Aromatyzacja stoiska targowego

Aromatyzacja stoiska targowego to usługa stworzenia profesjonalnej oprawy zapachowej stoiska na targach. Jeśli Twoja Firma uczestniczyć będzie w targach czy dowolnym wydarzeniu branżowym, powinieneś pomyśleć jak możecie wyróżnić się na tle konkurencji. Świetnym sposobem na ściągnięcie Klientów na stoisko na targach jest wyróżnienie się odpowiednio dobranym zapachem. Tworząc piękny zapach na Twoim stoisku pomożemy Ci wykreować przyjemną prozakupową atmosferę, która na długo zapadnie w pamięci Klientów. Profesjonalny zapach na targi sprawi, że komunikacja personelu z Klientami będzie łatwiejsza, a Twoi Klienci skłonni będą do podejmowania bardziej spontanicznych decyzji. Pamiętaj, że pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz!

Zapach na targi czyli aromatyzacja stoiska na targach to sposób na wyróżnienie się na tle konkurencji.

Zapach na targi

W naszej ofercie znajdziesz ponad 500 gotowych zapachów, które z powodzeniem można rozpylać na targach. Nasze zapachy na targi spełnią oczekiwania Klientów z każdej branży. Posiadamy w ofercie ekskluzywne i luksusowe zapachy perfumowane, które wzmagają poczucie prestiżu, drzewne aromaty, wzbudzające profesjonalizm, a także zapachy świeże, energetyzujące, tworzące atmosferę czystości i świeżości. Potrzebujesz rozpylić na targach zapach truskawki, kawy czy ananasa, a może potrzebujesz zapach świeżo ściętej trawy, drewna lub tartaku? To również nie będzie dla nas problem! Jesteśmy w stanie stworzyć zapach, którego potrzebujesz! A dodatkowo lubimy ciekawe projekty i  wyzwania!

Na czym polega aromatyzacja stoiska targowego?

Podczas trwania targów na twoim stoisku może rozprzestrzeniać się przyjemna i subtelna woń, wybrana specjalnie dla Ciebie kompozycja zapachowa, która stanie się wizytówką Twojej Firmy. Zapach może nawiązywać do profilu Twojej działalności, może również zwiastować nową linię produktów, nową kolekcję lub odnosić się do konkretnego produktu czy usługi. Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci obrać odpowiedni kierunek i oczywiście wybrać właściwy, dostosowany do Twoich potrzeb zapach. Jesteśmy pewni, że nasz zapach uprzyjemni pobyt na targach Tobie, Twoim pracownikom i Klientom, a także pomoże Ci osiągnąć założone cele i korzyści biznesowe.

Wynajem urządzeń do aromatyzacji

Stworzenie odpowiedniego zapachu na stoisku targowym nie byłoby możliwe bez naszych dyfuzorów zapachowych do aromatyzacji. Dyfuzory zapachowe dobieramy do powierzchni stoiska, biorąc oczywiście pod uwagę to, że aromatyzacja ma się odbywać na pół otwartej przestrzeni. Oferujemy krótkoterminowy wynajem eventowy, tzw. wynajem okazjonalny urządzeń zapachowych. Wynajmiemy Ci i udostępnimy urządzenie do rozpylania zapachu, dostarczymy dyfuzor i zapach w określone miejsce w Polsce lub Europie, tak abyś mógł stworzyć wymarzony zapach na targach, w których będziesz uczestniczyć. Możliwa również jest pełna obsługa z naszej strony w zakresie stworzenia zapachu na Twoim stoisku targowym. Nasza ekipa może dojechać na targi, zamontować dyfuzory oraz czuwać nad jakością i intensywnością rozpylanego zapachu podczas trwania całej imprezy. To na jaka opcję współpracy się zdecydujesz zależy tylko od Ciebie!

Ile kosztuje aromatyzacja stoiska targowego?

Koszt usługi uzależniony jest przede wszystkim od długości trwania wydarzenia, powierzchni stoiska oraz wielkości przestrzeni jaką należy wypełnić zapachem. Wpływ na cenę ma również fakt, czy chciałbyś wynająć urządzenia do aromatyzacji z pełną obsługą naszego technika, czy z montażem poradzisz sobie samodzielnie. Nasze urządzenia są bardzo łatwe w obsłudze. W przypadku wynajmu eventowego urządzenia zostają zaprogramowane przed wysyłką, tak aby Klient mógł rozpakować paczkę, wyjąć dyfuzor, podłączyć do prądu i cieszyć się pięknym zapachem. W razie jakichkolwiek pytań czy problemów jesteśmy oczywiście do telefonicznej dyspozycji podczas całego czasu trwania każdej imprezy, na której pracują nasze urządzenia do aromatyzacji.

Jesteś zainteresowany aromatyzacją Twojego stoiska targowego?

Zadzwoń już dziś i zarezerwuj odpowiedni dyfuzor z zapachem!

Serdecznie zapraszamy!