Aromatyzacja wesela i ślubu

Aromatyzacja wesela i ślubu to najnowszy trend w organizacji ślubów i przyjęć weselnych. Dzień ślubu i wesela jest dla młodej pary bardzo ważnym dniem, czasami mówi się, że najważniejszym w życiu. Wedding plannerzy i firmy zajmujące się organizacją wesel prześcigają się w pomysłach jak wyróżnić swoją ofertę spośród ciągle rosnącej konkurencji. Sami państwo młodzi również chcieliby, aby ich wesele było nieszablonowe i prestiżowe, aby zadowoleni goście zapamiętali je na długi czas i wspominali jako wyjątkową imprezę. Tradycyjne atrakcje na weselu takie jak wiejski stół, balony dmuchane helem, drink bary z barmanami serwującymi pyszne kolorowe drinki, a nawet foto budki i pokazy sztucznych ogni o północy, stały się już właściwie standardem. Aby prawdziwie wyróżnić swoje wesele należy zaangażować zmysły weselnych gości. Tutaj z pomocą przychodzi aroma marketing, który wykorzystuje zmysł węchu do osiągnięcia różnych celów. Aromatyzacja wesela i ślubu wykreuje wyjątkową i niezapomnianą atmosferę na przyjęciu lub w kościele. Profesjonalny zapach na wesele sprawi, że Twoi goście poczują się komfortowo i wyjątkowo. Nasze zapachy do aromatyzacji eventu zapewnią im niepowtarzalne doznania zmysłowe, a tym samym poprawią ich samopoczucie i nastrój.

Zapach na wesele czyli profesjonalna aromatyzacja wesela.

Zapach na ślubie i weselu

Oferujemy szeroką gamę zapachów, idealnych do rozpylania na sali weselnej lub podczas ceremonii ślubnej w kościele. Nasze zapachy na wesele są subtelne i delikatne, stanowią prestiżowe tło dla wydarzenia. Profesjonalna oprawa zapachowa wesela i ślubu sprawia, że para młoda i zaproszeni goście czują się doskonale, a wesele jest niezwykle zmysłowe. Romantyczny zapach róż, zmysłowa paczula, uwodzący aromat tuberozy, a może frezja lub zapach wiosennych konwalii? To tylko niektóre z naszych zmysłowych perfum na wesele. Zaproponować możemy parze młodej znacznie więcej. Jeśli macie specjalne życzenie np. zapachu fiołków na weselu, zadzwońcie do nas! Zrobimy dla Was wymarzoną oprawę zapachową ślubu i wesela.

Na czym polega aromatyzacja wesela i ślubu?

Podczas trwania ślubu w kościele i przyjęcia weselnego na sali weselnej możemy rozpylić dowolny wybrany przez Was zapach, przyjemną woń, która stanie się tłem dla całej uroczystości. Zapach może nawiązywać do Waszych ulubionych woni, do Waszych wspólnych wspomnień lub ulubionych perfum. Jeśli np. poznaliście się we Włoszech, możemy stworzyć na Waszym weselu aromatyczny i pachnący klimat Włoch. Za pomocą zapachu możecie przenieść swoich Gości do lasu, na wiosenną łąkę, na nadmorską plażę lub na górski szczyt. Potęga zapachu pomoże Wam zrobić na nich niezapomniane wrażenie. Skontaktujcie się z nami, a my pomożemy Wam obrać właściwy kierunek i oczywiście wybrać odpowiedni zapach. Jesteśmy pewni, że nasz zapach umili Wam i Waszym gościom ślub i wesele. W końcu jest to Wasz wyjątkowy, cudowny dzień i noc!

Wynajem dyfuzorów zapachowych na ślub i wesele

Stworzenie odpowiedniego zapachu na ślubie i weselu nie byłoby możliwe bez naszych dyfuzorów zapachowych do aromatyzacji pomieszczeń. Dyfuzory zapachowe dobieramy do powierzchni wnętrza, które chcecie aromatyzować. Możemy stworzyć przyjemny zapach na strefie wejścia do kościoła lub sali weselnej lub wypełnić zapachem całą kubaturę. Oferujemy krótkoterminowy wynajem eventowy, tzw. wynajem okazjonalny naszych dyfuzorów zapachowych. Wynajmiemy Wam i udostępnimy aromatyzer do rozpylania zapachu, dostarczymy dyfuzor i zapach w określone miejsce w Polsce lub Europie, tak abyście mogli stworzyć wymarzony zapach na swoim weselu. Możliwa również jest pełna obsługa z naszej strony w zakresie stworzenia zapachu na Waszej imprezie. Nasza ekipa może dojechać na miejsce ślubu lub wesela, zamontować dyfuzory oraz czuwać nad jakością i intensywnością rozpylanego zapachu podczas trwania całej imprezy. To na jaka opcję współpracy się zdecydujecie zależy tylko od Was! My jesteśmy do Waszej dyspozycji!

Ile kosztuje aromatyzacja wesela i ślubu?

Koszt usługi aromatyzacji wesela lub ślubu uzależniony jest przede wszystkim od długości trwania imprezy, powierzchni pomieszczeń oraz wielkości przestrzeni jaką należy wypełnić zapachem. Wpływ na cenę ma również fakt, czy chcielibyście wynająć urządzenia do aromatyzacji z pełną obsługą naszego technika, czy z montażem poradzicie sobie samodzielnie. Nasze urządzenia są bardzo intuicyjne w obsłudze. W przypadku wynajmu eventowego dyfuzory zapachowe zostają zaprogramowane przed wysyłką, tak aby Klienci mogli po prostu rozpakować paczkę, wyjąć aromatyzer, podłączyć go do prądu i cieszyć się pięknym zapachem. W razie jakichkolwiek pytań czy problemów jesteśmy oczywiście do telefonicznej dyspozycji podczas całego czasu trwania każdej imprezy, na której pracują nasze dyfuzory do aromatyzacji i aromamarketingu.

Jesteście zainteresowani aromatyzacją Waszego wesela lub ślubu?

Zadzwońcie już dziś i zarezerwujcie interesujący Was termin!

Serdecznie zapraszamy!