Oferta marketingu zapachowego

Nasze usługi:

Oferujemy szereg rozwiązań z zakresu wdrożenia marketingu zapachowego oraz aromatyzacji pomieszczeń. Szerokie spektrum rozwiązań i bogata paleta kompozycji zapachowych pozwala na  wykorzystanie zapachu na wielu różnorodnych płaszczyznach.

Nasze zapachy to nie tylko piękne aromaty, ale również neutralizatory brzydkich woni. Dzięki specjalnym, opatentowanym komponentom wszystkie nasze zapachy posiadają zdolność neutralizacji nieprzyjemnych zapachów. Pozwala to na zastosowanie naszych dyfuzorów zapachowych w miejscach, które wymagają neutralizacji, np. kluby fitness, toalety, szatnie czy przymierzalnie.

W naszej ofercie znajdziecie profesjonalne dyfuzory zapachowe wiodących producentów, które z powodzeniem aromatyzują przestrzenie usługowo-handlowe naszych Klientów. Urządzenia do aromatyzacji wnętrz dobieramy do kubatury pomieszczeń. Jesteśmy w stanie zaromatyzować zarówno niewielkie powierzchnie jak sklepy, butiki, gabinety lekarskie, biura, punkty obsługi klienta, a także duże kubatury np. sklepy wielkopowierzchniowe, markety, biurowce i salony samochodowe. Nasze rozwiązania to dyfuzory wolnostojące, z możliwością montażu naściennego, a także nowoczesne urządzenia do tworzenia zapachu poprzez system wentylacji mechanicznej.

Oferujemy naszym Klientom paletę ponad 500 gotowych kompozycji zapachowych – wzmagających poczucie profesjonalizmu zapachów drzewnych i skórzanych, podnoszących komfort zapachów kwiatowych i owocowych, orzeźwiających nut cytrusowych, zmysłowych zapachów perfumowanych oraz oczywiście szeroki wybór zapachów spożywczych. Na specjalne zamówienia tworzymy również logotypy zapachowe czyli indywidualne zapachy stworzone specjalnie dla naszych Klientów.

Realizujemy również usługi aromatyzacji imprez i eventów – tworzymy zapachy na weselach, targach i imprezach firmowych. Nasze dyfuzory zapachowe stosować można również w przestrzeniach domowych – z powodzeniem aromatyzujemy mieszkania oraz domy naszych Klientów.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych najbardziej wymagających Klientów oferujemy również usługę brandingu zapachowego – nowoczesną i unikalną na polskim rynku usługę identyfikacji zapachowej dla firm.

Dyfuzory do marketingu zapachowego

Profesjonalne urządzenia do aromatyzacji wnętrz oraz wdrożenia marketingu zapachowego. Wszystkie nasze rozwiązania działają w technologi zimnej dyfuzji, która jest najnowocześniejszą i najefektywniejszą metodą tworzenia zapachów w pomieszczeniach.

Oferujemy dyfuzory zapachowe wolnostojące, naścienne oraz wpinane w system wentylacji mechanicznej i rekuperacji. Wszystkie nasze dyfuzory charakteryzuje najwyższa jakość aromatyzacji, oszczędność w gospodarowaniu olejkami oraz estetyczny i nowoczesny wygląd.

Zapachy do pomieszczeń

Oferujemy najwyższej jakości kompozycje zapachowe do aromatyzacji i aromamarketingu – olejki eteryczne, całkowicie naturalne oraz kompozycje zapachowe na ich bazie. Wszystkie nasze olejki są w pełni bezpieczne, co potwierdzają stosowne certyfikaty.

Paleta naszych zapachów to ponad 500 gotowych kompozycji zapachowych dedykowanych do różnych miejsc, dla Klientów z każdej branży, a także dla Klientów indywidualnych. Oferujemy również możliwość stworzenia własnego logotypu zapachowego.

Możliwości współpracy z nami:

Zakup

Zakup

Urządzenie do aromatyzacji staje się Twoją własnością, a olejki zapachowe kupujesz wedle własnego zapotrzebowania. Dyfuzor objęty jest naszą gwarancją, a także może zostać zamontowany przez nasz serwis na terenie całego kraju.

Wynajem

Wynajem

Opcja wynajmu to usługa miesięcznego abonamentu za usługę aromatyzacji – Ty podpisujesz umowę, a o resztę zadbamy my! Nasi technicy montują urządzenie oraz na czas wymieniają wkłady zapachowe. Działamy na terenie całej Polski!

Leasing

Leasing

Oferujemy również leasing urządzeń do aromatyzacji – nowoczesny i tradycyjny, z opcją wykupu dyfuzora po zakończeniu trwania umowy leasingowej. Leasingowane urządzenia objęte są gwarancją, a ich montażu dokonać może nasz serwis.

Dlaczego my?

Gwarantujemy najlepszą na rynku ofertę marketingu zapachowego!

W swojej ofercie posiadamy największy w Polsce wybór produktów do profesjonalnej aromatyzacji wnętrz – urządzenia do aromatyzacji przestrzeni handlowo – usługowych wszystkich znaczących producentów rozwiązań z zakresu aromamarketingu. Nasze produkty cechuje najwyższa jakość, a my gwarantujemy najniższą cenę! Nasze doświadczenie oraz miłość do zapachów i tego co robimy każdego dnia zapewni każdemu Klientowi zadowolenie i satysfakcję ze współpracy z nami!

Dyfuzory zapachowe oraz kompozycje zapachowe do profesjonalnej aromatyzacji pomieszczeń kilku producentów, zebrane w jednym miejscu i w jednej ofercie. Nasi specjaliści stworzą ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb!

Zapraszamy Cię do niezwykłego świata zapachów! Tchnij życie w swoją markę już dziś!

największy wybór dyfuzorów i zapachów

indywidualne podejście

najniższe ceny na rynku

gwarancja satysfakcji i zadowolenia Klientów

Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania!
Aroma Projekt

Nie znalazłeś tego czego szukasz?

Zadzwoń, przedstawimy najlepsze rozwiązanie!