Reima Air Concept

Reima Air Concept to niemiecki producent rozwiązań z zakresu aromatyzacji pomieszczeń oraz wdrożenia aromamarketingu.

Dyfuzory zapachowe Reima Air Concept to seria białych, eleganckich urządzeń do aromatyzacji pomieszczeń. Olejki zapachowe Reima to propozycja ponad 150 kompozycji zapachowych dedykowanych do wielu miejsc, np. hoteli, biur, a także świetne zapachy do sklepów spożywczych i restauracji.

Aromamarketing Łódź Reima Air Concept

Dyfuzory zapachowe Reima Air Concept

Dyfuzory zapachowe Reima działają na zasadzie zimnej dyfuzji.

Nowoczesne urządzenia do aromamarketingu działają w technologi zimnej dyfuzji, która jest najefektywniejszą metodą aromatyzacji pomieszczeń. Cząsteczka zapachu wydobywająca się z urządzenia jest na tyle mała, że jest w stanie połączyć się z powietrzem i razem z nim wędrować po aromatyzowanych wnętrzach. Zapach nie opada na ziemię, nie osadza się na meblach, tylko unosi się i wodzi Klienta za nos!

Elektryczne dyfuzory zapachowe Reima można używać jako urządzenia wolnostojące lub wpinane w system wentylacji mechanicznej. Można również zamontować je na ścianie za pomocą elementów do montażu naściennego, które są dołączane do każdego zestawu. Każdy dyfuzor posiada wbudowany programator oraz możliwość prostego ustawienia natężenia zapachu. Rozpylanie zapachów w pomieszczeniu nigdy nie było tak proste i intuicyjne!

Aroma Streamer 650

Dyfuzor zapachowy Aroma Streamer 650 to urządzenie do aromatyzacji pomieszczeń o powierzchni od 10 do 100 m2.

Aroma Streamer 750

Dyfuzor zapachowy Aroma Streamer 750 to urządzenie do rozpylania zapachów w pomieszczeniach o powierzchni od 80 do 200 m2.

Aroma Streamer 850

Dyfuzor zapachowy Aroma Streamer 850 to urządzenie do rozpylania zapachów w dużych pomieszczeniach o powierzchni od 200 do 500 m2.

Aroma Streamer Mini

Dyfuzor zapachowy Aroma Streamer Mini to automatyczny rozpylacz zapachu w sprayu do aromatyzacji małych pomieszczeń o powierzchni od 2 do 20 m2.

Olejki zapachowe Reima Air Concept

Olejki Reima Air Concept, czyli niemieckie zapachy do aromamarketingu

Zapachy Reima Air Concept to paleta gotowych kompozycji zapachowych przeznaczonych do aromatyzacji pomieszczeń sklepów odzieżowych, sklepów spożywczych i restauracji, a także hoteli i powierzchni biurowych.

Wśród zapachów do pomieszczeń Reima znajdziemy kilka podstawowych grup zapachowych – zapachy owocowe, kwiatowe, perfumowane męskie i damskie, zapachy spożywcze do sklepów spożywczych i restauracji, a także grupy zapachów skórzanych i drzewnych.