Marsala

Zapach Marsala

Marsala to nowoczesny, orientalny zapach drzewno-bursztynowy. Tworzy urzekające i nieodparcie ciepłe otulenie. Luksusowe nuty bursztynu, fasoli tonka i odrobiny wanilii przesycone są aromatem drewna gwajakowego, podkreślając efekt prażonych, subtelnie wędzonych orzechów. Nuty frezji, zielonej soi, gałki muszkatołowej i konwalii dodają odczucia lekkości, rozświetlając ogólne wrażenie.

Nuty zapachowe kompozycji Marsala

Zapach bursztynowy do aroma marketingu.

bursztyn

Drzewo gwajakowe do aroma marketingu

drzewo gwajakowe

Fasola Tonka

fasola tonka

Wanilia czyli waniliowe nuty w kompozycji African Amber.

wanilia

Aromat konwalii w zapachach do aroma marketingu.

konwalia

Zapach frezji do aroma marketingu.

frezja

Kompozycja zapachowa Marsala to zapach niezwykle urzekający, wyjątkowy i elegancki. A wszystko za sprawą nut zapachowych, które go tworzą. Charakterystyczny aromat bursztynu wyróżnia się niecodziennym wydźwiękiem. Nuty gwajakowca dodają głębi, którą podkreśla kobieca słodkość wanilii tahitańskiej. Rozpylanie kompozycji zapachowej Marsala tworzy przyjemny, niesamowicie wyjątkowy i elegancki klimat wnętrza. Klasyczna, ale jednocześnie wyrafinowana, nuta drzewna wzmaga poczucie profesjonalizmu oraz podnosi rangę miejsca. Zapach MARSALA wzmacnia poczucie prestiżu i luksusu, dlatego jest proponowany do modnych i nowoczesnych miejsc z wyjątkowym charakterem.

Jak opisać zapach Marsala?

Każdą kompozycję zapachową opisać możemy za pomocą przymiotników, których równie dobrze, użyć możemy do opisu miejsca, w których zapach zostanie wykorzystany do rozpylania w celu aromatyzacji wnętrz i aromamarketingu.

Marsala to zapach:

uzuależniający

elegancki

tajemniczy

luksusowy

wyrafinowany

nowoczesny

ciepły

młodzieńczy

Zapach, a kolorystyka i wystrój wnętrza

Każdy zapach ma swój kolor

Każdy zapach możemy również opisać za pomocą barw, kolorów. Nasze zmysły są połączone, dlatego czując dany zapach, w naszej głowie buduje się jakiś obraz, tzw. wizualizacja. Potrafimy również połączyć percepcję danego zapachu z konkretnymi kolorami. Oczywiście każdy z nas inaczej odbiera różne nuty zapachowe, ale zazwyczaj możemy znaleźć punkty wspólne. Właśnie z tej naszej zdolności do wyobrażania sobie danego zapachu wynika fakt, że mówi się, że zapachy mają kolory. Idąc tym tropem jesteśmy w stanie wyobrazić sobie do jakiego typu wnętrz, do jakiej kolorystyki, dominującej w wystroju wnętrza, będzie pasowała konkretna kompozycja zapachowa.

Kolory zapachu Marsala

Zapach ten pasuje do wnętrz, w których przeważają kolory:

Szary kolor ścian pasuje do zapachu white tea fusion.

szary

beżowy

Kolor brązowy pasuje do zapachu African Amber.

brązowy

African Amber pasuje do wnętrz o czarnym kolorze.

czarny

Zapach Arousing pasuje do koloru czerwonego, bo kolor czerwony to kolor miłości.

czerwony

Afrikan Amber do zielongo wnętrza.

zielony

Kompozycja zapachowa Marsala idealnie sprawdza się przede wszystkim w klimatycznych wnętrzach z przewagą szarości, srebra grafitów i bieli, ale także świetnie sprawdzi się w otoczeniu kolorów – czarnego, czerwonego, zielonego, brązowego i beżowego.

Wkłady zapachowe (kartridże) z olejkiem Marsala

Olejek zapachowy MARSALA dostępny jest standardowo w postaci kartridży, czyli wkładów zapachowych do dyfuzorów do aromatyzacji wnętrz, w następujących pojemnościach – 105 ml oraz 500 ml. A także w butelkach o pojemności 2 500 ml.

Wkład zapachowy 105 ml

Kartridż z olejkiem AirQ Prolitec 105 ml.

Kartridż z olejkiem do dyfuzora AirQ100, AirQ150 i AirQ160.

Wkład zapachowy 500 ml

Wkład zapachowy do AirQ270 wystarcza na 6 miesięcy aromatyzacji.

Kartridż z olejkiem do dyfuzora AirQ270.

Wkład zapachowy 500 ml

Olejek zapachowy czyli wkład do dyfuzora AirQ550 i AirQ570.

Kartridż z olejkiem do dyfuzorów AirQ550, AirQ570, AirQ580 oraz AirQ590.

Wkład zapachowy 2500 ml

Zapach Prolitec 2500 ml.

Butelka z olejkiem do dyfuzorów AirQ880, AirQ890, AirQ1270, AirQ1280 oraz AirQ1290.

Wkład zapachowy Marsala do dyfuzorów AirQ by Prolitec o pojemności 105 ml

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 105 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 100, AirQ 150 oraz AirQ 160.

Wkład zapachowy Marsala do dyfuzorów AirQ by Prolitec o pojemności 500 ml

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 500 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 270 oraz AirQ Genie, a także AirQ550, AirQ570, AirQ580 oraz AirQ590.

Butelka z olejkiem Marsala do dyfuzorów zapachowych AirQ by Prolitec o pojemności 2500 ml

Wkłady zapachowe, czyli butelki z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 2500 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ880, AirQ890, AirQ1200, AirQ1270, AirQ1280 oraz w najnowszym modelu AirQ1290.

Jak zamówić wkład zapachowy do dyfuzora AirQ by Prolitec?

Zamówienia na wkłady zapachowe do dyfuzorów AirQ by Prolitec można składać poprzez kontakt mailowy, telefoniczny lub zakupić w naszym biurze sprzedaży Aroma Projekt w Łodzi.