Soothing Vanilla

Zapach Soothing Vanilla

Soothing Vanilla to przede wszystkim bogaty, słodki i ciepły aromat czystej wanilii. Klasyczny orientalna kompozycja zapachowa tworząca swobodną i relaksującą atmosferę. Ciepłe i kojące uczucie powstaje dzięki bogatym, słodkim i ciepłym nutom wanilii. Akcent ochłodzenia ciepłych i aromatycznych nut oraz subtelnego dotyku kwiatów dodaje głębi temu znajomemu i kojącemu zapachowi.

 

Nuty zapachowe kompozycji Soothing Vanilla

Wanilia czyli waniliowe nuty w kompozycji African Amber.

wanilia

Nuty kwiatowe w aromamarketingu odprężają i tworzą domową atmosferę.

nuty kwiatowe

Kompozycja zapachowa Soothing Vanilla to zapach wyjątkowy i niezwykle aromatyczny, a wszystko za sprawą jego składników. Ciepły, otulający, a zarazem charakterystyczny aromat wanilii tworzy przyjemną, ciepłą i komfortową atmosferę. Nuty kwiatowe dodają kompozycji głębi i wyrazu, rozświetlając zapach i sprawiając go jeszcze bardziej przyjaznym.

Jak opisać zapach Soothing Vanilla?

Każdą kompozycję zapachową opisać możemy za pomocą przymiotników, których równie dobrze, użyć możemy do opisu miejsca, w których zapach zostanie wykorzystany do rozpylania w celu aromatyzacji wnętrz i aromamarketingu.

Soothing Vanilla to zapach:

casualowy

zabawny

relaksujący

spokojny

ciepły

przyjazny

Zapach a kolorystyka i wystrój wnętrza

Każdy zapach ma swój kolor

Każdy zapach możemy również opisać za pomocą barw, kolorów. Nasze zmysły są połączone, dlatego czując dany zapach, w naszej głowie buduje się jakiś obraz, tzw. wizualizacja. Potrafimy również połączyć percepcję danego zapachu z konkretnymi kolorami. Oczywiście każdy z nas inaczej odbiera różne nuty zapachowe, ale zazwyczaj możemy znaleźć punkty wspólne. Właśnie z tej naszej zdolności do wyobrażania sobie danego zapachu wynika fakt, że mówi się, że zapachy mają kolory. Idąc tym tropem jesteśmy w stanie wyobrazić sobie do jakiego typu wnętrz, do jakiej kolorystyki, dominującej w wystroju wnętrza, będzie pasowała konkretna kompozycja zapachowa.

Kolory pasujące do zapachu Soothing Vanilla

Zapach ten pasuje do wnętrz, w których przeważają kolory:

Kolor brązowy pasuje do zapachu African Amber.

brązowy

jasny brązowy

Kolor biały dobrze współgra z zapachem White Tea Fusion.

biały

różowy

granatowy

Kolor beżowy pasuje do zapachu African Amber.

kremowy

Kompozycja zapachowa Soothing Vanilla idealnie sprawdzi się przede wszystkim w klimatycznych wnętrzach z przewagą kolorów – granatowego, niebieskiego, brązowego i beżowego, czy kremowego. Zapach ten bardzo dobrze komponuje się z białymi ścianami i wnętrzami utrzymanymi w jasnych, białych barwach. Świetnie wkomponuje się również w otoczenie gdzie mamy różowe akcenty kolorystyczne.

Wkłady zapachowe (kartridże) z olejkiem Soothing Vanilla

Olejek zapachowy Soothing Vanilla dostępny jest standardowo w postaci kartridży, czyli wkładów zapachowych do dyfuzorów do aromatyzacji wnętrz, w następujących pojemnościach – 105 ml oraz 500 ml. Mniejsze lub większe pojemności dostępne są na specjalne zamówienie. W razie zainteresowania inna pojemnością prosimy o zapytanie.

Wkład zapachowy 105 ml

Kartridż z olejkiem do dyfuzora AirQ100, AirQ150 i AirQ160.

Wkład zapachowy 500 ml

Wkład zapachowy do AirQ270 wystarcza na 6 miesięcy aromatyzacji.

Kartridż z olejkiem do dyfuzora AirQ270.

Wkład zapachowy 500 ml

Olejek zapachowy czyli wkład do dyfuzora AirQ550 i AirQ570.

Kartridż z olejkiem do dyfuzorów AirQ550 oraz AirQ570.

Wkład zapachowy AirQ by Prolitec 105 ml

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 105 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 100, AirQ 150 oraz AirQ 160.

Wkład zapachowy AirQ by Prolitec 500 ml do dyfuzora AirQ270

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 500 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 270 oraz AirQ Genie.

Wkład zapachowy AirQ by Prolitec 500 ml do dyfuzora AirQ 550 oraz AirQ570

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 500 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 570 oraz AirQ 550.

Jak zamówić wkład zapachowy do dyfuzora AirQ?

Zamówienia na wkłady zapachowe do dyfuzorów AirQ by Prolitec można składać poprzez kontakt mailowy, telefoniczny lub zakupić w naszym biurze sprzedaży.