White Tea Fusion

Zapach White Tea Fusion

White Tea Fusion to bardzo przyjemny, świeży, kwiatowy zapach, tworzący wyjątkowo przyjazną atmosferę. Niezwykle elegancka kombinacja aromatu kwiatów i liści białej herbaty oraz imbiru, wzbogacona akordem kwiatu frezji, dzikiej róży i peonii. Całość otoczona jest odrobiną aromatu jasnego, delikatnego w odczuciu, drewna. Jasności dodaje cytrusowa mieszanka bergamotki, gorzkiej pomarańczy i cytryny. Kompozycja zapachowa White Tea Fusion to zapach luksusowy i przykuwający uwagę.

Nuty zapachowe kompozycji White Tea Fusion

White Tea Fusion to aromat białej herbaty w olejku do aromatyzacji wnętrz.

biała herbata

Zapach frezji do aroma marketingu.

frezja

Olejek zapachowy White Tea Fusion idealnie sprawdzi się do aromamarketingu w hotelu.

peonie

Aromat dzikiej róży dodaje zmysłowości.

dzika róża

Aromat imbiru pobudza do działania.

imbir

Aromat jasnego drewna rozświetla zapach white tea fusion.

jasne drewno

Bergamotka rozświetla zapach african amber przeznaczony do aromatyzacji wnętrz.

bergamotka

zapach pomarańczy

gorzka pomarańcza

Zapachy Prolitec i Aroma Projekt - zapach cytryny.

cytryna

Aromat tymianku dodaje kompozycji wigoru.

tymianek

Kompozycja White Tea Fusion to zapach niezwykle wyjątkowy, elegancki i świeży, a wszystko za sprawą jego składników. Kwiatowy aromat frezji, peonii i zmysłowej dzikiej róży tworzy przyjemną atmosferę. Aromat kwiatu i liści białej herbaty pachną bardzo charakterystycznie. Świeże, kwiatowe nuty frezji, peonii i dzikiej róży dodają zmysłowości, imbir orzeźwia i dodaje wigoru, a ciepły aromat jasnego drewna dodaje kompozycji niezwykłej głębi. Całość balansuje i rozświetla cytrusowa mieszanka bergamotki, gorzkiej pomarańczy i cytrynu, zaś aromatyczna nuta tymianku dopełnia zapach.

Jak opisać zapach White Tea Fusion?

Każdą kompozycję zapachową opisać możemy za pomocą przymiotników, których równie dobrze, użyć możemy do opisu miejsca, w których zapach zostanie wykorzystany do rozpylania w celu aromatyzacji wnętrz i aromamarketingu.

White Tea Fusion to zapach:

klasyczny

elegancki

świeży

przyjazny

casualowy

nowoczesny

Zapach a kolorystyka i wystrój wnętrza

Każdy zapach ma swój kolor

Każdy zapach możemy również opisać za pomocą barw, kolorów. Nasze zmysły są połączone, dlatego czując dany zapach, w naszej głowie buduje się jakiś obraz, tzw. wizualizacja. Potrafimy również połączyć percepcję danego zapachu z konkretnymi kolorami. Oczywiście każdy z nas inaczej odbiera różne nuty zapachowe, ale zazwyczaj możemy znaleźć punkty wspólne. Właśnie z tej naszej zdolności do wyobrażania sobie danego zapachu wynika fakt, że mówi się, że zapachy mają kolory. Idąc tym tropem jesteśmy w stanie wyobrazić sobie do jakiego typu wnętrz, do jakiej kolorystyki, dominującej w wystroju wnętrza, będzie pasowała konkretna kompozycja zapachowa.

Kolory White Tea Fusion

Zapach ten pasuje do wnętrz, w których przeważają kolory:

Kolor biały dobrze współgra z zapachem White Tea Fusion.

biały

Kolor beżowy pasuje do zapachu African Amber.

beżowy

jasny brąz

Szary kolor ścian pasuje do zapachu white tea fusion.

szary

jasny zielony

African Amber idealnie pasuje do wnętrz z żółtym akcentem.

żółty

Kompozycja zapachowa idealnie sprawdzająca się przede wszystkim w klimatycznych wnętrzach z przewagą kolorów – beżowego, kremowego i brązowego. Idealnie sprawfdzi się również w otoczeniu gdzie mamy czarne, zielone, różowe i żółte akcenty kolorystyczne.

Wkłady zapachowe (kartridże) z olejkiem White Tea Fusion

Olejek zapachowy White Tea Fusion dostępny jest standardowo w postaci kartridży, czyli wkładów zapachowych do dyfuzorów do aromatyzacji wnętrz, w następujących pojemnościach – 105 ml oraz 500 ml. Mniejsze lub większe pojemności dostępne są na specjalne zamówienie. W razie zainteresowania inna pojemnością prosimy o zapytanie.

Wkład zapachowy 105 ml

Kartridż z olejkiem do dyfuzora AirQ100, AirQ150 i AirQ160.

Wkład zapachowy 500 ml

Wkład zapachowy do AirQ270 wystarcza na 6 miesięcy aromatyzacji.

Kartridż z olejkiem do dyfuzora AirQ270.

Wkład zapachowy 500 ml

Olejek zapachowy czyli wkład do dyfuzora AirQ550 i AirQ570.

Kartridż z olejkiem do dyfuzorów AirQ550 oraz AirQ570.

Wkład zapachowy AirQ by Prolitec 105 ml

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 105 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 100, AirQ 150 oraz AirQ 160.

Wkład zapachowy AirQ by Prolitec 500 ml do dyfuzora AirQ270

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 500 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 270 oraz AirQ Genie.

Wkład zapachowy AirQ by Prolitec 500 ml do dyfuzora AirQ 550 oraz AirQ570

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 500 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 570 oraz AirQ 550.

Jak zamówić wkład zapachowy do dyfuzora AirQ?

Zamówienia na wkłady zapachowe do dyfuzorów AirQ by Prolitec można składać poprzez kontakt mailowy, telefoniczny lub zakupić w naszym biurze sprzedaży.