Aera for Business

Aera

Aera for Business to pochodząca ze Stanów Zjednoczonych marka ekskluzywnych dyfuzorów zapachowych.

Urządzenia aromatyzujące Aera for Business to linia dyfuzorów z segmentu premium, produkowana przez amerykańską firmę Prolitec. Oferuje nowoczesne, najwyższej jakości dyfuzory zapachowe oraz najwyższej jakości olejki eteryczne i kompozycje zapachowe do aromatyzacji wnętrz i wdrożenia aromamarketingu.

Technologia Aera®

Rewolucyjny produkt firmy Prolitec, lidera rynku aromatyzacji i marketingu zapachowego na całym świecie. Laboratorium badawcze Prolitec opracowało godny uwagi, unikalny proces dyfuzji cieczy poprzez nebulizację, zimną dyfuzję. Dlatego ta niewątpliwie sprawdzona technologia, opatentowana została na całym świecie. Należy zwrócić uwagę, że nie wykorzystuje ciepła, ale przekształca kompozycje zapachowe w suche mikronowe kropelki, które zachowują się jak sucha para szybko rozpraszająca się bezpośrednio w powietrzu

Aera for Business zapewnia najwyższej jakości dyfuzory zapachowe, działające w oparciu o opatentowaną technologię mikrokropelek – jednolitą i spójną, dokładną i regulowaną, hipoalergiczną, zgodną i czystą. Zapachy dostępne są w postaci skoncentrowanych, wydajnych kapsułek zapachowych.

Technologia Aera

Dyfuzory zapachowe Aera for Business

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ekskluzywne dyfuzory zapachowe Aera for Business oraz dedykowane do nich kapsułki zapachowe. Kapsułki te zawierają naturalne olejki eteryczne oraz kompozycje zapachowe na bazie olejków eterycznych.

Proponowane urządzenia zapachowe to linia nowoczesnych, niezwykle wydajnych, działających w oparciu o technologię mikrokropelek dyfuzorów zapachowych. Z uwagi na wysoką jakość i atrakcyjne ceny rozwiązania te cieszą się dużym uznaniem wśród najbardziej wymagających Klientów na całym świecie.

Dyfuzor Aera for Business

Dyfuzor zapachowy Aera for Business to urządzenie przenośne, wolnostojące do aromatyzacji pomieszczeń o powierzchni od 1 do 30 m2.

Aera for Business to niezwykle elegancki i szykowny dyfuzor zapachowy. Wykonany z wysokiej jakości materiałów. Wśród innych urządzeń do aromatyzacji wnętrz wyróżnia się z pewnością niebanalnym designem.

Ze względu na swój wygląd i wysoką jakość wykonania zyskuje coraz większe zainteresowanie. Świetnie sprawdza się w aromatyzacji gabinetów lekarskich, małych pomieszczeń biurowych, niewielkich sklepów. I oczywiście z tych samych powodów jest rewelacyjny do użytku domowego. W przeciwieństwie do konkurencyjnych rozwiązań jest dyfuzorem bardzo cichym.

Aromatyzacja pomieszczeń od 1 do 30 m2

Technologia mikrokropelek zapachowych

Urządzenie wolnostojące

Hipoalergiczna technologia zapachowa

Łatwe ustawienie intensywności zapachu

Rewolucyjny dyfuzor zapachowy

Nowoczesny design

Zapachy Aera for Business

Zapachy do aromamarketingu i profesjonalnej aromatyzacji pomieszczeń.

Kapsułki zapachowe Aera for Business są całkowicie bezpieczne, ponieważ produkowane są ze staranie wyselekcjonowanych, najwyższej jakości składników oraz przez światowej sławy perfumiarzy. Z uwagi na szeroką gamę oferowanych przez Prolitec zapachów, zastosowanie tego rozwiązania jest możliwe w każdej branży.

Linia olejków eterycznych oraz kompozycji zapachowych cenią najbardziej wymagający Klienci. Z uwagi na naturalny skład olejki zawarte w kapsułkach mają moc aromaterapeutyczną. W przeciwieństwie do konkurencyjnych rozwiązań posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, są bezpieczne dla ludzi, zwierząt, otoczenia i środowiska.

Nie wiesz który dyfuzor zapachowy wybrać?

Zadzwoń do nas po bezpłatną konsultację!