Poetry

Zapach Poetry

Poetry to drzewny zapach, który relaksuje oraz pobudza kreatywność i wyobraźnię. Składają się na niego przede wszystkim aromaty skóry, zamszu i zapach omszonego drewna. Zapach Poetry tworzy wyrafinowaną i kojącą atmosferę, w której przyjemnie spędza się czas. Jego ziemiste i tajemnicze tło z szafranu, drewna i dymu nadaje mu wyrazistego charakteru. Zapach Poetry jest zaakcentowany i rozświetlony orzeźwiającą nutą cytryny oraz chłodem cyprysu i eukaliptusa. Poetry jest gładki i zmysłowy jak zamsz.

Nuty zapachowe kompozycji Poetry

Aromat skóry - zapach Prolitec.

skóra

Zapach zamszu.

zamsz

Zapachy drzewne Aroma Projekt, Prolitec.

nuty drzewne

Zapachy Prolitec i Aroma Projekt - zapach cytryny.

cytryna

Cyprys zapach do aroma marketingu i profesjonalnej aromatyzacji wnętrz.

cyprys

Projekt bez nazwy - 34

eukaliptus

Kompozycja zapachowa Poetry to zapach niezwykle sugestywny, wręcz urzekający, dodatkowo wyjątkowy i niesamowicie elegancki. To wszystko za sprawą nut zapachowych, które go tworzą. Charakterystyczny aromat nut drzewnych w połączeniu z wyrafinowanym zapachem skóry i zamszu tworzy bardzo prestiżowy klimat. Warto podkreślić, że aromat cytryny dodaje orzeźwienia bardzo mocnej i głębokiej bazie zapachu. Rozpylanie kompozycji zapachowej Poetry tworzy przede wszystkim komfortowy, niesamowicie wyjątkowy i elegancki klimat wnętrza. Klasyczna, ale jednocześnie głęboka i wyrafinowana, nuta drzewna wzmaga poczucie profesjonalizmu oraz podnosi rangę miejsca. Zapach POETRY przede wszystkim wzmacnia poczucie prestiżu i luksusu. Z tego powodu proponowany jest najczęściej do modnych i nowoczesnych miejsc z wyjątkowym charakterem. Wszędzie tam, gdzie chcemy poprawiać komfort, ale również podkreślać elegancję i prestiż miejsca.

Jaki jest zapach Poetry?

Każdą kompozycję zapachową opisać możemy za pomocą przymiotników, których równie dobrze, użyć możemy do opisu miejsca, w których zapach zostanie wykorzystany do rozpylania w celu aromatyzacji wnętrz i aromamarketingu. Skutkiem tego zapachy opisać można słownie.

Poetry to zapach:

uzuależniający

elegancki

tajemniczy

luksusowy

wyrafinowany

nowoczesny

ciepły

sugestywny

Zapach, a kolorystyka i wystrój wnętrza

Każdy zapach ma swój kolor

Każdy zapach możemy również opisać za pomocą barw oraz kolorów. Jak wspomniano nasze zmysły są połączone, dlatego czując dany zapach, w naszej głowie buduje się jakiś obraz, tzw. wizualizacja. Potrafimy również połączyć percepcję danego zapachu z konkretnymi kolorami. Oczywiście każdy z nas inaczej odbiera różne nuty zapachowe, ale zazwyczaj możemy znaleźć punkty wspólne. Właśnie z tej naszej zdolności do wyobrażania sobie danego zapachu wynika fakt, że mówi się, że zapachy mają kolory. Idąc tym tropem jesteśmy w stanie wyobrazić sobie do jakiego typu wnętrz, do jakiej kolorystyki, dominującej w wystroju wnętrza, będzie pasowała konkretna kompozycja zapachowa. A więc śmiało powiedzieć możemy, że zapach ma swój kolor.

Kolory zapachu Poetry

Zapach Poetry pasuje do wnętrz, w których przeważają kolory:

Szary kolor ścian pasuje do zapachu white tea fusion.

szary

beżowy

Kolor brązowy pasuje do zapachu African Amber.

brązowy

African Amber pasuje do wnętrz o czarnym kolorze.

czarny

African Amber idealnie pasuje do wnętrz z żółtym akcentem.

żółty

Afrikan Amber do zielongo wnętrza.

zielony

Kompozycja zapachowa Poetry idealnie wpisuje się przede wszystkim do klimatycznych wnętrz z przewagą kolorów w odcieniach szarości, srebra i grafitów, w połączeniu z bielą i złotem. Równie dobrze sprawdzi się w otoczeniu kolorów – czarnego, żółtego, zielonego, brązowego i beżowego. A nawet we wszystkich odcieniach różu! Można powiedzieć, że Poetry to zapach idealny!

Wkłady zapachowe (kartridże) z olejkiem Poetry

Olejek zapachowy POETRY dostępny jest standardowo w postaci kartridży, czyli wkładów zapachowych do dyfuzorów do aromatyzacji wnętrz. Tak jak wspomniano w ofercie mamy wszystkie zapachy i pojemności, a więc Poetry proponujemy w następujących pojemnościach – 105 ml oraz 500 ml. A także w butelkach o pojemności 2 500 ml. Należy pamiętać, że każdy z kartridży dedykowany jest do konkretnego modelu dyfuzora zapachowego Prolitec.

Wkład zapachowy 105 ml

Kartridż z olejkiem AirQ Prolitec 105 ml.

Kartridż z olejkiem do dyfuzora AirQ100, AirQ150 i AirQ160.

Wkład zapachowy 500 ml

Wkład zapachowy do AirQ270 wystarcza na 6 miesięcy aromatyzacji.

Kartridż z olejkiem do dyfuzora AirQ270.

Wkład zapachowy 500 ml

Olejek zapachowy czyli wkład do dyfuzora AirQ550 i AirQ570.

Kartridż z olejkiem do dyfuzorów AirQ550, AirQ570, AirQ580 oraz AirQ590.

Wkład zapachowy 2500 ml

Zapach Prolitec 2500 ml.

Butelka z olejkiem do dyfuzorów AirQ880, AirQ890, AirQ1270, AirQ1280 oraz AirQ1290.

Wkład zapachowy Poetry do dyfuzorów AirQ by Prolitec o pojemności 105 ml

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 105 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 100, AirQ 150 oraz AirQ 160.

Wkład zapachowy Poetry do dyfuzorów AirQ by Prolitec o pojemności 500 ml

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 500 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 270 oraz AirQ Genie, a także AirQ550, AirQ570, AirQ580 oraz AirQ590.

Butelka z olejkiem Poetry do dyfuzorów zapachowych AirQ by Prolitec o pojemności 2500 ml

Wkłady zapachowe, czyli butelki z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 2500 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ880, AirQ890, AirQ1200, AirQ1270, AirQ1280 , a także w najnowszym modelu AirQ1290.

Jak zamówić wkład zapachowy do dyfuzora AirQ by Prolitec?

Posiadamy w ofercie i bieżącej sprzedaży wszystkie zapachy amerykańskiej marki Prolitec. Z tego powodu większość zamówień realizujemy w ciągu 24 godzin od ich otrzymania. Bez wątpienia dbamy o dobro i zadowolenie naszych Klientów, a wiec szybkość i sprawność realizacji zamówień jest dla nas niewątpliwie priorytetem.  Reasumując, zamówienia na wkłady zapachowe do dyfuzorów AirQ by Prolitec można składać poprzez kontakt mailowy, telefoniczny lub zakupić stacjonarnie w naszym biurze sprzedaży Aroma Projekt w Łodzi. Warto podkreślić, że gwarantujemy najniższe ceny oraz obiecujemy satysfakcję ze współpracy. Serdecznie zapraszamy!