Profesjonalne dyfuzory zapachowe do aromatyzacji wnętrz

Profesjonalne dyfuzory zapachowe to nowoczesne urządzenia, służące do wypełnienia przestrzeni pięknym zapachem. Niewątpliwą zaletą zaawansowanych, profesjonalnych odświeżaczy powietrza jest przede wszystkim ich efektywność. Za pomocą jednego urządzenia jesteśmy w stanie naperfumować przestrzeń o powierzchni nawet 1500 m2. Wydajność profesjonalnych rozwiązań, szczególnie tych najwyższej jakości, jest nieprównywalnie wyższa, niż ogólnodostępnych odświeżaczy powietrza.

Jaka metoda aromatyzacji wnętrz jest najskuteczniejsza?

Zapachy odgrywają niesamowicie ważną rolę w naszym życiu. Świadomość wpływu aromatów, jakimi się otaczamy, w sferze prywatnej i zawodowej, ciągle rośnie. Z tego powodu dużo osób eksperymentuje z zapachami, dobiera odpowiednie kompozycje zapachowe, a przede wszystkim testuje różne sposoby aromatyzacji pomieszczeń. Na rynku dostępne jest szereg rozwiązań, które zapewnić mają trwały zapach we wnętrzu. Od najmniej efektownych patyczków zapachowych i spray room’ów, poprzez mało wydajne dyfuzory ultradźwiękowe, aż do profesjonalnych i zaawansowanych technologicznie dyfuzorów zapachowych, pracujących na zasadzie zimnej dyfuzji.

Zimna dyfuzja, czyli profesjonalny sposób rozpylania zapachów

Zimna dyfuzja jest obecnie najnowocześniejszą i najbardziej efektowną metodą aromatyzacji wnętrz i imprez. Polega na przekształceniu kompozycji zapachowej, mającej postać oleistą, do postaci mikro cząsteczki zapachowej. Nanocząsteczka zapachu widoczna jest dla naszego oka jedynie jako delikatna mgiełka. Powstała cząsteczka zapachowa ma wielkość poniżej mikrona. Dzięki temu nie opada w kierunku podłogi, jak spray czy aerozol, a z powodzeniem łączy się z powietrzem i razem z nim wędruje. Powietrze zazwyczaj unosi się do góry, a w raz z nim rotuje zapach, szybko i efektownie wypełniając przestrzeń subtelnym zapachem. Profesjonalne dyfuzory zapachowe nie wykorzystują ciepła, ani wody, do stworzenia oprawy zapachowej dla wnętrza, w którym są używane.

Profesjonalne dyfuzory zapachowe – jakie są ich zalety?

Wybierając metodę aromatyzacji wnętrz, warto zdecydować się na profesjonalne dyfuzory zapachowe do aromatyzacji wnętrz, które działają w technologi zimnej dyfuzji. Ich niewątpliwą zaletą jest ich moc i wydajność. Jedno urządzenie jest w stanie równomiernie rozpylić zapach w pokaźnej wielkości przestrzeni. Dodatkowym atutem jest wydajność samego zapachu. Warto zauważyć, że jeden kartridż z olejkiem, pod warunkiem, że zdecydujemy się na wysokiej jakości produkty, wystarcza na kilka, a nawet kilkanaście miesięcy aromatyzacji. Tym samym koszt profesjonalnej aromatyzacji jest niższy niż z wykorzystaniem mniej profesjonalnych odświeżaczy czy tradycyjnych metod tworzenia zapachu. Efekt natomiast będzie nieporównywalnie lepszy. Kolejnym plusem jest to, że prawidłowo przechowywany olejek nie traci na jakości. Zapach jest taki sam w pierwszych, jak i kolejnych miesiącach użytkowania. Ważnym aspektem jest również, naszym zdaniem, możliwość automatyzacji procesu aromatyzacji wnętrz. Profesjonalne dyfuzory zapachowe mają wbudowane programatory. Daje nam to możliwość zaprogramowania godzin pracy urządzeń oraz intensywności zapachu, z uwzględnieniem własnych potrzeb i preferencji.

Profesjonalne dyfuzory zapachowe – jak wybrać najlepszego dostawcę usługi aroma marketingu?

Kiedy już zdecydujemy się na aromatyzację za pomocą profesjonalnej metody zimnej dyfuzji, kolejnym krokiem jest wybór optymalnego dyfuzora zapachowego. Tutaj warto zastanowić się na jaki czas będzie nam potrzebne urządzenie do aromatyzacji. Z założenia usługa aromamarketingu, czy też profesjonalnej aromatyzacji wnętrz, wdrażana jest na lata. Z tego powodu warto zainwestować najwyższej jakości profesjonalne dyfuzory zapachowe. Przede wszystkim muszą być one trwałe i mało awaryjne, a firma, której powierzymy dbanie o zapach w naszym wnętrzu powinna być przede wszystkim profesjonalna. Warto dokonać rozeznania na temat opinii o danej firmie. Najlepiej jest powierzyć zadanie firmie, która posiada w Polsce swój serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Istotnym jest także sprawdzenie, jakie jest doświadczenie owej firmy na rynku aromamarketingu. Niestety pojawia się coraz więcej firm, które ekspertami od zapachów i liderami na rynku określają się już od pierwszego miesiąca swojego funkcjonowania w sferze zapachów.

Aroma Projekt, jako firma, działająca na polskim rynku aromatyzacji wnętrz od prawie 10 lat, wiemy, że doświadczenia zdobywanego każdego dnia naszej pracy, nic i nikt nie jest w stanie zastąpić. Każdego dnia staramy się wykonywać swoją pracę z największym zaangażowaniem i jak tylko potrafimy najlepiej.

Profesjonalne dyfuzory zapachowe – jak wybrać optymalny model?

Dyfuzor zapachowy dobieramy zawsze do powierzchni pomieszczenia, które chcemy aromatyzować. Nie ma potrzeby inwestowania w dużo mocniejsze urządzenie, znacznie przekraczające zasięgiem powierzchnię naszego pomieszczenia. Choć warto tutaj zaznaczyć, że im mocniejszy dyfuzor, tym oszczędność w gospodarowaniu olejkiem zapachowym, będzie wyższa. W kwestii tej, jak zawsze, należy zachować jednak umiar. A najlepiej zasięgnąć porady w profesjonalnej firmie, która zajmuje się wdrażaniem aromamarketingu i profesjonalną aromatyzacją wnętrz. Na pewno nie należy stosować dyfuzorów zapachowych o zbyt niskiej mocy. Ryzykujemy wówczas sytuację, że zapach nie będzie równomiernie rozprowadzony lub słabo wyczuwalny, a tym samym zużycie kompozycji zapachowej stanie się zbyt wysokie, a proces aromatyzacji nadmiernie kosztowny.

Jeśli do stworzenia zapachu chcemy wykorzystać system nawiewu wentylacji mechanicznej, rekuperacji lub klimatyzacji kanałowej, moc, model i wersję dyfuzora zapachowego, musimy dobrać do wydajności centrali nawiewnej. Ważne jest również, aby dyfuzor zapachowy dostosowany był do użycia pod kanałem nawiewnym.

Profesjonalne dyfuzory zapachowe Aroma Projekt

Aroma Projekt ma swoją siedzibę w Łodzi, czyli w centrum Polski. Z tego powodu z powodzeniem obsługujemy teren całego kraju. Mówi się, że z Łodzi wszędzie jest blisko. Nie jest dla nas ważne, czy prowadzić swój Biznes w okolicach Łodzi, Warszawy, czy Lublina. A może potrzebujesz nas w województwie pomorskim, lubuskim, czy podkarpackim? Jesteśmy w stanie zapewnić Ci najwyższej jakości usługę aromamarketingu, gdziekolwiek będziesz tego potrzebować. Działamy na rynku aromamarketingu od niemalże 10 lat. Jesteśmy Głównym Autoryzowanym Partnerem Marki Prolitec w Polsce. Prolitec to amerykańska firma, lider na światowym rynku scent marketingu. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne dyfuzory zapachowe do aromatyzacji. Profesjonalne odświeżacze powietrza zarówno do małych i średnich, ale również dużych i ogromnych pomieszczeń i przestrzeni. Poniżej znajdziesz kilka słów o każdym z nich. Po więcej informacji zapraszamy do mailowego lub telefonicznego, bezpośredniego kontaktu z nami.

Dyfuzor Aera Mini

Profesjonalny dyfuzor Aera Mini świetnie sprawdzi się do aromatyzacji niewielkich pomieszczeń od 1 do 20 m2. Posiada 5 stopni intensywności. Sterowana jest manualnie oraz z aplikacji z telefonu, gdzie można ustawić harmonogram aromatyzacji.

Jest idealna do aromatyzacji małych gabinetów, pokoi, salek konferencyjnych, a także toalet i garderoby.

Dyfuzor Aera

Profesjonalny dyfuzor AirQ160 świetnie sprawdzi się do aromatyzacji pomieszczeń o powierzchni od 1 do 30 m2. Posiada 10 stopni intensywności. Sterowana jest manualnie, poprzez naciśniecie przycisku “Power”. Posiada również przycisk “Timer”, którego naciśnięcie raz uruchamia zapach na najbliższe 2 godziny, dwa razy – 4 godziny i trzy razy – na 8 najbliższych godzin.

Jest idealna do aromatyzacji gabinetów, pokoi, sal konferencyjnych, a także małych sklepów i salonów urody.

Dyfuzor AirQ160

Profesjonalny dyfuzor AirQ 160 świetnie sprawdzi się do aromatyzacji pomieszczeń o powierzchni od 1 do 50 m2. Posiada 50 stopni intensywności oraz 2-minutowy stały interwał (przerwę w aromatyzacji). Posiada wbudowany zaawansowany programator, który pozwoli ustawić harmonogram aromatyzacji według własnych potrzeb na każdy dzień tygodnia. Dostępny jest w kolorze białym i czarnym.

Jest idealny do aromatyzacji biur, gabinetów, pokoi, sal konferencyjnych, a także sklepów, salonów urody i lobby hotelowych.

Dyfuzor AirQ270

Profesjonalny dyfuzor AirQ 270 jest idealny do aromatyzacji wnętrz o powierzchni od 10 do 150 m2. Posiada 50 stopni intensywności oraz możliwość wyboru interwału (przerwy w dozowaniu zapachu) – 7 minut, 2 minuty i 30 sekund. Wbudowany zaawansowany programator pozwala zaprogramować aromatyzację na każdy dzień tygodnia. Dostępny w kolorze białym i czarnym, w wersji naściennej i wolnostojącej.

Jest to dyfuzor idealny do aromatyzacji hoteli, restauracji, showroom’ów, biur, sal konferencyjnych, sklepów, salonów urody i samochodowych.

Dyfuzor AirQ590

Profesjonalny dyfuzor AirQ 590 do aromatyzacji powierzchni od 100 do 300 m2. Posiada 50 stopni intensywności oraz możliwość wyboru interwału (przerwy w dozowaniu zapachu) – 7 minut, 2 minuty i 30 sekund. Wbudowany programator pozwala zaprogramować pracę na każdy dzień tygodnia. Dostępny w kolorze białym i czarnym, w wersji naściennej i wolnostojącej, pod system HVAC oraz z czujnikiem Air Flow.

Jest to dyfuzor idealny do aromatyzacji hoteli, restauracji, showroom’ów, sal konferencyjnych, sklepów i salonów samochodowych.

Dyfuzor AirQ890

Profesjonalny dyfuzor AirQ 890 do aromatyzacji powierzchni od 100 do 400 m2. Posiada 50 stopni intensywności oraz możliwość wyboru interwału (przerwy w dozowaniu zapachu) – 7 minut, 2 minuty i 30 sekund. Wbudowany programator pozwala zaprogramować pracę na każdy dzień tygodnia. Dostępny w kolorze czarnym w wersji wolnostojącej.

Jest to dyfuzor idealny do aromatyzacji dużych przestrzeni – lobby hotelowych, restauracji, sal bankietowych, siłowni, klubów fitness i salonów samochodowych.

Dyfuzor AirQ1290

Profesjonalny dyfuzor AirQ 1290 do aromatyzacji powierzchni od 300 do 1 500 m2. Posiada 50 stopni intensywności oraz możliwość wyboru interwału (przerwy w dozowaniu zapachu) – 7 minut, 2 minuty i 30 sekund. Wbudowany programator pozwala zaprogramować pracę na każdy dzień tygodnia. Dostępny w kolorze białym w wersji wolnostojącej, naściennej, z wentylatorem, pod HVAC oraz czujnikiem Air Flow.

Jest to dyfuzor idealny do aromatyzacji dużych przestrzeni – lobby hotelowych, sal bankietowych, siłowni, klubów fitness i salonów samochodowych.

Dziękujemy, że poświęciłeś, poświęciłaś czas na zapoznanie się z naszymi dyfuzorami zapachowymi do profesjonalnej aromatyzacji wnętrz. Zapraszamy i zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Z przyjemnością opowiemy Ci o naszych urządzeniach i zapachach, a także możliwościach współpracy. Jesteśmy tu dla Ciebie! Zapraszamy serdecznie 🙂