Wood Blonde

Zapach Wood Blonde

Wood Blonde to drzewny zapach tworzący przyjazną atmosferę we wnętrzu. Przyjemne wrażenie kreują nuty miękkiego, jasnego drewna brzozy oraz aromat jej kruchych młodych liści.  Jest to mieszanka woni suszonego na słońcu drewna, korzeni irysa oraz kremowego w odczuciu australijskiego drzewa sandałowego. Składniki tej kompozycji zapachowej zapewniają kojące i relaksujące odczucie zapachu. A dodatkowo zapach ten pozytywnie wpływa na kreatywność i koncentrację. Jest zapachem idealnym dla poprawy nastroju oraz stworzenia relaksującej i kreatywnej atmosfery.

Nuty zapachowe kompozycji Wood Blonde

Drzewny zapach brzozy.

brzoza

Zapach Irys do aroma marketingu.

irys

PROFESJONALNE ZAPACHY DO POMIESZCZEŃ

drzewo sandałowe

Zapach Wood Blonde to kompozycja niebanalna. Mimo, że jest dość prosty w składzie, to niewątpliwie niezwykle urzekający. Piękno tego zapachu tkwi właśnie w jego prostocie. A dzieje się tak dzięki prostym nutom zapachowym, które tworzą ten zapach. Przede wszystkim charakterystyczny aromat suszonego drewna brzozy i zielonych liści nadaje ponadczasowego wydźwięku. Zaskakująco dobrze nuty drzewne komponują się tutaj z aromatem irysa. Całość dopełnia i icepla aromat drzewa sandałowego, który jednocześnie dodaje zapachowi odrobiny luksusu. Zapach WOOD BLONDE wzmacnia poczucie wyjątkowości. Z tego powodu proponujemy go przede wszystkim do nowoczesnych miejsc, z wyjątkowym charakterem.

Jak opisać zapach Wood Blonde?

Każdą kompozycję zapachową opisać możemy za pomocą przymiotników, których równie dobrze, użyć możemy do opisu miejsca, w których zapach zostanie wykorzystany do rozpylania w celu aromatyzacji wnętrz i aromamarketingu. Wybierając zapach, warto zastanowić się, jakimi określeniami opisać możemy nasze miejsce, czy markę. Oczywiście warto zadbać, by opis marki był spójny z określeniami wybranego zapachu.

Wood Blonde to zapach:

uzależniający

tajemniczy

relaksujący

czysty

przyjazny

nowoczesny

Zapach, a kolorystyka i wystrój wnętrza

Każdy zapach ma swój kolor

Każdy zapach możemy również opisać za pomocą barw, kolorów. Nasze zmysły są połączone, dlatego czując dany zapach, w naszej głowie buduje się jakiś obraz, tzw. wizualizacja. Potrafimy również połączyć percepcję danego zapachu z konkretnymi kolorami. Oczywiście każdy z nas inaczej odbiera różne nuty zapachowe, ale zazwyczaj możemy znaleźć punkty wspólne. Właśnie z tej naszej zdolności do wyobrażania sobie danego zapachu wynika fakt, że mówi się, że zapachy mają kolory. Idąc tym tropem jesteśmy w stanie wyobrazić sobie do jakiego typu wnętrz, do jakiej kolorystyki, dominującej w wystroju wnętrza, będzie pasowała konkretna kompozycja zapachowa.

Kolory pasujące do zapachu Wood Blonde

Zapach ten pasuje do wnętrz, w których przeważają kolory:

Zapach do jasnego różu.

różowy

beżowy

Kolor brązowy pasuje do zapachu African Amber.

brązowy

African Amber idealnie pasuje do wnętrz z żółtym akcentem.

żółty

Kolor niebieski

błękitny

Afrikan Amber do zielongo wnętrza.

zielony

Zapach Wood Blonde idealnie sprawdza się przede wszystkim w klimatycznych wnętrzach z przewagą bieli, beżu i brązu. Odnajdzie się świetnie z dodatkami w kolorach zielonych, niebieskich i żółtych. Rekomendujemy go głównie do jasnych przestrzeni. Będzie idealny do prostych wnętrz, bez zbędnego przepychu. Tak więc klimat loftowy jest jak najbardziej stylem pożądanym dla tego zapachu. Warto dodać, że zapach ten idealnie współgra z jasną, drewnianą podłogą czy drewnianymi dodatkami.

Wkłady zapachowe (kartridże) z olejkiem Wood Blonde

Olejek zapachowy WOOD BLONDE dostępny jest standardowo w postaci kartridży, czyli wkładów zapachowych do dyfuzorów do aromatyzacji wnętrz, w następujących pojemnościach – 105 ml oraz 500 ml. A także w butelkach o pojemności 2 500 ml.

Wkład zapachowy 105 ml

Kartridż z olejkiem AirQ Prolitec 105 ml.

Kartridż z olejkiem do dyfuzora AirQ100, AirQ150 i AirQ160.

Wkład zapachowy 500 ml

Wkład zapachowy do AirQ270 wystarcza na 6 miesięcy aromatyzacji.

Kartridż z olejkiem do dyfuzora AirQ270.

Wkład zapachowy 500 ml

Olejek zapachowy czyli wkład do dyfuzora AirQ550 i AirQ570.

Kartridż z olejkiem do dyfuzorów AirQ550, AirQ570, AirQ580 oraz AirQ590.

Wkład zapachowy 2500 ml

Zapach Prolitec 2500 ml.

Butelka z olejkiem do dyfuzorów AirQ880, AirQ890, AirQ1270, AirQ1280 oraz AirQ1290.

Wkład zapachowy Wood Blonde do dyfuzorów AirQ by Prolitec o pojemności 105 ml

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 105 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 100, AirQ 150 oraz AirQ 160.

Wkład zapachowy Wood Blonde do dyfuzorów AirQ by Prolitec o pojemności 500 ml

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 500 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 270 oraz AirQ Genie, a także AirQ550, AirQ570, AirQ580 oraz AirQ590.

Butelka z olejkiem Wood Blonde do dyfuzorów zapachowych AirQ by Prolitec o pojemności 2500 ml

Wkłady zapachowe, czyli butelki z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 2500 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ880, AirQ890, AirQ1200, AirQ1270, AirQ1280 oraz w najnowszym modelu AirQ1290.

Jak zamówić wkład zapachowy do dyfuzora AirQ by Prolitec?

Zamówienia na wkłady zapachowe do dyfuzorów AirQ by Prolitec można składać poprzez kontakt mailowy, telefoniczny lub zakupić w naszym biurze sprzedaży Aroma Projekt w Łodzi.