Aera Mini – najmniejszy dyfuzor zapachowy marki Prolitec

Prosto z USA na polski rynek – wychodzimy na przeciw oczekiwaniom wymagających Klientów!

Nowy dyfuzor Aera w ofercie Aroma Projekt

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że rodzina naszych dyfuzorów zapachowych powiększyła się o ekskluzywny dyfuzor Aera Mini. Wraz z rozwojem naszej wieloletniej współpracy z naszym partnerem, amerykańską firmą Prolitec, wprowadziliśmy na polski rynek kolejny produkt Prolitec. Tym razem jest to najmniejsze urządzenie do aromatyzacji wnętrz tej marki.

Inauguracja dyfuzora Aera Mini w Polsce miała miejsce 1 grudnia 2023 roku w naszej firmie Aroma Projekt. Po kilku miesiącach wewnętrznych testów oraz konsultacji z naszymi Klientami, zdecydowaliśmy się na rozszerzenie portfolio naszych produktów. I tym sposobem wszyscy Klienci w Polsce mają już możliwość zakupu oryginalnego urządzenia do aromatyzacji wnętrz Aera Mini od Głównego Autoryzowanego Partnera Prolitec w Polsce. Przede wszystkim dla naszych Klientów był to długo wyczekiwany moment. Natomiast dla nas wyróżnienie i zaszczyt. Po pierwsze mieliśmy ogromną przyjemność jako pierwsi w Polsce przetestować kolejny dyfuzor Aera. Po drugie powierzono nam wprowadzenie go do fascynującego świata zapachów i profesjonalnej aromatyzacji wnętrz w Polsce.

Dyfuzory zapachowe AERA

AERA to ekskluzywna linia urządzeń zapachowych, która służy do profesjonalnej aromatyzacji wnętrz i wdrożenia aromamarketingu. Do tej pory w naszej ofercie Klienci mogli zakupić jedynie dyfuzor Aera o zasięgu do 30 m2, w wersji Touch. Bezsprzecznie od kilku lat Aera cieszy się ogromnym powodzeniem i uznaniem naszych najbardziej wymagających Klientów. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na wprowadzenie na polski rynek jej mniejszej i młodszej siostry AERA MINI. Wydaje się nam, po kilku dniach sprzedaży, że pokochacie Aera Mini, jak inne nasze dyfuzory.

Urządzenie AERA MINI – charakterystyka produktu

Ponieważ Aera Mini jest najmniejszym dyfuzorem zapachów w ofercie Prolitec i Aroma Projekt, zalecamy jego użytkowanie w niedużych przestrzeniach. Bez wątpienia ten model AERA doskonale poradzi sobie z aromatyzacją pomieszczeń od 1 do 20 m2. Z tego powodu jest świetnym rozwiązaniem do stworzenia zapachu w małych gabinetach i salonach, pokojach, przedpokojach, a także w toaletach i łazienkach.

Ogólna charakterystyka

Aera Mini działa w opatentowanej technologii nanocząsteczek AirQ, inaczej nazywanej zimną dyfuzją. Mówiąc w skrócie polega ona na tym, że dyfuzor przekształca olejek do postaci mikrokropelek zapachowych. Z tego powodu, że powstała cząsteczka zapachu ma wielkość poniżej mikrona, zapach łączy się z powietrzem i z nim wędruje. Dzięki temu jesteśmy w stanie neutralizować przykre wonie i eliminować bakterie z powietrza.

Obsługa dyfuzora Aera Mini – sterowanie z aplikacji z telefonu

Zacznijmy od tego, że dyfuzor Aera Mini to jedyne z naszych urządzeń, które podłączamy bezpośrednio do kontaktu. Wystarczy wpiąć go w gniazdko, a następnie regulować poziom intensywności zapachu przyciskami plus (+) i minus (-). Zakres poziomów od 1 do 5, pozwala nam dostosować nasycenie zapachu według własnych preferencji. Sterować intensywnością zapachu można również z poziomu, dedykowanej do AERA, aplikacji pobranej na telefon komórkowy. Jednocześnie właśnie również w aplikacji możemy ustawić harmonogram pracy aromatyzera. Dzięki temu możemy zaprogramować godziny, kiedy chcemy aby dyfuzor tworzył zapach w naszym wnętrzu.  Warto zauważyć, że dzięki aplikacji możemy zmieniać ustawienia zapachu z każdego miejsca na świecie. Z uwagi na to Aera Mini jest najnowocześniejszym dyfuzorem zapachowym z segmentu premium.

Dyfuzor Aera Mini – gdzie zastosować?

Z uwagi na to, że dyfuzor Aera Mini to urządzenie do aromatyzacji o zasięgu od 1 do 20 m2, zalecamy jego użytkowanie w niedużych pomieszczeniach. Idealnie sprawdzi się w kameralnych wnętrzach tj. gabinety, małe salony, przymierzalnie oraz toalety i łazienki. Nasze testy pokazały, że w przestrzeniach domów i mieszkań Aera Mini rewelacyjnie aromatyzuje garderoby, a także przedpokoje i małe hole wejściowe.

Gdzie kupić dyfuzor zapachowy Aera Mini?

Jako Główny Autoryzowany Partner Prolitec w Polsce serdecznie zapraszamy Cię do zakupu każdego modelu urządzenia AERA właśnie u nas. Z przyjemnością opowiemy Ci o naszych dyfuzorach i zapachach Aera. Gwarantujemy Ci satysfakcję zadowolenia oraz atrakcyjne ceny. Pragniemy zaprosić Cię do naszego fascynującego świata zapachów. Jeśli jesteś wymagającym Klientem, jesteśmy pewni, że znajdziesz w naszej ofercie produkty, które spełnią Twoje oczekiwania. Dodatkowo mamy nadzieję, że nasze prawie 10 letnie doświadczenie w branży aromamarketingu, a przede wszystkim 8 letnia współpraca z marką Prolitec, będą dla Ciebie przyjemnym argumentem do rozpoczęcia współpracy. Serdecznie zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu z Aroma Projekt!