Oferta marketingu zapachowego

Oferta marketingu zapachowego Aroma Projekt to oferta aromamarketingu skrojona na miarę indywidualnych potrzeb Klienta. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala proponować naszym Klientom optymalne rozwiązania z zakresu wdrożenia marketingu zapachowego (aromamarketingu) i aromatyzacji pomieszczeń. Oferta Aroma Projekt to dobór optymalnego aromatyzera, czyli dyfuzora zapachowego, a także dobór odpowiedniego zapachu.

Dla nas liczy się przede wszystkim zadowolenie naszych Klientów, bo to dzięki nim grono naszych odbiorców ciągle rośnie. U nas możesz liczyć na prawdziwie indywidualne podejście i profesjonalną obsługę! Przekonaj się sam – zadzwoń do nas już dziś! Dołożymy wszelkich starań, abyś pozostał naszym zadowolonym Klientem na bardzo długi czas!

A jeśli uda Ci się znaleźć równie dobre rozwiązanie w niższej cenie, skontaktuj się z nami, a my postaramy się spełnić Twoje oczekiwania!

Nasze usługi:

Oferujemy szereg rozwiązań z zakresu wdrożenia marketingu zapachowego (aromamarketingu) oraz aromatyzacji pomieszczeń. Szerokie spektrum rozwiązań (dyfuzorów zapachowych) oraz bogata paleta kompozycji zapachowych pozwala nam na  wykorzystanie zapachu na wielu różnorodnych płaszczyznach.

Marketing zapachowy od Aroma Projekt

Marketing zapachowy, czyli aromamarketing, to nowoczesny sposób komunikacji z Klientem. Jest metodą komunikacji niewerbalnej, która opiera się na emocjach, budowaniu pozytywnego wrażenia oraz dbaniu o zmysłowe doznania odbiorców. Jego podstawowym celem jest kreowanie klimatu wnętrza, który sprzyjał będzie podejmowaniu spontanicznych decyzji, w tym również zakupowych. Marketing zapachowy to zmysłowe i subtelne wodzenie Klienta za nos, a także magiczne uwodzenie poprzez oddziaływanie wyjątkowym zapachem na zmysł węchu.

Skuteczność aromamarketingu, czyli marketingu zapachowego

Liczne badania nad aromamarketingiem dowodzą, że jest to najnowocześniejsza i najskuteczniejsza broń w walce o Klienta. W czasach wciąż rosnącej konkurencji, właściciele różnych firm – sklepów i punktów obsługi klienta, hoteli i restauracji, gabinetów lekarskich, stomatologicznych, a także salonów kosmetycznych i SPA, zobligowani są do ciągłego dbania o swój wizerunek, zaskakiwania swoich Klientów, a także budowania przyjaznej, ciepłej atmosfery. Głównym celem wszystkich nowoczesnych działań marketingowych jest nie tylko pozyskanie nowych odbiorców swoich usług, ale również, a może nawet przede wszystkim, utrzymanie grona zadowolonych i lojalnych Klientów. Marketing zapachowy jest nowoczesnym marketingiem, który pozwala na osiąganie właśnie takich korzyści.

Oferta Aroma Projekt

Nasze zapachy to nie tylko piękne aromaty, ale również neutralizatory brzydkich woni. Dzięki specjalnym, opatentowanym komponentom wszystkie nasze zapachy posiadają zdolność neutralizacji nieprzyjemnych zapachów. Pozwala to na zastosowanie naszych dyfuzorów zapachowych w miejscach, które wymagają neutralizacji, np. kluby fitness, toalety, szatnie czy przymierzalnie.

Nasza oferta marketingu zapachowego to  profesjonalne dyfuzory zapachowe wiodących producentów, które z powodzeniem aromatyzują przestrzenie usługowo-handlowe naszych Klientów. Urządzenia do aromatyzacji wnętrz dobieramy do kubatury pomieszczeń. Jesteśmy w stanie zaromatyzować zarówno niewielkie powierzchnie jak sklepy, butiki, gabinety lekarskie, biura, punkty obsługi klienta, a także duże kubatury np. sklepy wielkopowierzchniowe, markety, biurowce i salony samochodowe. Nasze rozwiązania to dyfuzory wolnostojące, z możliwością montażu naściennego, a także nowoczesne urządzenia do tworzenia zapachu, aromatyzacji poprzez system wentylacji mechanicznej.

Oferujemy naszym Klientom paletę ponad 500 gotowych kompozycji zapachowych – wzmagających poczucie profesjonalizmu zapachów drzewnych i skórzanych, podnoszących komfort zapachów kwiatowych i owocowych, orzeźwiających nut cytrusowych, zmysłowych zapachów perfumowanych oraz oczywiście szeroki wybór zapachów spożywczych. Na specjalne zamówienia tworzymy również logotypy zapachowe czyli indywidualne zapachy stworzone specjalnie dla naszych Klientów.

Realizujemy również usługi aromatyzacji imprez i eventów – tworzymy zapachy na weselach, targach i imprezach firmowych. Nasze dyfuzory zapachowe stosować można również w przestrzeniach domowych – z powodzeniem aromatyzujemy mieszkania oraz domy naszych Klientów.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych najbardziej wymagających Klientów oferujemy również usługę brandingu zapachowego – nowoczesną i unikalną na polskim rynku usługę identyfikacji zapachowej dla firm.

Dyfuzory do marketingu zapachowego

Profesjonalne urządzenia do aromatyzacji wnętrz oraz wdrożenia marketingu zapachowego. Wszystkie nasze rozwiązania działają w technologii zimnej dyfuzji, która jest najnowocześniejszą i najefektywniejszą metodą tworzenia zapachów w pomieszczeniach.

Oferujemy dyfuzory zapachowe wolnostojące, naścienne oraz wpinane w system wentylacji mechanicznej i rekuperacji. Wszystkie nasze dyfuzory charakteryzuje najwyższa jakość aromatyzacji, oszczędność w gospodarowaniu olejkami oraz estetyczny i nowoczesny wygląd.

Zapachy do pomieszczeń

Oferujemy najwyższej jakości kompozycje zapachowe do aromatyzacji i aromamarketingu – olejki eteryczne, całkowicie naturalne oraz kompozycje zapachowe na ich bazie. Wszystkie nasze olejki są w pełni bezpieczne, co potwierdzają stosowne certyfikaty.

Paleta naszych zapachów to ponad 500 gotowych kompozycji zapachowych dedykowanych do różnych miejsc, dla Klientów z każdej branży, a także dla Klientów indywidualnych. Oferujemy również możliwość stworzenia własnego logotypu zapachowego, czyli zapachu firmy.

Możliwości współpracy z nami:

Zakup

Zakup

Urządzenie do aromatyzacji staje się Twoją własnością, a olejki zapachowe kupujesz wedle własnego zapotrzebowania. Dyfuzor objęty jest naszą gwarancją, a także może zostać zamontowany przez nasz serwis na terenie całego kraju.

Wynajem

Wynajem

Opcja wynajmu to usługa miesięcznego abonamentu za usługę aromatyzacji – Ty podpisujesz umowę, a o resztę zadbamy my! Nasi technicy montują urządzenie oraz na czas wymieniają wkłady zapachowe. Działamy na terenie całej Polski!

Leasing

Leasing

Oferujemy również leasing urządzeń do aromatyzacji – nowoczesny i tradycyjny, z opcją wykupu dyfuzora po zakończeniu trwania umowy leasingowej. Leasingowane urządzenia objęte są gwarancją, a ich montażu dokonać może nasz serwis.

Aroma Projekt oferuje kilka form współpracy w zakresie wdrożenia oferowanych usług. Nasi Klienci mogą wybrać najdogodniejszą dla siebie formę współpracy. Dla wszystkich tych, którzy chcieliby mieć dyfuzor zapachowy na własność, mamy opcję zakupu urządzeń i olejków. Jest to opcja bez zbędnych formalności oraz dodatkowych umów i zobowiązań. Oczywiście wszystkie dyfuzory posiadają gwarancję – 12, 24 lub 36 miesięcy, a więc są przez nas w tym okresie bezpłatnie serwisowane. Do dyspozycji naszych Klientów, którzy kupili u nas urządzenie, jest nie tylko opiekun handlowy, ale również dział techniczny, który służy wsparciem merytorycznym i praktycznym.

Wszystkim tym, którzy preferują aromamarketing w formie abonamentu, proponujemy wynajem urządzeń do aromatyzacji wnętrz. Jest to kompleksowa usługa, polegająca na świadczeniu usługi marketingu zapachowego w oparciu o naszą sieć techników w całym kraju. Koszt miesięcznego abonamentu obejmuje wynajem urządzenia wraz z zapachem. Uzależniony jest od częstotliwości wymian wkładów zapachowych, czyli zużycia olejku oraz długości trwania umowy.

Dodatkowo przy większych wdrożeniach, gdzie koszty wdrożenia aromamarketingu są znaczące, oferujemy opcję leasingu urządzeń. Tutaj warunki ustalane są indywidualnie, zgodnie z oczekiwaniami Klienta.

Staramy się podchodzić do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów bardzo indywidualnie. Każdy Klient jest dla nas jednakowo ważny, a każda jego potrzeba bardzo istotna. Zapraszamy do współpracy wszystkich, nawet najbardziej wymagających Klientów. Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby nasza współpraca przebiegała zawsze na najwyższym poziomie.

Dlaczego my?

Gwarantujemy najlepszą na rynku ofertę marketingu zapachowego!

Najlepsza oferta marketingu zapachowego jest na wyciągnięcie dłoni. W swojej ofercie posiadamy największy w Polsce wybór produktów do profesjonalnej aromatyzacji wnętrz – urządzenia do aromatyzacji przestrzeni handlowo – usługowych wszystkich znaczących producentów rozwiązań z zakresu aromamarketingu. Nasze produkty cechuje najwyższa jakość, a my gwarantujemy najniższą cenę! Nasze doświadczenie oraz miłość do zapachów i tego co robimy każdego dnia zapewni każdemu Klientowi zadowolenie i satysfakcję ze współpracy z nami!

Dyfuzory zapachowe oraz kompozycje zapachowe do profesjonalnej aromatyzacji pomieszczeń kilku producentów, zebrane w jednym miejscu i w jednej ofercie. Nasi specjaliści stworzą ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb!

Zapraszamy Cię do niezwykłego świata zapachów! Tchnij życie w swoją markę już dziś!

największy wybór dyfuzorów i zapachów

indywidualne podejście

najniższe ceny na rynku

gwarancja satysfakcji i zadowolenia Klientów

Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania!
Aroma Projekt

Nie znalazłeś tego czego szukasz?

Zadzwoń, przedstawimy najlepsze rozwiązanie!