Beach House

Zapach Beach House

Beach House to bardzo orzeźwiający zapach. To zmysłowy aromat kwiatów, unoszących się w świeżym, oceanicznym powietrzu. Dzięki temu połączeniu zapach Beach House niewątpliwie tworzy radosną atmosferę. Świeży, morski klimat wraz z wodnistymi i ozonowymi nutami, daje doświadczenie spaceru plażą pod błękitem nieba w słoneczny dzień. Zachęcająco ciepły zapach zmiękczony kwiatowymi nutami – konwalii, frezji i gardenii. Dodatkowo podkreślony aromatem białego drewna i mchu, daje odczucie zachęcającego ciepła i otulenia.

Nuty zapachowe kompozycji Beach House

Nuty wodne w kompozycjach zapachowych dodają świeżości.

nuty wodne i ozonowe

Aromat konwalii w zapachach do aroma marketingu.

konwalia

Zapach frezji do aroma marketingu.

frezja

Zapach gardenii - aromamarketing i aromatyzacja wnętrz.

gardenia

Aromat jasnego drewna rozświetla zapach white tea fusion.

białe drewno

Aroma zapachy - świeży aromat mchu.

mech

Kompozycja zapachowa Beach House to zapach bardzo świeży i rześki. Tworzy wyjątkową atmosferę, urzeka radością i beztroską. Należy zaznaczyć, że w całej swojej pozornej prostocie, nie jest zapachem banalnym. A przede wszystkim to wszystko za sprawą nut zapachowych, które go tworzą. Aromat nut wodnych i ozonowych nadaje atmosfery świeżości, czystości i rzetelności. Nuty kwiatowe dodają elegancji, ale także subtelnie relaksują. Warto podkreślić, że obecne tutaj nuty drzewne nienachalnie wywołują odczucie prestiżu. A nade wszystko powodują, że zapach daje odczucie ciepła, co z kolei daje efekt otulenia. Dzięki temu zapach dodaje wnętrzu otwartości i potęguje efekt gościnności. Rozpylanie kompozycji zapachowej Beach House nada wnętrzu świeżości, ale również szczyptę elegancji i wyrafinowania. Zapach ten to kompozycja nowoczesna, naturalna i przyjazna. Z tego powodu Beach House proponowany jest najczęściej do eleganckich i nowoczesnych miejsc z wyjątkowym charakterem. Wszędzie tam, gdzie chcemy poprawiać komfort, ale również podkreślać atmosferę czystości, świeżości oraz otwartości.

Jak opisać zapach Beach House?

Każdą kompozycję zapachową opisać możemy za pomocą przymiotników, których równie dobrze, użyć możemy do opisu miejsca, w których zapach zostanie wykorzystany do rozpylania w celu aromatyzacji wnętrz i aromamarketingu. Skutkiem tego zapachy opisać można słownie, za pomocą przymiotników.

Beach House to zapach:

beztroski

elegancki

świeży

przyjazny

naturalny

nowoczesny

młodzieńczy

relaksujący

Zapach, a kolorystyka i wystrój wnętrza

Każdy zapach ma swój kolor

Każdy zapach możemy również opisać za pomocą barw oraz kolorów. Jak wspomniano nasze zmysły są połączone, dlatego czując dany zapach, w naszej głowie buduje się jakiś obraz, tzw. wizualizacja. Potrafimy również połączyć percepcję danego zapachu z konkretnymi kolorami. Oczywiście każdy z nas inaczej odbiera różne nuty zapachowe, ale zazwyczaj możemy znaleźć punkty wspólne. Właśnie z tej naszej zdolności do wyobrażania sobie danego zapachu wynika fakt, że mówi się, że zapachy mają kolory. Idąc tym tropem jesteśmy w stanie wyobrazić sobie do jakiego typu wnętrz, do jakiej kolorystyki, dominującej w wystroju wnętrza, będzie pasowała konkretna kompozycja zapachowa. A więc śmiało powiedzieć możemy, że zapach ma swój kolor.

Kolory zapachu Beach House

Zapach Beach House pasuje do wnętrz, w których przeważają kolory:

Kolor biały dobrze współgra z zapachem White Tea Fusion.

biały

beżowy

Zapach do jasnego różu.

różowy

Kolor niebieski

niebieski

African Amber idealnie pasuje do wnętrz z żółtym akcentem.

żółty

zielony

Kompozycja zapachowa Beach House idealnie wpisuje się przede wszystkim do klimatycznych wnętrz z przewagą kolorów w jasnych, przede wszystkim pastelowych kolorach. Głównie w jasnych odcieniach różu, niebieskiego i żółtego. Dobrze współgrać będzie w połączeniu z bielą i beżem. Równie dobrze sprawdzi się w otoczeniu kolorów nieco ciemniejszych – żółtego, zielonego i brązowego. Można powiedzieć, że jest to zapach wręcz ponadczasowy!

Wkłady zapachowe (kartridże) z olejkiem Beach House

Olejek zapachowy BEACH HOUSE dostępny jest standardowo w postaci kartridży, czyli wkładów zapachowych do dyfuzorów do aromatyzacji wnętrz. Tak jak wspomniano w ofercie mamy wszystkie zapachy i pojemności, a więc nasze zapachy proponujemy w następujących pojemnościach – 105 ml oraz 500 ml. A także w butelkach o pojemności 2 500 ml. Należy pamiętać, że każdy z kartridży dedykowany jest do konkretnego modelu dyfuzora zapachowego Prolitec.

Wkład zapachowy 105 ml

Kartridż z olejkiem AirQ Prolitec 105 ml.

Kartridż z olejkiem do dyfuzora AirQ100, AirQ150 i AirQ160.

Wkład zapachowy 500 ml

Wkład zapachowy do AirQ270 wystarcza na 6 miesięcy aromatyzacji.

Kartridż z olejkiem do dyfuzora AirQ270.

Wkład zapachowy 500 ml

Olejek zapachowy czyli wkład do dyfuzora AirQ550 i AirQ570.

Kartridż z olejkiem do dyfuzorów AirQ550, AirQ570, AirQ580 oraz AirQ590.

Wkład zapachowy 2500 ml

Zapach Prolitec 2500 ml.

Butelka z olejkiem do dyfuzorów AirQ880, AirQ890, AirQ1270, AirQ1280 oraz AirQ1290.

Wkład zapachowy Beach House do dyfuzorów AirQ by Prolitec o pojemności 105 ml

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 105 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 100, AirQ 150 oraz AirQ 160.

Wkład zapachowy Beach House do dyfuzorów AirQ by Prolitec o pojemności 500 ml

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 500 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 270 oraz AirQ Genie, a także AirQ550, AirQ570, AirQ580 oraz AirQ590.

Butelka z olejkiem Beach House do dyfuzorów zapachowych AirQ by Prolitec o pojemności 2500 ml

Wkłady zapachowe, czyli butelki z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 2500 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ880, AirQ890, AirQ1200, AirQ1270, AirQ1280 , a także w najnowszym modelu AirQ1290.

Jak zamówić wkład zapachowy do dyfuzora AirQ by Prolitec?

Posiadamy w ofercie i bieżącej sprzedaży wszystkie zapachy amerykańskiej marki Prolitec. Z tego powodu większość zamówień realizujemy w ciągu 24 godzin od ich otrzymania. Bez wątpienia dbamy o dobro i zadowolenie naszych Klientów, a wiec szybkość i sprawność realizacji zamówień jest dla nas niewątpliwie priorytetem.  Reasumując, zamówienia na wkłady zapachowe do dyfuzorów AirQ by Prolitec można składać poprzez kontakt mailowy, telefoniczny lub zakupić stacjonarnie w naszym biurze sprzedaży Aroma Projekt w Łodzi. Warto podkreślić, że gwarantujemy najniższe ceny oraz obiecujemy satysfakcję ze współpracy. Serdecznie zapraszamy!