Zapachy owocowe

Zapachy owocowe ocieplą Twoje wnętrze! Nuty cytrusowe niezwykle orzeźwiają, są aromatyczne i rześkie. Zapach cytryny i limonki energetyzuje, a grejpfruta i pomarańczy uspokaja. Połączenie zapachu cytrusów z miętą znacząco wpływa na wzrost sprzedaży alkoholu! Zapach truskawek przynosi na myśl wiosenny czas, kojarzy się z przyjemną i radosną atmosferą. Aromat ananasa i banana przywodzi na myśl lato, egzotyczne wakacje i podróż w ciepłe kraje. Zapachy do pomieszczeń biznesowych zawierające w sobie nuty owocowe tworzą ciepłą atmosferę i niebanalny klimat oraz działają orzeźwiająco, a także na długo zapadają w pamięć. Najczęściej wykorzystywanymi w aromatyzacji pomieszczeń nutami owocowymi są aromat truskawek, cytrusów, jabłka, melona, arbuza, granatu i brzoskwini.

Zapachy owocowe do pomieszczeń

Profesjonalne zapachy do wnętrz zawierające w sobie nuty owocowe znacząco podnoszą komfort ludzi przebywających w ich otoczeniu, a także tworzą pozytywne pierwsze wrażenie, tak ważne w kontaktach biznesowych i nie tylko. Wszystkie zapachy o nutach owocowych sprawiają, że czujemy się lepiej. Ich rozpylanie w pomieszczeniach jest w stanie wykreować istnie domową atmosferę, a tym samym sprawić, że czujemy się bezpiecznie. Poczucie bezpieczeństwa wywołane u Klienta czy kontrahenta to świetny sposób na udaną rozmowę, pozytywne nastawienie oraz skłonienie do podejmowania bardziej spontanicznych decyzji.

Kompozycje zapachowe zawierające w sobie nuty owocowe bardzo często wykorzystywane są do aromatyzacji przestrzeni usługowo-handlowych. Aromaty owocowe cieszą się uznaniem właścicieli sklepów spożywczych, gdzie na tzw. wyspach zapachowych rozpyla się sezonowo różne aromaty, np. zapach truskawek wiosną i zapach pomarańczy zimą. Kompozycje zapachowe owocowe lub cytrusowo-miętowe przywodzą na myśl modne drinki, a tym samym z powodzeniem zwiększają sprzedaż alkoholu w pubach, barach, restauracjach i sklepach monopolowych. Zapachy owocowe to bardzo często słodkie kompozycje, np. zapach sycylijskiej mandarynki czy aromat brzoskwini, które przywodzą na myśl czas beztroskiego dzieciństwa, a więc mają swoje zastosowanie wszędzie tam gdzie ważne są dzieci.

Zapachy owocowe idealnie sprawdzają się do aromatyzacji:

  • pubów i restauracji,
  • sklepów spożywczych i monopolowych,
  • biur podróży,
  • punktów obsługi klienta,
  • sal zabaw dla dzieci,
  • przedszkoli.

Skontaktuj się z nami, aby wybrać zapach odpowiedni dla Twojego biznesu, dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz dopasowany do miejsca, w którym chcesz go rozpylać! Nasi specjaliści pomogą Ci również wybrać dyfuzor, który stworzy subtelny, ale zapadający w pamięć zapach w pomieszczeniach Twojej firmy. Konsultacja z nami jest całkowicie bezpłatna! Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie ofertę na wdrożenie aromamarketingu. Zadzwoń lub napisz już dziś!