Aera Go

Aera Go to ekskluzywny dyfuzor zapachowy do samochodu. Dyfuzor zapachów amerykańskiej marki Prolitec, działający w technologii zimnej dyfuzji. Luksusowe zapachy samochodowe do dyfuzora dostępne są w postaci hipoalergicznych, opatentowanych kapsułek zapachowych Aera Go. Aromatyzacja Twojego auta nigdy nie była tak prosta i przyjemna!

Dyfuzor zapachowy Aera Go

Jest to samochodowy dyfuzor zapachowy z ekskluzywnej linii Aera for Business, amerykańskiej marki Prolitec.

Jest to innowacyjny dyfuzor zapachów do auta. Samochodowe urządzenie aromatyzujące z segmentu premium, produkowane w USA. Wyróżnia się nowoczesnością, najwyższą jakością oraz ponadczasowym designem. Działa na zasadzie zimnej dyfuzji, która jest najefektowniejszą metodą aromatyzacji. Kapsułki zapachowe Aera Go zawierają hipoalergiczne kompozycje zapachowe na bazie olejków naturalnych.

Dyfuzor zapachowy do samochodu

Technologia mikrokropelek zapachowych

Urządzenie działające na przewód USB

Hipoalergiczna technologia zapachowa

Łatwe ustawienie intensywności zapachu

Rewolucyjny dyfuzor zapachowy

Nowoczesny design

Jak działa dyfuzor zapachowy Aera Go?

Ten nowoczesny i profesjonalny dyfuzor zapachów do samochodu działa na zasadzie zimnej dyfuzji. A więc wytwarza zapach w postaci nano cząsteczek, które natychmiast łączą się z powietrzem i z nim wędrują. Przede wszystkim po to, by  wypełnić wnętrze auta pięknym zapachem. Warto zauważyć, że urządzenie AERA GO jest dyfuzorem zasilanym z USB. Ładujemy je za pomocą ładowarki USB, którą otrzymujemy w zestawie. Posiada zakres regulacji poziomu intensywności zapachu od 1 do 10. Dzięki temu sterowanie natężeniem zapachu jest niezwykle łatwe i intuicyjne.

Dyfuzory zapachowe Aera Go – jak używać?

Nasze luksusowe dyfuzory zapachów są przeznaczone do stosowania w samochodach. Należy pamiętać, że aby zacząć używać dyfuzora, musimy najpierw naładować go za pomocą dostarczonego kabla USB. Następnie w dyfuzor wkładamy kapsułkę zapachową z wybranym samochodowym zapachem. Technologia Aera, w przeciwieństwie do konkurencyjnych rozwiązań, nie wymaga skraplania olejków, ani dolewania wody do urządzenia. Jest technologią czystą i bezpieczną. Jedyne co musisz zrobić, to usunąć zatyczki zabezpieczające kapsułkę zapachową i umieścić ją w urządzeniu. Kolejny krok to już włączenie dyfuzora oraz dostosowanie intensywności rozpylania zapachu. Teraz pozostaje Ci już tylko cieszyć się wyjątkowym zapachem we wnętrzu Twojego auta!

Aera Go – najwyższa jakość, wygoda i bezpieczeństwo!

Aera Go to produkt premium, dla wymagających Klientów! Dyfuzory te cechuje przede wszystkim najwyższa jakość. Z całą pewnością można stwierdzić, że są to najlepsze i najbardziej prestiżowe dyfuzory samochodowe, dostępne w Polsce. Dzięki zastosowaniu opatentowanej formie kapsułek, nie musisz martwić się, że w Twoim aucie rozleje się olejek. Nie musisz wozić z sobą butelek, skraplać olejku, czy dolewać wody. Ten dyfuzor samochodowy to przede wszystkim niezwykle ważna wygoda, ale także oszczędność! Kapsułki zapachowe Aera są bardzo wydajne. Wystarczają nawet na 350 h aromatyzacji! Dodatkowo i co bardzo ważne – dyfuzory wyróżniają się ponadczasowym, luksusowym designem. Dostępne są w kolorze czarnym, dzięki czemu wyglądają bardzo elegancko. Aromatyzacja wnętrza Twojego auta nigdy nie była tak prosta!

Kapsułki zapachowe Aera Go

Profesjonalne zapachy samochodowe marki premium

Kapsułki zapachowe Aera Go są hipoalergiczne, całkowicie bezpieczne. Produkowane są w Stanach Zjednoczonych ze staranie wyselekcjonowanych, najwyższej jakości składników i co najważniejsze pod okiem IFRA i Firmenich. Dodatkowo zapachy projektują dla nas światowej sławy perfumiarze, co gwarantuje, że nasze zapachy Aera Go są niebanalne, trwałe i satysfakcjonujące najbardziej wymagających Klientów.

Z uwagi na naturalny skład olejki zawarte w kapsułkach mają moc aromaterapeutyczną. Oczywiście posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, są bezpieczne dla ludzi, zwierząt, otoczenia i środowiska. Z tego powodu można korzystać z dyfuzora jako sposobu na aromaterapię nie tylko dla Biznesu, ale również dla naszego umysłu.

Technologia Aera® – ekskluzywne dyfuzory zapachowe

AERA to rewolucyjne produkty firmy Prolitec, lidera rynku aromatyzacji i marketingu zapachowego na całym świecie. Laboratorium badawcze Prolitec opracowało godny uwagi, unikalny proces dyfuzji cieczy poprzez nebulizację na zasadzie zimnej dyfuzji. Dlatego ta niewątpliwie sprawdzona technologia, opatentowana została na całym świecie. Należy zwrócić uwagę, że nie wykorzystuje ona ciepła, ale przekształca kompozycje zapachowe w suche mikronowe kropelki, które zachowują się jak sucha para szybko rozpraszająca się bezpośrednio w powietrzu. Z tego względu jest to najefektowniejsza metoda aromatyzacji wnętrz.

Dyfuzory AERA to najwyższej jakości dyfuzory zapachowe, które działają w oparciu o opatentowaną technologię mikrokropelek. Technologia nano cząsteczek jest jednolitą i spójną, dokładną i regulowaną, hipoalergiczną, zgodną i czystą. Zapachy do dyfuzorów zapachowych Aera dostępne są w postaci skoncentrowanych, wydajnych kapsułek zapachowych.

Nasze rozwiązania – dyfuzory zapachowe i olejki eteryczne, a także usługi – kierujemy do wymagających Klientów, którzy stawiają przede wszystkim na najwyższą jakość produktów oraz profesjonalną obsługę Klienta, w trakcie podejmowania decyzji o zakupie, ale także później, kiedy jest już czas jedynie na radość z zapachu.

Chciałbyś zakupić samochodowy dyfuzor Aera Go?

Zadzwoń do nas i zamów! Już jutro możesz go mieć!