Patchouli

Zapach Patchouli

Patchouli to bardzo zmysłowy zapach, powstały z połączenia pobudzającego, lekko miętowego aromatu paczuli ze zbalansowanym ciepłem drzewa sandałowego i słodkością wanilii. Aromat paczuli zmniejsza napięcie, bezsenność i łagodzi lęki, jednocześnie ożywiając umysł. Dzięki temu kompozycja zapachowa Patchouli, marki Prolitec, jest zapachem idealnym do miejsc, gdzie chcielibyśmy podnosić komfort użytkowników, relaksować, ale także wywoływać pozytywne wrażenie i wpływać na spontaniczność podejmowanych decyzji. Tworzy elegancką i spokojną atmosferę.

Nuty zapachowe kompozycji Patchouli

Aromat paczuli dodaje zmysłowości zapachowi Patchouli.

paczula

zapachy drzewne

drzewo sandałowe

Wanilia czyli waniliowe nuty w kompozycji African Amber.

wanilia

Kompozycja Patchouli to zapach niezwykle wyjątkowy, elegancki i zmysłowy, a wszystko za sprawą nut zapachowych, które go tworzą. Lekko miętowy aromat paczuli dodaje orzeźwienia i ma właściwości ożywcze. Nuty paczuli równoważone są ciepłymi nutami drzewa sandałowego oraz kobiecą słodkością wanilii. Rozpylanie kompozycji zapachowej Patchouli tworzy przyjemny, niesamowicie wyjątkowy klimat wnętrza. Klasyczna, ale nieco wyrafinowana, nuta drzewna wzmaga poczucie profesjonalizmu oraz wzmacnia poczucie prestiżu i luksusu, dlatego zapach ten proponowany jest do modnych i subtelnych miejsc z wyjątkowym charakterem.

Jak opisać zapach Patchouli?

Każdą kompozycję zapachową opisać możemy za pomocą przymiotników, których równie dobrze, użyć możemy do opisu miejsca, w których zapach zostanie wykorzystany do rozpylania w celu aromatyzacji wnętrz i aromamarketingu.

Patchouli to zapach:

klasyczny

elegancki

tajemniczy

przyjazny

wyrafinowany

nowoczesny

ciepły

spokojny

Zapach a kolorystyka i wystrój wnętrza

Każdy zapach ma swój kolor

Każdy zapach możemy również opisać za pomocą barw, kolorów. Nasze zmysły są połączone, dlatego czując dany zapach, w naszej głowie buduje się jakiś obraz, tzw. wizualizacja. Potrafimy również połączyć percepcję danego zapachu z konkretnymi kolorami. Oczywiście każdy z nas inaczej odbiera różne nuty zapachowe, ale zazwyczaj możemy znaleźć punkty wspólne. Właśnie z tej naszej zdolności do wyobrażania sobie danego zapachu wynika fakt, że mówi się, że zapachy mają kolory. Idąc tym tropem jesteśmy w stanie wyobrazić sobie do jakiego typu wnętrz, do jakiej kolorystyki, dominującej w wystroju wnętrza, będzie pasowała konkretna kompozycja zapachowa.

Kolory zapachu Patchouli

Zapach ten pasuje do wnętrz, w których przeważają kolory:

Szary kolor ścian pasuje do zapachu white tea fusion.

szary

jasny brąz

Kolor brązowy pasuje do zapachu African Amber.

brązowy

African Amber pasuje do wnętrz o czarnym kolorze.

czarny

jasny zielony

fioletowy

Kompozycja zapachowa Patchouli idealnie sprawdza się przede wszystkim w klimatycznych wnętrzach z przewagą szarości lub brązów i pomarańczy, ale także świetnie sprawdzi się w otoczeniu kolorów – czarnego, zielonego i fioletowego.

Wkłady zapachowe (kartridże) z olejkiem Patchouli

Olejek zapachowy Patchouli dostępny jest standardowo w postaci kartridży, czyli wkładów zapachowych do dyfuzorów do aromatyzacji wnętrz, w następujących pojemnościach – 105 ml oraz 500 ml. Mniejsze lub większe pojemności dostępne są na specjalne zamówienie. W razie zainteresowania inna pojemnością prosimy o zapytanie.

Wkład zapachowy 105 ml

Kartridż z olejkiem do dyfuzora AirQ100, AirQ150 i AirQ160.

Wkład zapachowy 500 ml

Wkład zapachowy do AirQ270 wystarcza na 6 miesięcy aromatyzacji.

Kartridż z olejkiem do dyfuzora AirQ270.

Wkład zapachowy 500 ml

Olejek zapachowy czyli wkład do dyfuzora AirQ550 i AirQ570.

Kartridż z olejkiem do dyfuzorów AirQ550 oraz AirQ570.

Wkład zapachowy AirQ by Prolitec 105 ml

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 105 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 100, AirQ 150 oraz AirQ 160.

Wkład zapachowy AirQ by Prolitec 500 ml do dyfuzora AirQ270

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 500 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 270 oraz AirQ Genie.

Wkład zapachowy AirQ by Prolitec 500 ml do dyfuzora AirQ 550 oraz AirQ570

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 500 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 570 oraz AirQ 550.

Jak zamówić wkład zapachowy do dyfuzora AirQ?

Zamówienia na wkłady zapachowe do dyfuzorów AirQ by Prolitec można składać poprzez kontakt mailowy, telefoniczny lub zakupić w naszym biurze sprzedaży.