Air Aroma

Air Aroma jest australijską marką dyfuzorów zapachowych do aromatyzacji pomieszczeń oraz wdrożenia marketingu zapachowego.

Firma Air Aroma to lider na światowym rynku aromatyzacji, ponieważ dostarcza najwyższej jakości rozwiązania z zakresu aromamarketingu, zapachów i technologii jakie stosuje w swoich urządzeniach. Przede wszystkim ceniona jest za wysoką jakość wykonania produktów, a także ich trwałość oraz godny uwagi niespotykany design.

Air Aroma Łódź

Technologia Air Aroma

Urządzenia Air Aroma działają w oparciu o technologię zimnej dyfuzji. Gwarantuje ona przede wszystkim najwyższy i najbardziej efektywny poziom aromatyzacji, niezależnie od ilości zużytego zapachu. Z pewnością jest to najnowocześniejszy sposób na trwałe wypełnienie przestrzeni zapachem.

Opatentowana technologia zimnej dyfuzji zapewnia najwyższą jakość zapachu po rozpyleniu. Metoda rozpylania dyfuzorów gwarantuje, że właściwości stosowanych olejków eterycznych czy zapachowych zostają zachowane, co istotne bez utraty ich jakości. Z uwagi na to proponowane przez nas aromatyzery należy uznać za bezsprzecznie jedne z najlepszych na świecie rozwiązań.

Wieloletnie doświadczenie marki w zakresie wdrażania aromamarketingu spowodowało, że proponowane rozwiązania spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Dyfuzory zapachowe wykonuje się z anodowanego aluminium dzięki czemu są niezwykle trwałe. Niewątpliwie jakość ich wykonania zdecydowanie plasuje markę w segmencie premium.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia wolnostojące oraz naścienne. Dodatkowo oferujemy specjalną linię produktów dedykowanych stricte do montażu w system wentylacji mechanicznej (kanały nawiewne, rekuperacja).

Dyfuzory zapachowe Air Aroma

Naszym Klientom oferujemy dyfuzory zapachowe oraz olejki eteryczne i zapachowe cenionej australijskiej marki Air Aroma.

Prezentujemy Państwu bogatą linię nowoczesnych dyfuzorów zapachowych. Przede wszystkim charakteryzują się najwyższą jakością i niewątpliwie niezwykłym designem w porównaniu z innymi dostawcami urządzeń do aromatyzacji i aromamarketingu.

Aromax

Model Aromax jest designerskim dyfuzorem wolnostojący do aromatyzacji pomieszczeń o powierzchni do 70 m2.

Z uwagi na swoje małe rozmiary i elegancki charakter sprawdza się do rozpylania zapachu w domu lub małym biurze.

Aroslim

Dyfuzor zapachowy Aroslim jest designerskim urządzeniem wolnostojącym do aromatyzacji pomieszczeń o powierzchni do 120 m2.

Cieszy się dużą popularnością, ponieważ jest niezwykle elegancki i subtelny. Aroslim jest przede wszystkim wysokiej jakości aromatyzerem, ale również niewątpliwie piękną ozdobą dla wnętrza.

Aroscent Universal

Aromatyzer Aroscent Universal jest urządzeniem do aromatyzacji pomieszczeń o powierzchni do 120 m2.

To przede wszystkim sposób na aromatyzację sklepów, gabinetów lekarskich oraz aromamarketing w hotelu.

Ecoscent

Dyfuzory zapachowe Ecoscent to urządzenia stworzone specjalnie do aromatyzacji pomieszczeń poprzez system wentylacji mechanicznej (HVAC).

W zależności od modelu Ecoscent (R1, R2, R4, R6) to urządzenie do aromatyzacji pomieszczeń o powierzchni odpowiednio do 300 m2, 600 m2, 1200 m2, 1800 m2.

Zapachy Air Aroma

Air Aroma używa zawsze jedynie najlepszej jakości olejków zapachowych, które pozyskiwane są na całym świecie. Należy zwrócić uwagę, że każdy składnik nut zapachowych został specjalnie zaprojektowany, tak aby jakość zapachów były najlepsza i najefektywniejsza.

Należy zwrócić uwagę, że olejki eteryczne produkowane są w 100% z naturalnych składników, bez żadnych sztucznych dodatków. Z tego względu wszystkie zapachy powstają pod ścisłym nadzorem i według standartów IFRA (International Fragrance Association). Olejki eteryczne wytwarzane są z drewna, owoców, kwiatów, liści, kory, a także innych części roślin, dlatego są bezpieczne dla zdrowia. Z tego względu odświeżają powietrze, a także mają właściwości antybakteryjne (niszczą bakterie w nim zawarte).

Mamy dla Państwa atrakcyjne rabaty za zakup dyfuzorów Air Aroma.

Zapraszamy do kontaktu!