Zapachy kwiatowe

Zapachy kwiatowe dodadzą elegancji i zmysłowości Twojemu wnętrz! Kwiatowe kompozycje zapachowe mają właściwości odprężające i relaksujące, podnoszą komfort i wydłużają czas pobytu Klienta w sklepie. Badania dowodzą, że nuty kwiatowe pozytywnie wpływają na zachowanie ludzi, którzy w ich otoczeniu stają się bardziej komunikatywni i tolerancyjni, a także skłonni do podejmowania bardziej spontanicznych decyzji. Zapach róży jak żaden inny dodaje wnętrzu elegancji i wytworności. Kompozycje zawierające nuty słodkich i upojnych kwiatów, takich jak frangipani, heliotrop czy magnolia tworzą wyjątkowo zmysłową atmosferę. Intensywny i zalotny zapach paczuli wykorzystywany jest do wzmagania poczucia prestiżu i luksusu. Bardzo często do aromatyzacji pomieszczeń stosuje się również zapach kwiatu lotosu, jaśminu, róży burbońskiej, lilii wodnej i frezji, a także tolerowane przez większość badanych aromaty białej i zielonej herbaty.

Zapachy kwiatowe do pomieszczeń

Kwiatowe kompozycje zapachowe znajdują swoje zastosowanie w wielu różnorodnych przestrzeniach usługowych i handlowych. Z uwagi na swój naturalny aromat nuty kwiatowe bardzo często wykorzystywane są do produkcji profesjonalnych zapachów do pomieszczeń. Aromatyzowanie wnętrz zapachami kwiatowymi przynosi oczekiwane rezultaty, dlatego zapachy te cieszą się bardzo dużą popularnością wśród właścicieli sklepów z odzieżą i bielizną, sklepów jubilerskich, a także salonów kosmetycznych, fryzjerskich i SPA.

Zapachy kwiatowe do aromatyzacji pomieszczeń

Profesjonalne zapachy do wnętrz zawierające w sobie nuty kwiatowe tworzą pozytywną prozakupową atmosferę, zachęcają Klientów do odwiedzenia miejsca oraz wydłużają czas pobytu w sklepie. Cenne właściwości zapachów kwiatowych wykorzystywane są również w hotelach, gdzie pomagają tworzyć niezapomniany klimat, a tym samym przyczyniają się do wzrostu wskaźnika powrotów i poleceń innym ludziom. Zapachy kwiatowe stosujemy do aromatyzacji wielu miejsc, np.:

  • sklepów odzieżowych,
  • salonów z bielizną,
  • sklepów z biżuterią,
  • punktów obsługi klienta,
  • salonów kosmetycznych i SPA,
  • hoteli i pensjonatów.

Skontaktuj się z nami, aby wybrać zapach odpowiedni dla Twojego biznesu, dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz dopasowany do miejsca, w którym chcesz go rozpylać! Nasi specjaliści pomogą Ci również wybrać dyfuzor, który stworzy subtelny, ale zapadający w pamięć zapach w pomieszczeniach Twojej firmy. Konsultacja z nami jest całkowicie bezpłatna! Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie ofertę na wdrożenie aromamarketingu. Zadzwoń lub napisz już dziś!