Aromatyzacja pomieszczeń i aromamarketing

Co to jest aromatyzacja?

Aromatyzacja to coś więcej niż przyjemny zapach unoszący się w powietrzu!

Za pomocą zapachu możemy stworzyć wyjątkową atmosferę, która pozytywnie wpłynie na emocje i zachowanie ludzi oraz na ich decyzje zakupowe, a także podniesie prestiż miejsca i wyróżni Twoją Firmę na tle konkurencji. Aromatyzacja to nowoczesne narzędzie marketingowe, które wykorzystuje potęgę zmysłu węchu do komunikacji z Klientem. Aromatyzacja pomieszczeń i aromamarketing to świadome działanie, dbanie o doznania zmysłowe odbiorców oraz celowe oddziaływanie na ich emocje.

Na czym polega aromatyzacja?

Aromatyzacja pomieszczeń (aromatyzacja) polega na wypełnieniu przestrzeni odpowiednio dobranym zapachem w celu osiągnięcia wcześniej określonych korzyści biznesowych lub wizerunkowych. Podstawowym celem aromatyzacji pomieszczeń i aromamarketingu jest przede wszystkim stworzenie przyjemnej prozakupowej atmosfery. Aromatyzowanie pomieszczeń odbywa się za pomocą specjalnych urządzeń do rozpylania zapachów, nazywanych dyfuzorami zapachowymi.

Aromatyzacja wnętrz i jej zalety

Aromatyzacja przestrzeni handlowo-usługowych niesie za sobą szereg korzyści – podnosi komfort przebywających w niej ludzi, wyróżnia firmę lub miejsce na tle konkurencji, a także sprawia, że staje się ono bardziej rozpoznawalne i lepiej oceniane. Dodatkową zaletą aromatyzacji pomieszczeń jest neutralizacja brzydkich zapachów. Profesjonalne zapachy do aromatyzacji posiadają w swoim składzie specjalne komponenty odpowiedzialne za likwidację przykrych woni. Dzięki temu aromatyzacja tworzy we wnętrzu atmosferę czystości i świeżości, a rozpylane zapachy ujednolicają i harmonizują przestrzeń.

Aromatyzacja pomieszczeń i aromamarketing to najlepszy sposób na wyróżnienie firmy na tle konkurencji.

Dla kogo aromatyzacja pomieszczeń?

Z usług profesjonalnej aromatyzacji pomieszczeń (wnętrz) korzystają firmy, które chcą zadbać o swój wizerunek oraz stworzyć atmosferę czystości i świeżości w pomieszczeniach swojej firmy. Oferta aromatyzacji pomieszczeń i aromamarketingu to oferta dla wszystkich, którzy chcą zadbać o komfort swoich pracowników i klientów. Aromatyzacja wnętrz to usługa kierowana przede wszystkim do sklepów: odzieżowych, spożywczych, salonów z obuwiem, salonów meblowych i z wystrojem wnętrz, hoteli, restauracji, gabinetów lekarskich, gabinetów stomatologicznych, klinik medycyny estetycznej, kasyn, salonów samochodowych, biurowców, biur i właścicieli sal konferencyjnych.

Oferta aromatyzacji pomieszczeń i aromamarketingu

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne zapachy do aromatyzacji pomieszczeń:

Aromatyzacja i aromamarketing – nowoczesna forma promocji

W czasach kiedy tradycyjny marketing przestał się sprawdzać, a konkurencja w każdej branży rośnie z dnia na dzień, poszukiwać należy nowoczesnych form promocji. Marketing sensoryczny i jego element – aromatyzacja i aromamarketing, stają się coraz popularniejsze. Z uwagi na szerokie spektrum zastosowania śmiało stwierdzić można, że nie ma biznesu, którego nie można byłoby aromatyzować. Uwodzenie ludzi zapachem, czyli wodzenie ich .za nos to ciekawy, inspirujący i mający szerokie perspektywy sposób pozyskiwania i utrzymania Klienta.

Dyfuzory zapachowe do aromatyzacji wnętrz

Dyfuzory zapachowe, czyli urządzenia do aromatyzacji wnętrz i wdrożenia aromamarketingu to specjalne automatyczne odświeżacze powietrza, które rozpylają zapach w technologii zimnej dyfuzji. Bez nich nie stworzymy równomiernego zapachu w pomieszczeniu. Wdrożenie aromatyzacji czy marketingu zapachowego wymaga użycia odpowiedniej mocy dyfuzora. Urządzenia do aromatyzacji dobieramy przede wszystkim do powierzchni pomieszczeń. Przy propozycji najlepszego rozwiązania nasi handlowcy kierują się również możliwością montażu. W ofercie posiadamy dyfuzory wolnostojące, naścienne, a także takie które przystosowane są do rozpylania zapachu poprzez wentylację (mechaniczną lub rekuperację).

Dyfuzory zapachowe kilku producentów w jednym miejscu

W ofercie posiadamy dyfuzory i zapachy do aromatyzacji kilku wiodących producentów – australijskiej Air Aroma, amerykańskiej marli Prolitec (system AirQ) oraz niemieckiej Reima Air Concept. Prawie każdy Klient znajdzie u nas coś dla siebie.

Zapachy do aromatyzacji pomieszczeń

Należy pamiętać, że aromatyzacja to coś więcej niż przyjemny zapach unoszący się w powietrzu. Zapachy do aromatyzacji wnętrz i wdrożenia aromamarketingu to specjalne perfumy do wnętrz. Eleganckie – kwiatowe, orzeźwiające – cytrusowe, spożywcze zapachy jedzeniowe oraz prestiżowe zapachy drzewne, skórzane i perfumowane wypełniając pomieszczenia, tworzą wyjątkowy klimat wnętrza, który podniesie rangę miejsca i wyróżni firmę na tle konkurencji. Ich działanie podyktowane jest konkretnymi składnikami kompozycji zapachowych, dlatego tak ważne jest, aby w procesie doboru zapachu opowiedzieć nam jak najwięcej o swoich oczekiwaniach względem zastosowania aromatyzacji w firmie. Aromatyzacja powietrza niesie za sobą szereg korzyści, pod warunkiem, że zapach zostanie odpowiednio dobrany.

Zapach w sklepie, restauracji, hotelu czy SPA?

Niezależnie jaki biznes prowadzisz jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie najlepszą ofertę na aromatyzację pomieszczeń lub wdrożenie aromamarketingu!

Jeśli jesteś zainteresowany aromatyzacją wnętrz skontaktuj się z nami – zadzwoń lub napisz, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę dostosowaną do Twoich oczekiwań i potrzeb Twojego biznesu!