Aera Mini

Dyfuzor Aera Mini

Dyfuzor zapachowy Aera Mini to najmniejszy dyfuzor zapachowy z ekskluzywnej linii Aera for Business.

Jest to nowoczesne urządzenie aromatyzujące, dyfuzor zapachu z segmentu premium, produkowany przez amerykańską firmę Prolitec. Wyróżnia się nowoczesnością, najwyższą jakością oraz ponadczasowym designem. Działa na zasadzie zimnej dyfuzji, która jest najefektowniejszą metodą aromatyzacji wnętrz. Kapsułki zapachowe Aera Mini zawierają hipoalergiczne kompozycje zapachowe na bazie olejków eterycznych.

Aromatyzacja pomieszczeń od 1 do 20 m2

Technologia mikrokropelek zapachowych

Urządzenie sterowane z aplikacji z telefonu

Hipoalergiczna technologia zapachowa

Łatwe ustawienie intensywności zapachu

Rewolucyjny dyfuzor zapachowy

Nowoczesny design

Jak działa dyfuzor zapachowy Aera Mini for Business?

Ten nowoczesny i profesjonalny odświeżacz powietrza działa na zasadzie zimnej dyfuzji. Wytwarza nano cząsteczki, które szybko łączą się z powietrzem i wędrują z nim, by wypełnić wnętrze pięknym zapachem.

Urządzenie podłącza się do gniazdka ściennego. Posiada zakres regulacji poziomu intensywności zapachu od 1 do 5, ponieważ jest dedykowany do małych i średnich pomieszczeń. Intensywność zapachu można regulować ręcznie, a więc naciskając przycisk “plus” – “minus” lub poprzez aplikację z telefonu.

Dyfuzory zapachowe Aera Mini sterowane aplikacją z telefonu

Dyfuzor zapachowy Aera Mini to nowoczesne urządzenie sterowane z telefonu za pomocą aplikacji, którą możesz pobrać ze sklepu App Store lub Google Play. Aromatyzacja Twojego wnętrza nigdy nie była tak prosta! Z dowolnego miejsca będziesz mógł sterować swoim dyfuzorem Aera. W aplikacji ustawisz harmonogram jego pracy oraz satysfakcjonującą Cię intensywność zapachu.

Gdzie zastosować profesjonalny dyfuzor zapachowy Aera Mini?

Aera Mini for Business to nietuzinkowy, niezwykle elegancki i szykowny dyfuzor zapachowy. Wykonany z wysokiej jakości materiałów. Wśród innych urządzeń do aromatyzacji wnętrz wyróżnia się z pewnością niebanalnym designem. Ze względu na swój wygląd i wysoką jakość wykonania zyskuje coraz większe zainteresowanie. Z tego powodu idealnie sprawdza się w aromatyzacji gabinetów lekarskich, małych pomieszczeń biurowych, niewielkich sklepów i przymierzalni. Bezsprzecznie będzie również świetnym dyfuzorem do aromatyzacji łazienek i toalet. Biorąc pod uwagę powyższe oraz jego atrakcyjną cenę, jest również rewelacyjnym dyfuzorem zapachu do użytku domowego. W przeciwieństwie do konkurencyjnych rozwiązań jest dyfuzorem bardzo cichym.

Zapachy Aera Mini

Zapachy do aromamarketingu i profesjonalnej aromatyzacji pomieszczeń.

Kapsułki zapachowe Aera Mini są hipoalergiczne, całkowicie bezpieczne. Produkowane są w Stanach Zjednoczonych ze staranie wyselekcjonowanych, najwyższej jakości składników pod okiem IFRA i Firmenich. Zapachy projektują dla nas światowej sławy perfumiarze, co gwarantuje, że nasze zapachy Aera Mini są niebanalne, trwałe i satysfakcjonujące najbardziej wymagających Klientów.

Z uwagi na naturalny skład olejki zawarte w kapsułkach mają moc aromaterapeutyczną. Oczywiście posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, są bezpieczne dla ludzi, zwierząt, otoczenia i środowiska. Z tego powodu można korzystać z dyfuzora jako sposobu na aromaterapię nie tylko dla Biznesu, ale również dla naszego umysłu.

Nasze rozwiązania – dyfuzory zapachowe i olejki eteryczne, a także usługi – kierujemy do wymagających Klientów, którzy stawiają na najwyższą jakość produktów oraz profesjonalną obsługę Klienta, w trakcie podejmowania decyzji o zakupie, ale także później, kiedy jest już czas jedynie na radość z zapachu.

Zapachy do Aera Mini for Business for Home

Technologia Aera®

Rewolucyjny produkt firmy Prolitec, lidera rynku aromatyzacji i marketingu zapachowego na całym świecie. Laboratorium badawcze Prolitec opracowało godny uwagi, unikalny proces dyfuzji cieczy poprzez nebulizację na zasadzie zimnej dyfuzji. Dlatego ta niewątpliwie sprawdzona technologia, opatentowana została na całym świecie. Należy zwrócić uwagę, że nie wykorzystuje ona ciepła, ale przekształca kompozycje zapachowe w suche mikronowe kropelki, które zachowują się jak sucha para szybko rozpraszająca się bezpośrednio w powietrzu. Z tego względu jest to najefektowniejsza metoda aromatyzacji wnętrz.

Dyfuzory Aera to najwyższej jakości dyfuzory zapachowe, które działają w oparciu o opatentowaną technologię mikrokropelek – jednolitą i spójną, dokładną i regulowaną, hipoalergiczną, zgodną i czystą. Zapachy dostępne są w postaci skoncentrowanych, wydajnych kapsułek zapachowych.

Technologia Aera

Nie wiesz który dyfuzor zapachowy wybrać?

Zadzwoń do nas po bezpłatną konsultację!