Zapachy do domu

Subtelne lub bardzo aromatyczne zapachy do domu

Dom powinien być bezpieczną przystanią, miejscem, w którym odpoczywamy po ciężkim dniu, wspólnie spędzamy czas, regenerujemy siły oraz czujemy się bezpiecznie. Taką atmosferę pomagają wykreować zapachy do domu. Jeśli są odpowiednio dobrane, potrafią koić nerwy, odprężać, zwiększać poczucie komfortu, a nawet energetyzować i zachęcać do działania czy do aktywności fizycznej. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, można rozpylić jeden zapach w całym domu lub zmieniać je w zależności od pomieszczenia i jego funkcji. W ten sposób w salonie może unosić się przyjemna kwiatowa woń, w łazience odświeżające i neutralizuje leśne nuty, a w prywatnym gabinecie, subtelne, ale też zwiększające komfort pracy, kwiatowe lub owocowe zapachy.

„Zapach jest potężnym czarodziejem, który przenosi nas na duże odległości w czasie i przestrzeni”

– Hellen Keller

Zapach do salonu i do domu– róża, konwalia, lotos

Aroma Projekt posiada wiele aromatów, które doskonale będą korespondować z domowymi przestrzeniami oraz wykreują wyjątkową atmosferę. Polecamy między innymi takie nuty, jak: lilia, róża, konwalia, lotos, jabłko, brzoskwinia, piżmo, bergamotka czy paczula. W razie potrzeb, stworzymy też wyjątkowy zapach do salonu, który stanie się znakiem rozpoznawczym domostwa oraz będzie wywoływać pozytywne emocje wśród domowników. Choć często tego nie zauważamy, to jednak codziennie wdychane aromaty mają bardzo silny wpływ na ogólne samopoczucie oraz nastawienie do obowiązków i odpoczynku.

Jak działają zapachy do domu i salonu?

Dostarczone przez nas aromaty rozpylane są za pomocą dyfuzora zapachowego. Jest to nowoczesne, profesjonalne urządzenie, które działa w oparciu o technologię dyfuzji na zimno. Oznacza to, że maszyna rozbija cząsteczki perfum na nano cząsteczki, które bardzo wdzięcznie łączą się z powietrzem. Dzięki temu taki zapach do salonu czy do sypialni unosi się w powietrzu przez dłuższy czas, odprężając i relaksując. Proponowane przez nas dyfuzory dostępne są w wielu wzorach, rozmiarach i kolorach. Chcemy, by wizualnie pasowały do domowego wystroju, by dla osób postronnych były niemal niewidoczne.

Jak powiedziała Hellen Keller: „Zapach jest potężnym czarodziejem, który przenosi nas na duże odległości w czasie i przestrzeni”. Za sprawą zapachów do domu, możemy przenieść się na kwitnącą łąkę czy sadu z pachnącymi jabłoniami lub do ogrodu jaśminowego lub na pola lawendy. Stworzymy dla Państwa kompozycję, o której nie sposób zapomnieć.