Reima Air Concept

Reima Air Concept to niemiecki producent rozwiązań z zakresu aromatyzacji pomieszczeń oraz wdrożenia aromamarketingu.

Dyfuzory zapachowe Reima Air Concept to seria białych, eleganckich urządzeń do aromatyzacji pomieszczeń. Olejki zapachowe Reima to propozycja ponad 150 kompozycji zapachowych dedykowanych do wielu miejsc, np. hoteli, biur, a także świetne zapachy do sklepów spożywczych i restauracji.

Aromamarketing Łódź Reima Air Concept

Dyfuzory zapachowe Reima Air Concept

Dyfuzory zapachowe Reima działają na zasadzie zimnej dyfuzji.

Nowoczesne urządzenia do aroma marketingu działają w technologi zimnej dyfuzji, która jest najefektywniejszą metodą aromatyzacji pomieszczeń. Z uwagi na to, że cząsteczka zapachu wydobywająca się z urządzenia jest bardzo mała, jest w stanie połączyć się z powietrzem.  W związku z tym zapach rotuje wraz z powietrzem i wędruje po aromatyzowanych wnętrzach. W przeciwieństwie do innych metod aromatyzacji powietrza, zapach nie opada na ziemię, nie osadza się na meblach, tylko unosi się i wodzi Klienta za nos!

Elektryczne dyfuzory zapachowe Reima można używać jako urządzenia wolnostojące lub wpinane w system wentylacji mechanicznej. Można również zamontować je na ścianie za pomocą elementów do montażu naściennego, które są dołączane do każdego zestawu. Każdy dyfuzor posiada wbudowany programator oraz możliwość prostego ustawienia natężenia zapachu. Rozpylanie zapachów w pomieszczeniu nigdy nie było tak proste i intuicyjne!

Aroma Streamer 650

Dyfuzor zapachowy Aroma Streamer 650 to urządzenie do aromatyzacji pomieszczeń o powierzchni od 10 do 100 m2.

Idealnie sprawdza się do aromatyzacji małych gabinetów, cukierni i niewielkich sklepów, ponieważ ma na prawdę niewielkie wymiary.

Aroma Streamer 750

Dyfuzor zapachowy Aroma Streamer 750 to urządzenie do rozpylania zapachów w pomieszczeniach o powierzchni od 80 do 200 m2.

Ze względu na dużą moc służy przede wszystkim do aromatyzacji przestrzeni handlowo-usługowych. Bez wątpienia świetnie tworzy wyspy zapachowe w dużych sklepach spożywczych.

Aroma Streamer 850

Dyfuzor zapachowy Aroma Streamer 850 to urządzenie do rozpylania zapachów przede wszystkim w dużych pomieszczeniach, o powierzchni od 200 do 500 m2.

Z uwagi na dużą moc pompy jest bardzo dobrym rozwiązaniem do aromatyzacji poprzez nawiewy wentylacji mechanicznej lub rekuperacji.

Aroma Streamer Mini

Dyfuzor zapachowy Aroma Streamer Mini to automatyczny rozpylacz zapachu w sprayu do aromatyzacji małych pomieszczeń o powierzchni od 2 do 20 m2.

Nowoczesny aerozol do aromatyzacji toalet, przebieralni i małych szatni. Z uwagi na to że działa na baterie jest bardzo prosty w montażu.

Olejki zapachowe Reima Air Concept

Olejki Reima Air Concept, czyli niemieckie zapachy do aromamarketingu

Zapachy Reima Air Concept to paleta gotowych kompozycji zapachowych. Idealne są do aromatyzacji pomieszczeń sklepów odzieżowych, sklepów spożywczych i restauracji, a także hoteli i powierzchni biurowych.

Warto zwrócić uwagę na bogactwo proponowanych zapachów. Przede wszystkim wśród tych zapachów znajdziemy kilka podstawowych grup zapachowych. Mamy zapachy owocowe i kwiatowe. Godne uwagi aromaty perfumowane – męskie i damskie. W przeciwieństwie do innych firm Reima produkuje godne uwagi zapachy spożywcze do sklepów spożywczych i restauracji. Wśród propozycji znajdziemy również grupy atrakcyjnych zapachów skórzanych i drzewnych.

Nie wiesz który dyfuzor wybrać?

Z przyjemnością pomożemy dokonać właściwego wyboru!