wolnostojącym urządzeniem do aromatyzacji pomieszczeń, a więc aby zacząć aromatyzować pomieszczenie należy po prostu ustawić dyfuzor zapachowy na płaskim podłożu. Wysokość czy miejsce nie ma znaczenia, ważne, aby urządzenie nie stało zbyt blisko silnych wyciągów (często otwieranych okien lub drzwi czy anemostatów wyciągowych wentylacji mechanicznej lub grawitacyjnej).

Kolor: biały perłowy

Wymiary urządzenia: 14,9 cm x 14 cm x 14 cm 149 mm x 140 mm x 140 mm

Waga: 1,4 kg

Wielkość cząsteczki zapachowej: mniej niż 1 μm

Zasilanie: 100 – 240V, 50/60 Hz

Wkład zapachowy: kartridż z kompozycją zapachową 90 lub 105 ml

Obudowa: z wytrzymałego, nylonowego plastiku

Temperatura działania: od 0°C do 40°C, przy wilgotności mniejszej niż 85%

Specyfikacja techniczna AirQ 100

Pobierz specyfikację techniczną urządzenia lub skontaktuj się z naszym działem obsługi Klienta. Nasi specjaliści opowiedzą Ci więcej o możliwościach zastosowania urządzenia do aromatyzacji pomieszczeń.

Instrukcja obsługi AirQ 100

Pobierz instrukcję obsługi urządzenia lub skontaktuj się z naszym działem obsługi Klienta. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz pomogą prawidłowo zaprogramować i ustawić dyfuzor zapachowy.

Zapachy do dyfuzora AirQ 100

Wkłady zapachowe (kartridże) do urządzeń AirQ 100, AirQ 150 oraz AirQ 160.

Oferujemy pełną gamę zapachów dedykowanych do dyfuzorów zapachowych marki Prolitec.

Proponowane zapachy do aromamarketingu podzielone są na trzy podstawowe grupy – Primary Collection, Gourmand Collection oraz Designer Collection. Oferujemy rozwiązania zapachowe dla każdej branży – zapachy do sklepów, biur, siłowni, hoteli, sklepów spożywczych, odzieżowych, gabinetów lekarskich, salonów fryzjerskich, kosmetycznych i SPA.