Profesjonalne odświeżacze powietrza

Profesjonalne odświeżacze powietrza to innowacyjne, zaawansowane technologicznie urządzenia do neutralizacji przykrych woni i eliminacji bakterii z powietrza. Ich rolą jest dbanie o jakość powietrza poprzez prawdziwe usuwanie brzydkich zapachów, a nie jedynie ich maskowanie. Dzięki najnowocześniejszej technologii działania są w stanie neutralizować i odświeżać nawet najgorzej pachnące wnętrza.

Profesjonalne odświeżacze powietrza – technologia działania

Profesjonalne odświeżacze powietrza działają w technologii zimnej dyfuzji, która jest najnowocześniejszym i najefektowniejszym sposobem na poprawę zapachu w pomieszczeniach. Polega ona na przekształceniu neutralizującej kompozycji zapachowej do postaci nano cząsteczki, która swobodnie łączy się z powietrzem i razem z nim wędruje wypełniając wnętrze świeżością

Zimna dyfuzja jako skuteczny sposób na neutralizację brzydkich zapachów

Tak jak wspomnieliśmy zimna dyfuzja jest najlepszą metodą neutralizacji przykrych woni. Dzięki temu, że cząsteczka zapachowa powstała w tej technologii, jest mikroskopijnej wielkości, rozpylana kompozycja pracuje z powietrzem. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod neutralizacji, następuje tutaj pozbycie się brzydkich aromatów, a nie tylko  ich maskowanie. W efekcie brzydkie zapachy znikają, a my możemy cieszyć się czystością i świeżością.

Dyfuzory zapachowe do neutralizacji brzydkich woni

Wspomniana zimna dyfuzja wymaga użycia profesjonalnych urządzeń, nazywanych inaczej dyfuzorami zapachów. Tym samym, nasza metoda neutralizacji oraz eliminacji bakterii z powietrza, odbywa się w oparciu o profesjonalne dyfuzory do rozpylania zapachów marki Prolitec. Nasz amerykański Partner Prolitec jest liderem na światowych rynku aromatyzacji wnętrz. Warto nadmienić, że w swojej ofercie posiadamy specjalistyczne urządzenia do neutralizacji różnych powierzchni – od niewielkich kilku metrowych, aż po potężnej mocy, urządzenia o zasięgu nawet 1500 m2. Dodatkowo jako Partner Prolitec w Polsce, proponujemy naszym Klientom, rozwiązania do neutralizacji zapachów poprzez system wentylacji mechanicznej lub rekuperacji. Ale również urządzenia niezależne od systemu nawiewów, które montowane są bezpośrednio w pomieszczeniu, które wymaga pomocy w poprawie jakości powietrza.

Jak działają profesjonalne odświeżacze powietrza?

Nasze odświeżacze powietrza to elektryczne dyfuzory zapachowe. A więc wymagają podłączenia do prądu. W ofercie posiadamy urządzenia wolnostojące, czyli przenośne, których miejsce możemy swobodnie zmieniać w zależności od potrzeb. Ale także oferujemy dyfuzory naścienne, które przed uruchomieniem, należy przykręcić do ściany. Wersje naścienne rekomendowane są jako dyfuzory do toalet i szatni. Dzięki takiemu montażowi unikniemy przykrych niespodzianek w postaci kradzieży lub zniszczenia urządzenia. Do prawidłowego działania profesjonalnego odświeżacza powietrza potrzebny jest również wkład zapachowy, tzw. kartridż z zapachem o neutralizujących właściwościach.

Profesjonalne odświeżacze powietrza – gdzie używać?

Odpowiedź jest tylko jedna! Naszych profesjonalnych odświeżaczy powietrza użyć można wszędzie tam, gdzie istnieje taka potrzeba. Oczywiście wszędzie tam, gdzie pojawiają się brzydkie zapachy, których chcemy się pozbyć. Nasze odświeżacze powietrza świetnie sprawdzają się jako odświeżacze do toalet i szatni, jako neutralizatory w gabinetach weterynaryjnych, przychodniach lekarskich i stomatologicznych, a także siłowniach i klubach fitness. Coraz większą popularnością cieszy się aromatyzacja z elementami neutralizacji w szkołach, biurach, aptekach i szpitalach, a nawet w kościołach. Od czasu pandemii przykładamy przecież coraz większą wagę do jakości powietrza w pomieszczeniach, w których przebywamy. Nasz system neutralizacji brzydkich zapachów sprawdza się w wielu różnorodnych miejscach.

Profesjonalne zapachy do neutralizacji brzydkich woni

Dyfuzor do rozpylania zapachów jest kluczowym elementem naszego systemu neutralizującego i aromatyzującego. Jednakże równie istotny jest zapach, którego użyjemy. Nie każda bowiem kompozycja poradzi sobie z uciążliwymi aromatami. Tak jak wyżej wspomniano, wybór odpowiedniej mieszanki do neutralizacji, to kolejny krok do sukcesu. W Aroma Projekt posiadamy w ciągłej sprzedaży kilkanaście zapachów. Mówimy o nich – “zapachy do zadań specjalnych”. Bo takie one są – specjalne, wyjątkowe, radzące sobie z najuciążliwszymi zapachowymi problemami. Profesjonalne odświeżacze powietrza okazują się być skuteczniejsze nawet od ozonowania, które powszechnie uznaje się za jedną z lepszych metod na usuwanie nieprzyjemnych woni z pomieszczeń.

Zapachy Prolitec do neutralizacji brzydkich zapachów

Proponujemy naszym Klientom dwie specjalistyczne linie zapachów. GENIE Odor Neutralization Collection do silnej neutralizacji smrodu z pomieszczeń. A także linie zapachów Hygiene+ Collection  do eliminacji bakterii z powietrza. Każda kompozycja zapachowa dedykowana jest do usuwania innych problemów. Z uwagi na składniki poszczególnych zapachów i ich działanie, ważne jest, b y przy wyborze kompozycji, skupić się na problemie, jaki ma ona rozwiązać. Z tego powodu nasi specjaliści przeprowadzają szczegółowy wywiad z Klientem. Pierwsza rozmowa dotyczy zawsze ilości i metrażu pomieszczeń, w których mamy do czynienia z uciążliwymi zapachami. A także samemu problemu, czyli co nam śmierdzi, jak długo i czy znamy jego źródło. Po wnikliwej analizie, nasi pracownicy przygotowują optymalną pod każdym względem propozycję nawiązania współpracy z Aroma Projekt.

Profesjonalne odświeżacze powietrza – od czego zacząć?

Z tego miejsca chcielibyśmy Cię serdecznie zaprosić do naszego pięknego świata zapachów. Nasze zapachy to nie tylko zwiększanie sprzedaży oraz podnoszenie odczucia prestiżu i luksusu. To również dbanie o komfort użytkowników różnych przestrzeni. A jeśli komfort, to także czystość i świeżość, to również dobrej jakości powietrze. Jeśli zmagasz się z jakimkolwiek problemem zapachowym, skontaktuj się z nami. A my zrobimy wszystko, by pomóc Ci rozwiązać problem z brzydkimi zapachami. Jesteśmy tu dla Was i dzięki Wam! Tak więc zapraszamy serdecznie do Aroma Projekt! Swoją siedzibę mamy w Łodzi, przy ulicy Piotrkowskiej 66. Pamiętajcie, że odległość do Was nas nie przeraża. Dzięki rozbudowanej sieci techników na terenie całego kraju jesteśmy w stanie dotrzeć w najdalszy zakątek Polski 🙂 Zadzwońcie lub napiszcie, a my z przyjemnością pomożemy w każdym Waszym problemie!