Oferta marketingu zapachowego

Oferta marketingu zapachowego to możliwość stworzenia indywidualnej oprawy zapachowej dla firm i klientów indywidualnych. Oferujemy Państwu profesjonalne dyfuzory zapachowe do aromatyzacji wnętrz oraz szeroką gamę najwyższej jakości,  trwałych zapachów do pomieszczeń. Nasze rozwiązania mają za zadanie stworzyć wyjątkowy klimat wnętrza, który zbuduje pozytywny wizerunek miejsca oraz przyczyni się do sukcesów sprzedażowych i wizerunkowych.

Profesjonalny marketing zapachowy od Aroma Projekt

Wdrożenie marketingu zapachowego (aromamarketingu) wymaga instalacji profesjonalnego rozwiązania, na który składają się – urządzenie do aromatyzacji wnętrz, czyli dyfuzor zapachowy oraz odpowiednio dobrany zapach, czyli specjalna, unikalna kompozycja zapachowa. Tak więc nasza oferta marketingu zapachowego to przede wszystkim propozycja optymalnego dyfuzora i odpowiedniego zapachu.

Dyfuzory do marketingu zapachowego

Profesjonalne urządzenia do aromatyzacji wnętrz oraz wdrożenia marketingu zapachowego. Wszystkie nasze rozwiązania działają w technologii zimnej dyfuzji, która jest najnowocześniejszą i najefektywniejszą metodą tworzenia zapachów w pomieszczeniach. Oferujemy dyfuzory zapachowe wolnostojące, naścienne oraz podpinane do systemu wentylacji mechanicznej i rekuperacji. Nasze dyfuzory charakteryzuje najwyższa jakość aromatyzacji, oszczędność w gospodarowaniu olejkami oraz estetyczny i nowoczesny wygląd.

Profesjonalne zapachy do pomieszczeń

Oferujemy wysokiej jakości kompozycje zapachowe do aromatyzacji i aromamarketingu – olejki eteryczne, całkowicie naturalne oraz kompozycje zapachowe na ich bazie. Wszystkie nasze olejki są w pełni bezpieczne, co potwierdzają stosowne certyfikaty. Paleta naszych zapachów to ponad 300 gotowych kompozycji zapachowych dedykowanych do różnych miejsc, dla Klientów z każdej branży, a także dla Klientów indywidualnych. Oferujemy również możliwość stworzenia własnego logotypu zapachowego, czyli zapachu firmy.

Możliwości współpracy z nami:

Aroma Projekt oferuje kilka form współpracy w zakresie wdrożenia oferowanych usług. Nasi Klienci mogą wybrać najdogodniejszą dla siebie formę współpracy:

Zakup

Zakup

Urządzenie do aromatyzacji staje się Twoją własnością, a olejki zapachowe kupujesz wedle własnego zapotrzebowania. Dyfuzor objęty jest naszą gwarancją, a także może zostać zamontowany przez nasz serwis na terenie całego kraju.

Wynajem

Wynajem

Opcja wynajmu to usługa miesięcznego abonamentu za usługę aromatyzacji – Ty podpisujesz umowę, a o resztę zadbamy my! Nasi technicy montują urządzenie oraz na czas wymieniają wkłady zapachowe. Działamy na terenie całej Polski!

Leasing

Leasing

Oferujemy również leasing urządzeń do aromatyzacji – nowoczesny i tradycyjny, z opcją wykupu dyfuzora po zakończeniu trwania umowy leasingowej. Leasingowane urządzenia objęte są gwarancją, a ich montażu dokonać może nasz serwis.

Aroma marketing urządzenia – zakup dyfuzora i zapachu 

Dla wszystkich tych, którzy chcieliby mieć dyfuzor zapachowy na własność, mamy opcję zakupu urządzeń i olejków. Jest to opcja bez zbędnych formalności oraz dodatkowych umów i zobowiązań. Oczywiście wszystkie dyfuzory posiadają gwarancję – 12 lub 24 miesiące, a więc są przez nas w tym okresie bezpłatnie serwisowane. Do dyspozycji naszych Klientów, którzy kupili u nas urządzenie na własność, jest nie tylko opiekun handlowy, ale również opiekun techniczny z działu serwisu, którzy służą wsparciem merytorycznym i praktycznym.

Wynajem dyfuzora zapachowego – abonament miesięczny

Wszystkim tym, którzy preferują aromamarketing w formie abonamentu, proponujemy wynajem urządzeń do aromatyzacji wnętrz. Jest to kompleksowa usługa, polegająca na świadczeniu usługi marketingu zapachowego w oparciu o naszą sieć techników w całym kraju. Koszt miesięcznego abonamentu obejmuje wynajem urządzenia wraz z zapachem. Uzależniony jest od częstotliwości wymian wkładów zapachowych, czyli zużycia olejku oraz długości trwania umowy.

Leasing dyfuzorów zapachowych

Dodatkowo przy większych wdrożeniach, gdzie koszty wdrożenia aromamarketingu są znaczące, oferujemy opcję leasingu urządzeń. Tutaj warunki ustalane są indywidualnie, zgodnie z oczekiwaniami Klienta.

Indywidualna oferta marketingu zapachowego

Staramy się podchodzić do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów bardzo indywidualnie. Każdy Klient jest dla nas jednakowo ważny, a każda jego potrzeba bardzo istotna. Zapraszamy do współpracy wszystkich, nawet najbardziej wymagających Klientów. Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby nasza współpraca przebiegała zawsze na najwyższym poziomie.

Jak wdrożyć marketing zapachowy?

Wdrożenie marketingu zapachowego, czyli aromamarketingu, nigdy nie było tak proste! Od uzyskania profesjonalnej oprawy zapachowej dla Twojego Biznesu dzieli Cię tylko kilka prostych kroków.

To tylko 4 kroki do marketingu zapachowego:

1
Kontakt z nami

Zadzwoń do nas lub napisz! Opowiedz o swoich potrzebach – jaki biznes prowadzisz, jakie są Twoje oczekiwania oraz jaka jest wielkość pomieszczeń, które chcesz aromatyzować. My przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

2
Wybór dyfuzora

W naszej ofercie znajdziesz jedną lub kilka propozycji rozwiązań z zakresu doboru profesjonalnego urządzenia do aromatyzacji. Wybierz dyfuzor, który spełnia Twoje oczekiwania przede wszystkim względem ceny i estetyki.

3
Wybór zapachu

Zapach jest najważniejszy! Po wyborze dyfuzora nadszedł czas na wybór odpowiedniego zapachu. Zapach wybierzemy na spotkaniu lub wyślemy Ci próbki proponowanych zapachów, a szczegóły omówimy telefonicznie.

4
Ciesz się zapachem!

Po wyborze zapachu złóż zamówienie. Nasi technicy zamontują urządzenie w Twoim lokalu lub jeśli wolisz zrobisz to samodzielnie. Pamiętaj, że nadal jesteśmy do Twojej dyspozycji, bo dla nas najważniejsze jest zadowolenie naszych Klientów!

Wszystkie nasze usługi:

Oferujemy szereg rozwiązań z zakresu wdrożenia marketingu zapachowego (aromamarketingu) oraz aromatyzacji pomieszczeń. Szerokie spektrum rozwiązań (dyfuzorów zapachowych) oraz bogata paleta kompozycji zapachowych pozwala nam na  wykorzystanie zapachu na wielu różnorodnych płaszczyznach:

Neutralizacja zapachów

Opatentowany system neutralizacji przykrych i uporczywych woni Aroma Projekt. Neutralizujemy wszystkie brzydkie wonie, np. zapach stęchlizny, wilgoci, odór z kanalizacji, zapachy z kuchni, a także nieprzyjemne zapachy w toalecie, szatni i siłowni. Nasze opatentowane neutralizujące kompozycje zapachowe poradzą sobie z każdym, nawet najbardziej uciążliwymi woniami.

Aromatyzacja wnętrz i aromamarketing, czyli marketing zapachowy

Naszą główną działalnością jest tworzenie zapachów w przestrzeniach handlowo-usługowych. Zajmujemy się wdrażaniem aroma marketingu w rożnych miejscach. Posiadamy skuteczne rozwiązania dla każdej branży – szeroki wachlarz dyfuzorów zapachowych oraz bogatą paletę kompozycji zapachowych. Nasza oferta marketingu zapachowego kierowana jest przede wszystkim do przestrzeni handlowo-usługowych – hoteli, sklepów, showroomów, salonów, gabinetów, branży medycznej i beauty.

Aromatyzacja eventów i imprez

Rozpylanie zapachów podczas różnych wydarzeń – eventów, konferencji, bankietów, imprez firmowych, inauguracyjnych, a także targów, ślubów i wesel cieszy się coraz większą popularnością. Tworząc profesjonalną oprawę zapachową, wzbogacamy imprezy, organizowane przez naszych Klientów, o prestiżowy, odpowiednio dobrany zapach, który staje się ciekawą i wyjątkową atrakcją dla uczestników.

Indywidualne logo zapachowe

Logotyp zapachowy Firmy, czyli indywidualne logo zapachowe to zapach stworzony specjalnie na potrzeby Klienta. We współpracy z naszymi perfumiarzami, oferujemy możliwość stworzenia indywidualnych kompozycji zapachowych, które stają się pachnącymi wizytówkami naszych Klientów. Zapach wykreowany indywidualnie dla Firmy zostaje zastrzeżony dla innych i staje się jej własnością.

Branding zapachowy

Oferta brandingu zapachowego kierowana jest do Klientów, którzy posiadają już wdrożony aromamarketing. Ten sam zapach, który rozpylany jest w przestrzeni handlowo-usługowej, przenieść możemy na inne produkty, np. świece zapachowe, woski, pachnące zawieszki do samochodu lub szafy, wkładki zapachowe do opakowań, perfumy, a także dyfuzory zapachowe z patyczkami. Produkty te stają się pachnącymi prezentami, gadżetami, które nasi Klienci wykorzystują w kontakcie ze swoimi Klientami, czyli ostatecznymi odbiorcami aromamarketingu.

Zapachy dla domu

Oferta aromatyzacji dla klientów indywidualnych to propozycja dyfuzorów zapachowych do zastosowania w mieszkaniach i domach. Oferujemy dyfuzory wolnostojące do aromatyzacji salonów, pokoi i łazienek, ale również aromatyzery do podłączenia pod system domowej rekuperacji i wentylacji mechanicznej.

Oferta marketingu zapachowego od Aroma Projekt

Czym jest marketing zapachowy i czy warto go stosować?

Marketing zapachowy, czyli aromamarketing, to nowoczesny sposób komunikacji z Klientem. Jest metodą komunikacji niewerbalnej, która opiera się na emocjach, budowaniu pozytywnego wrażenia oraz dbaniu o zmysłowe doznania odbiorców. Jego podstawowym celem jest kreowanie klimatu wnętrza, który sprzyjał będzie podejmowaniu spontanicznych decyzji, w tym również zakupowych. Marketing zapachowy to zmysłowe i subtelne wodzenie Klienta za nos, a także magiczne uwodzenie poprzez oddziaływanie wyjątkowym zapachem na zmysł węchu Klientów, kontrahentów i pracowników.

Skuteczność aromamarketingu, czyli marketingu zapachowego

Liczne badania nad aromamarketingiem dowodzą, że jest to najnowocześniejsza i najskuteczniejsza broń w walce o Klienta. W czasach wciąż rosnącej konkurencji, właściciele różnych firm – sklepów i punktów obsługi klienta, hoteli i restauracji, gabinetów lekarskich, stomatologicznych, a także salonów kosmetycznych i SPA, zobligowani są do ciągłego dbania o swój wizerunek, zaskakiwania swoich Klientów, a także budowania przyjaznej, ciepłej atmosfery. Głównym celem wszystkich nowoczesnych działań marketingowych jest nie tylko pozyskanie nowych odbiorców swoich usług, ale również, a może nawet przede wszystkim, utrzymanie grona zadowolonych i lojalnych Klientów. Marketing zapachowy jest nowoczesnym marketingiem, który pozwala na osiąganie właśnie takich korzyści.

Dlaczego my?

Gwarantujemy najniższe ceny i zadowolenie ze współpracy!

Oferta marketingu zapachowego Aroma Projekt to oferta aromamarketingu skrojona na miarę indywidualnych potrzeb Klienta. Nasze 10 letnie doświadczenie w branży pozwala proponować naszym Klientom optymalne rozwiązania z zakresu wdrożenia marketingu zapachowego (aromamarketingu) i aromatyzacji pomieszczeń. Oferta Aroma Projekt to dobór optymalnego aromatyzera, czyli dyfuzora zapachowego, a także dobór odpowiedniego zapachu.

Dla nas liczy się przede wszystkim zadowolenie naszych Klientów, bo to dzięki nim grono naszych odbiorców ciągle rośnie. U nas możesz liczyć na prawdziwie indywidualne podejście i profesjonalną obsługę! Przekonaj się sam – zadzwoń do nas już dziś! Dołożymy wszelkich starań, abyś pozostał naszym zadowolonym Klientem na bardzo długi czas! A jeśli uda Ci się znaleźć równie dobre rozwiązanie w niższej cenie, skontaktuj się z nami, a my postaramy się spełnić Twoje oczekiwania!

Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania!
Aroma Projekt

Oferujemy Państwu prawdopodobnie najlepszą ofertę marketingu zapachowego 🙂 Jako certyfikowany dystrybutor rozwiązań Prolitec oferujemy największy w Polsce wybór ekskluzywnych produktów do aromatyzacji wnętrz. Tak, aby każdy Klient mógł porównać dyfuzory oraz zapachy i wybrać rozwiązanie, które w pełni go zadowala. Nasze produkty cechuje bardzo wysoka jakość, a my gwarantujemy atrakcyjne ceny i możliwość ich negocjacji! Mamy nadzieję, że nasze wieloletnie doświadczenie oraz miłość do zapachów i tego co robimy każdego dnia, zapewni każdemu Klientowi zadowolenie i satysfakcję ze współpracy z nami!

Dyfuzory zapachowe oraz kompozycje zapachowe do profesjonalnej aromatyzacji pomieszczeń kilku producentów, zebrane w jednym miejscu i w jednej ofercie. Nasi specjaliści stworzą ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb!

Zapraszamy Cię do niezwykłego świata zapachów! Tchnij życie w swoją markę już dziś!

największy wybór dyfuzorów i zapachów

indywidualne podejście

najniższe ceny na rynku

gwarancja satysfakcji i zadowolenia Klientów

Zapraszamy Cię do naszego świata zapachów!

Formularz kontaktowy:
Zadzwoń do nas:
Wyślij e-mail:

Nie znalazłeś tego czego szukasz?

Zadzwoń, odpowiemy na Twoje pytania!

+48 42 237-21-20