Air Aroma

Air Aroma to australijska marka dyfuzorów zapachowych do aromatyzacji pomieszczeń.

Air Aroma to lider na światowym rynku aromatyzacji, dostarczającym najwyższej jakości rozwiązania z zakresu aromamarketingu, zapachów i technologii jakie stosuje w swoich urządzeniach.

Air Aroma Łódź

Technologia Air Aroma

Urządzania Air Aroma oparte są na technologii zimnej dyfuzji, co gwarantuje najwyższy i najbardziej efektywny poziom aromatyzacji, niezależnie od ilości zużytego zapachu.

Opatentowana technologia zimnej dyfuzji zapewnia najwyższą jakość zapachu po rozpyleniu. Metoda rozpylania dyfuzorów gwarantuje, że właściwości stosowanych olejków eterycznych czy zapachowych zostają zachowane, bez utraty ich jakości.

Wieloletnie doświadczenie marki w zakresie aromamarketingu powoduje, że proponowane rozwiązania spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Dyfuzory zapachowe wykonane są z anodowanego aluminium co powoduje, że są niezwykle trwałe, a jakość ich wykonania zdecydowanie plasuje markę w segmencie premium.

W ofercie znajdziecie Państwo urządzenia wolnostojące, naścienne oraz specjalną linię produktów dedykowanych stricte do montażu w system wentylacji mechanicznej (kanały nawiewne, rekuperacja).

Dyfuzory zapachowe Air Aroma

W naszej ofercie znajdziecie Państwo dyfuzory zapachowe oraz olejki eteryczne i zapachowe cenionej australijskiej marki Air Aroma.

Jest to linia nowoczesnych, charakteryzujących się najwyższą jakością i niezwykle designerskich urządzeń do aromatyzacji i aromamarketingu.

Aromax

Dyfuzor zapachowy Aromax to designerski dyfuzor wolnostojący do aromatyzacji pomieszczeń o powierzchni do 80 m2.

Aroslim

Dyfuzor zapachowy Aroslim to designerskie urządzenie wolnostojące do aromatyzacji pomieszczeń o powierzchni do 150 m2.

Aroscent Universal

Dyfuzor zapachowy Aroscent Universal to urządzenie do aromatyzacji pomieszczeń o powierzchni do 120 m2.

Ecoscent

Dyfuzory zapachowe Ecoscent to urządzenia stworzone specjalnie do aromatyzacji pomieszczeń poprzez system wentylacji mechanicznej (HVAC).

W zależności od modelu Ecoscent (R1, R2, R4, R6) to urządzenie do aromatyzacji pomieszczeń o powierzchni odpowiednio do 300 m2, 600 m2, 1200 m2, 1800 m2.

Zapachy Air Aroma

Air Aroma używa zawsze jedynie najlepszej jakości olejków zapachowych, które pozyskiwane są na całym świecie. Każdy składnik nut zapachowych został specjalnie zaprojektowany, tak aby jakość zapachów były najlepsza i najefektywniejsza.

Olejki eteryczne produkowane są w 100% z naturalnych składników, bez żadnych sztucznych dodatków. Wszystkie zapachy powstają pod ścisłym nadzorem i według standartów IFRA (International Fragrance Association). Olejki eteryczne wytwarzane są z drewna, owoców, kwiatów, liści, kory, a także innych części roślin, dlatego są bezpieczne dla zdrowia, odświeżają powietrze, a także mają właściwości antybakteryjne (niszczą bakterie w nim zawarte).