Aera for Business

Aera

Aera for Business to pochodząca ze Stanów Zjednoczonych marka ekskluzywnych dyfuzorów zapachowych.

Urządzenia aromatyzujące Aera for Business to linia dyfuzorów z segmentu premium, produkowana przez amerykańską firmę Prolitec. Oferuje nowoczesne, najwyższej jakości dyfuzory zapachowe oraz najwyższej jakości olejki eteryczne i kompozycje zapachowe do aromatyzacji wnętrz i wdrożenia aromamarketingu.

Technologia Aera®

Technologia Aera® – Technologia Mikrodroplet – rewolucyjne produkty amerykańskiej firmy Prolitec, lidera rynku aromatyzacji i marketingu zapachowego na całym świecie. Laboratorium badawcze Prolitec opracowało godny uwagi, unikalny proces dyfuzji cieczy poprzez nebulizację, nazywany często zimną dyfuzję. Ta innowacyjna metoda stworzenia zapachu nie wykorzystuje ciepła. Została opatentowana na całym świecie. Należy podkreślić, że kompozycje zapachowe przekształcane są w suche mikronowe kropelki bez wykorzystania ciepła. Powstaje w ten sposób zapach, który zachowuje się jak sucha par, szybko rozpraszająca się bezpośrednio w powietrzu. Dzięki temu zapach unosi się w powietrzu i nie osiada na powierzchniach mebli, czy podłodze. Technologia jest w pełni bezpieczna dla ludzi, dzieci i zwierząt.

Technologia mikro kropelek – jednolita i spójna, dokładna i regulowana, w pełni hipoalergiczną, zgodna i czysta. Zapachy dostępne są w postaci skoncentrowanych, wydajnych kapsułek zapachowych.

Dyfuzory zapachowe Aera for Business

Dyfuzory zapachowe Aera for Business

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ekskluzywne dyfuzory zapachowe Aera for Business oraz dedykowane do nich kapsułki zapachowe. Kapsułki te zawierają naturalne olejki eteryczne oraz kompozycje zapachowe na bazie olejków eterycznych. Proponowane urządzenia zapachowe to linia nowoczesnych, niezwykle wydajnych, działających w oparciu o technologię mikrokropelek dyfuzorów zapachowych. Z uwagi na wysoką jakość i atrakcyjne ceny rozwiązania te cieszą się dużym uznaniem wśród najbardziej wymagających Klientów na całym świecie.

Aera Go

Aera Mini

Aera

Ekskluzywne dyfuzory zapachowe Aera for Business

Dyfuzory zapachowe Aera for Business to nie tylko najwyższa jakość aromatyzacji! To bezpieczeństwo zapachów oraz wyrafinowane kompozycje zapachowe, które zadowalają gusta najbardziej wymagających Klientów. Mimo, że są to profesjonalne dyfuzory zapachowe, to przy ich tworzeniu pracowali również designerzy. Dzięki temu dyfuzory dbają nie tylko o zapachowe doznania, ale również sprawiają radość i zadowolenie swoim wyglądem! Poznaj naszą ekskluzywną linię dyfuzorów zapachowych!

Aera Go

Dyfuzor zapachowy Aera Go to najwyższej jakości samochodowy dyfuzor zapachów. Technologia mikrocząsteczek zapachowych, nowoczesny design oraz wysoka wydajność, sprawiają, że Aera Go jest najlepszym dyfuzorem do auta dostępnym na polskim rynku.

Aera Mini

Dyfuzor zapachowy Aera Mini to dyfuzor zapachowy wkładany bezpośrednio do kontaktu, sterowany z aplikacji telefonu. Jest dyfuzorem oszczędnym w gospodarowaniu olejkami. Zapewnia najwyższą jakość aromatyzacji w pomieszczeniach od 1 do 20 m2.

Aera

Dyfuzor zapachowy Aera to eleganckie urządzenie do aromatyzacji wnętrz. Działa w efektownej technologii mikrocząsteczek zapachowych. Zapewnia najwyższą jakość aromatyzacji w pomieszczeniach od 1 do 30 m2. Ekskluzywny wygląd i niebanalny design sprawiają, że Aera cieszy nie tylko nosy, ale również oczy naszych Klientów.

Zapachy Aera for Business

Zapachy do aromamarketingu i profesjonalnej aromatyzacji pomieszczeń.

Kapsułki zapachowe Aera for Business są całkowicie bezpieczne, ponieważ produkowane są ze staranie wyselekcjonowanych, najwyższej jakości składników oraz przez światowej sławy perfumiarzy. Z uwagi na szeroką gamę oferowanych przez Prolitec zapachów, zastosowanie tego rozwiązania jest możliwe w każdej branży.

Linia olejków eterycznych oraz kompozycji zapachowych cenią najbardziej wymagający Klienci. Z uwagi na naturalny skład olejki zawarte w kapsułkach mają moc aromaterapeutyczną. W przeciwieństwie do konkurencyjnych rozwiązań posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, są bezpieczne dla ludzi, zwierząt, otoczenia i środowiska.

Ekskluzywne zapachy AERA.

Nie wiesz który dyfuzor zapachowy wybrać?

Zadzwoń do nas po bezpłatną konsultację!