Profesjonalne zapachy do sklepu odzieżowego

Zapach w sklepie odzieżowym

Dzisiaj marketing zapachowy w branży fashion, to sposób na wyróżnienie się na tle konkurencji oraz wzbudzenie pozytywnych emocji wśród Klientów. Zapach do sklepu odzieżowego często staje się integralną częścią danej marki, współtworząc część doświadczeń odbiorcy, osoby odwiedzającej salony firmowe. Wyrazisty logotyp zapachowy sprawi, że brand silnie utrwali się w świadomości i dany aromat będzie wywoływał konkretne skojarzenia z nim, zachęcając do ponownych odwiedzin oraz kolejnych udanych zakupów.

„Zapach jest potężnym czarodziejem, który przenosi nas na duże odległości w czasie i przestrzeni”

– Hellen Keller

Profesjonalne zapachy do sklepów – relaksują, odprężają, kreują atmosferę

Jak pokazują badania, profesjonalne zapachy do sklepów wpływają na decyzje zakupowe, przyciągają swoją wonią i zachęcają przypadkowe osoby do wejścia do salonu. Działają także relaksująco i odprężająco. Zwiększają komfort pracy pracowników oraz sprawiają, że Klienci czują się pewniej, lepiej oraz swobodniej. Niektóre zapachy kreują atmosferę luksusu, zwiększając prestiż usługi czy produktu. Inne sprawiają, że czujemy się bezpieczniej. Dzięki temu, Klienci spędzają więcej czasu w lokalu, chętniej kupują, a do tego, często wracają, bowiem w ich mózgu tworzą się miłe wspomnienia z marką.

Jaki zapach do sklepu odzieżowego?

Wybór należy poprzedzić badaniem potrzeb, tożsamości marki, grupy docelowej oraz dotychczasowo prowadzonej komunikacji marketingowej. Zapach w sklepie powinien być kolejnym elementem, który pasuje do dobrze przemyślanej układanki. W naszej ofercie znajdują się między innymi kwiatowe zapachy do sklepów, a także wonie owocowe, perfumowane, a także aromaty skóry i drewna. Lilia, jaśmin czy róża to nuty, które zrelaksują, wzbudzą poczucie komfortu, a także zwiększą tolerancyjność oraz komunikatywność Klientów i pracowników. Perfumowane zapachy, takie jak piżmo, ambra czy paczula są idealne do kreowania atmosfery zmysłowości i luksusu, pomagają też podkreślić prestiż produktów.

Zapach w sklepie odzieżowym

Dla sklepów odzieżowych sprzedających skórzane ubrania czy dodatki, najlepszy będzie drewniany lub skórzany zapach do sklepu. W ofercie posiadamy aromaty: drzewa sandałowego, cedrowego, sosnowego, a także dębu, jak i skóry oraz zamszu. Wzmogą poczucie profesjonalizmu, podkreślą wysoką jakość. Dzięki dobrze dobranym aromatom, marka wejdzie na wyższy poziom i zbuduje sobie lepszą reputację oraz większą rozpoznawalność wśród Klientów.

Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie odzieżowym?

Właściciele i menadżerowie różnych sklepów i butików, np. odzieżowych, z obuwiem, bielizną, zastanawiają się bardzo często jak zwiększyć sprzedaż w swoim sklepie, a tym samym zwiększyć swoje zyski. Ciągle rosnąca konkurencja oraz coraz większe wymagania Klientów sprawiają, że należy sięgać po coraz nowocześniejsze rozwiązania. Sam Kotler stwierdził, że tradycyjny marketing przestał się sprawdzać. A więc co robić, kiedy tradycyjne metody zawodzą? Z pomocą przychodzi aromamarketing, czyli nowoczesna forma marketingu, sposób na wykreowanie klimatu wnętrza poprzez rozpylanie w powietrzu odpowiednio dobranego zapachu. W naszej ofercie znajdziecie szereg zmysłowych, luksusowych kompozycji zapachowych, których zadaniem jest wzmaganie poczucia prestiżu oraz podnoszenie rangi miejsca.

Zapach prestiżu i luksusu zwiększy sprzedaż w sklepie odzieżowym

W otoczeniu prestiżowych, eleganckich zapachów oferowane produkty i usługi postrzegane są jako bardziej wartościowe. Indywidualnie dobrany zapach na długo zapadnie w pamięć Klientów, a tym samym wyróżni Twój sklep na tle konkurencji. Nasze zapachy sprawią, że Twoi Klienci poczują się wyjątkowo, będą skłonni podejmować bardziej spontaniczne decyzje zakupowe, a także częściej będą wracać i chętniej polecać sklep innym ludziom.

Zapach do sklepu odzieżowego zwiększy sprzedaż produktów i usług.

Jaki dyfuzor zapachowy wybrać do sklepu odzieżowego?

Wybór odpowiedniego dyfuzora zapachowego zależy przede wszystkim od powierzchni jaką chcemy aromatyzować. Istotną kwestią jest również możliwość montażu urządzenia. W naszej ofercie znajdziecie dyfuzory wolnostojące, naścienne oraz dyfuzory do aromatyzacji poprzez system nawiewów wentylacji mechanicznej, rekuperacji i klimatyzacji. Każde miejsce ma swoje uwarunkowania oraz swoją specyfikę, a każdy nasz Klient ma inne oczekiwania i wymagania. Bez odpowiednio dobranego urządzenia do aromamarketingu nie będzie skutecznej, przynoszącej korzyści biznesowe aromatyzacji pomieszczeń. Z tego powodu prawie zawsze pierwszym krokiem w rozmowach z Klientem jest analiza uwarunkować lokalu, obiektu, który chcemy aromatyzować. Tylko prawidłowo dobrany dyfuzor zapachowy pozwoli nam stworzyć piękny zapach w danym pomieszczeniu. Zapach, który nie będzie, ani zbyt mocny, ani zbyt słabo wyczuwalny, a taki który subtelnie, pozytywnie wpłynie na zachowania ostatecznego odbiorcy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dyfuzorów zapachowych, a przede wszystkim serdecznie zapraszamy do bezpłatnych konsultacji z naszym działem handlowym, który z przyjemnością przygotuje dla Państwa ofertę skrojoną na miarę Państwa potrzeb.

Aromamarketing w sklepie odziezowym i butiku.

Zapachy do aromamarketingu w sklepie odzieżowym

W sklepie odzieżowym czy eleganckim butiku najlepiej sprawdzają się zapachy luksusowe, wzmagające poczucie prestiżu, ponieważ podnoszą one rangę miejsca. Nuta zapachowa musi zostać dopasowana do produktu oraz jego odbiorcy. Inne zapachy zastosujemy w sklepie, gdzie klientem będą młode kobiety, a zupełnie inną tam gdzie decyzje zakupowe podejmować będą dojrzali mężczyźni. W miejscu, gdzie głównym zadaniem zapachu jest sprzedaż, zastosować powinniśmy nieco bardziej zmysłowe aromaty, które uśpią czujność klientów, tak by nie analizował on cen. Zdecydowane, konkretne zapachy pomoga w podjęciu bardziej spontanicznych decyzji o zakupie.

Poznaj nasze zapachy do sklepu odzieżowego już dziś!

Aby poznać nasze zapachy do sklepu odzieżowego prosimy o kontakt z naszym działem handlowym. Jak tylko poznamy Państwa potrzeby, przygotujemy ofertę na dyfuzor zapachowy oraz umówimy spotkanie, mające na  celu prezentację naszych produktów. Możemy również wysłać Państwu bezpłatne próbki proponowanych zapachów.

Zamówienie próbek zapachowych:

Zachęcamy do bezpłatnych konsultacji z nami!

Z przyjemnością przygotujemy ofertę dla Twojego sklepu!