Zapachy drzewne i skórzane

Zapachy drzewne i skórzane wzmagają poczucie profesjonalizmu! W ich otoczeniu oferowane produkty postrzegane są jako bardziej wartościowe i lepszej jakości. Ciężkie i wyrafinowane drzewne aromaty na długo zapadają w pamięć. Nuty drzewne to przede wszystkim zmysłowy zapach cedru i dębu, szykowny zapach australijskiego drzewa sandałowego i brzozy, a także wysublimowane nuty ciemnego i jasnego drewna oraz zmysłowy aromat mokrego drewna tekowego. Nuty drzewne w kompozycjach zapachowych to również zapach świeżo ciętego, suchego drewna i żywicy. Zapachy drzewne możemy określić jako suche i ciepłe, ale także głębokie, o bogatym i trwałym aromacie. Aromatyczne nuty skórzane to ziemisty, piżmowy aromat skóry, ponadczasowy zapach zamszu, a także ożywiający, rozświetlający zapach miękkiej skóry. Zapachy drzewne i skórzane idealnie łączą się z wyjątkowym i niezwykle naturalnym zapachem mchu. Do tej grupy zapachowej należą również zapachy lasu, które kojarzyć mają się z naturą i przyrodą.

Zapachy drzewne i skórzane do pomieszczeń

Nuty drzewne i skórzane w kompozycjach zapachowych do aromatyzacji wnętrz sprawiają, że oferowane produkty postrzegane są jako bardziej wartościowe, a usługi jako bardziej profesjonalne. Z właściwości zapachów z tej grupy zapachowej z chęcią korzystają sklepy meblowe i wnętrzarskie, designerskie showroomy z artykułami wyposażenia wnętrz oraz sklepy z podłogami. Zapach drewna do swojej promocji wykorzystują również producenci okien i drzwi, a także ich salony. Zapachy o drzewnej nucie bardzo dobrze sprawdzają się również do aromatyzacji wnętrz kancelarii adwokackich i prawniczych.

Zapachy drzewne wzmagają poczucie profesjonalizmu

Zapach skóry i zamszu to świetny pomysł na stworzenie klimatu wnętrza w sklepie obuwniczym. Kompozycje zapachowe o drzewno-skórzanych nutach pachną zmysłowo i niebanalnie, tworzą wyjątkową atmosferę, a tym samym na długo zapadają w pamięć i wyróżniają na tle konkurencji. Zapach lasu – natury, igieł i mchu to zapach, który rozpylać możemy, aby przenieść Klienta na łono natury. Zapach taki wykorzystuje się np. do aromatyzacji sklepów z rowerami czy sklepów sportowych. Bardzo często zapach ciemnego drewna stosowany jest do aromamarketingu sklepów z drogim alkoholem, aby podnieść prestiż miejsca i dodatkowo zaakcentować wysoką jakość produktów. Drzewne kompozycje zapachowe stosowane są również w hotelach – recepcji, lobby i częściach wspólnych.

Zapachy drzewne i skórzane dedykowane są przede wszystkim do aromatyzacji:

  • sklepów meblowych,
  • sklepów z wyposażeniem wnętrz,
  • sklepów z obuwiem,
  • sklepów z drogim alkoholem,
  • sklepów sportowych,
  • recepcji hotelowych,
  • kancelarii adwokackich.

Skontaktuj się z nami, aby wybrać zapach odpowiedni dla Twojego biznesu, dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz dopasowany do miejsca, w którym chcesz go rozpylać! Nasi specjaliści pomogą Ci również wybrać dyfuzor, który stworzy subtelny, ale zapadający w pamięć zapach w pomieszczeniach Twojej firmy. Konsultacja z nami jest całkowicie bezpłatna! Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie ofertę na wdrożenie aromamarketingu. Zadzwoń lub napisz już dziś!