Green Tea

Zapach Green Tea

Green Tea to klasyczny, delikatny, kwiatowy zapach, tworzący spokojną i relaksującą atmosferę. Charakterystyczny aromat zielonej herbaty, połączony z kwiatowymi nutami jaśminu, konwalii i róży, tworzy lekkie i odprężające odczucie. Zapach Green Tea rozświetlają świeże nuty cytryny oraz aromat pomarańczy i czarnej porzeczki.

Nuty zapachowe kompozycji Green Tea

Zapach Green Tea Prolitec.

zielona herbata

jaśmin

jaśmin

Aromat konwalii w zapachach do aroma marketingu.

konwalia

Zapach róży, czyli aromat różany w aromamarketingu dodaje miejscu zmysłowości.

róża

Zapachy Prolitec i Aroma Projekt - zapach cytryny.

cytrusy

Zapach czarna porzeczka.

czarna porzeczka

Kompozycja zapachowa Green Tea to zapach jednocześnie elegancki i świeży, dodający energii i orzeźwienia. Tworzy wyjątkową atmosferę, urzeka radością i swoją elegancją. Należy zaznaczyć, że w całej swojej pozornej prostocie, nie jest wcale zapachem banalnym. Dzieje się tako za sprawą starannie dobranych nut zapachowych, które go tworzą. Herbaciane akordy tworzą atmosferę świeżości, otwartości i rzetelności. Nuty kwiatowe dodają elegancji, ale także dość mocno relaksują. Warto podkreślić, że obecne tutaj nuty cytrusowe dodają energii. A nade wszystko powodują, że zapach powoduje dobre samopoczucie. Dzięki temu, aromatyzowane tym zapachem wnętrze, zyskuje na otwartości i postrzegane jest jako wyjątkowo gościnne. Rozpylanie kompozycji zapachowej Green Tea nada wnętrzu świeżości, ale również elegancji i wyrafinowania. Zapach ten to kompozycja nowoczesna, naturalna i przyjazna. Z tego powodu Green Tea proponowany jest najczęściej do eleganckich i nowoczesnych miejsc. Wszędzie tam, gdzie chcemy poprawiać komfort użytkowników, ale również podkreślać atmosferę gościnności oraz otwartości.

Jak opisać zapach Green Tea?

Każdą kompozycję zapachową opisać możemy za pomocą przymiotników, których równie dobrze, użyć możemy do opisu miejsca, w których zapach zostanie wykorzystany do rozpylania w celu aromatyzacji wnętrz i aromamarketingu. Skutkiem tego zapachy opisać można słownie, za pomocą przymiotników.

Green Tea to zapach:

swobodny

elegancki

świeży

przyjazny

naturalny

spokojny

młodzieńczy

relaksujący

Zapach, a kolorystyka i wystrój wnętrza

Każdy zapach ma swój kolor

Każdy zapach możemy również opisać za pomocą barw oraz kolorów. Jak wspomniano nasze zmysły są połączone, dlatego czując dany zapach, w naszej głowie buduje się jakiś obraz, tzw. wizualizacja. Potrafimy również połączyć percepcję danego zapachu z konkretnymi kolorami. Oczywiście każdy z nas inaczej odbiera różne nuty zapachowe, ale zazwyczaj możemy znaleźć punkty wspólne. Właśnie z tej naszej zdolności do wyobrażania sobie danego zapachu wynika fakt, że mówi się, że zapachy mają kolory. Idąc tym tropem jesteśmy w stanie wyobrazić sobie do jakiego typu wnętrz, do jakiej kolorystyki, dominującej w wystroju wnętrza, będzie pasowała konkretna kompozycja zapachowa. A więc śmiało powiedzieć możemy, że zapach ma swój kolor.

Kolory zapachu Green Tea

Zapach Green Tea pasuje do wnętrz, w których przeważają kolory:

Kolor biały dobrze współgra z zapachem White Tea Fusion.

biały

beżowy

pomarańczowy

Afrikan Amber do zielongo wnętrza.

zielony

African Amber idealnie pasuje do wnętrz z żółtym akcentem.

żółty

jasno zielony

Kompozycja zapachowa Green Tea, można powiedzieć, jest dość uniwersalnym zapachem. Jest też zapachem kultowym. Zapachy herbaciane tolerowane są przez większość badanych, a więc jest to zapach bardzo bezpieczny. Jest pewne, że spodoba się praktycznie wszystkim. Zapach ten idealnie wpisuje się przede wszystkim do wnętrz z przewagą kolorów w jasnych, przede wszystkim pastelowych kolorach. Głównie we wszystkich odcieniach koloru zielonego. Dobrze współgrać będzie również w połączeniu z bielą i beżem. Równie dobrze sprawdzi się w otoczeniu kolorów nieco ciemniejszych – żółtego i brązowego. Można powiedzieć, że jest to zapach wręcz ponadczasowy!

Wkłady zapachowe (kartridże) z olejkiem Green Tea

Olejek zapachowy GREEN TEA dostępny jest standardowo w postaci kartridży, czyli wkładów zapachowych do dyfuzorów do aromatyzacji wnętrz. Tak jak wspomniano w ofercie mamy wszystkie zapachy i pojemności, a więc nasze zapachy proponujemy w następujących pojemnościach – 105 ml oraz 500 ml. A także w butelkach o pojemności 2 500 ml. Należy pamiętać, że każdy z kartridży dedykowany jest do konkretnego modelu dyfuzora zapachowego Prolitec.

Wkład zapachowy 105 ml

Kartridż z olejkiem AirQ Prolitec 105 ml.

Kartridż z olejkiem do dyfuzora AirQ100, AirQ150 i AirQ160.

Wkład zapachowy 500 ml

Wkład zapachowy do AirQ270 wystarcza na 6 miesięcy aromatyzacji.

Kartridż z olejkiem do dyfuzora AirQ270.

Wkład zapachowy 500 ml

Olejek zapachowy czyli wkład do dyfuzora AirQ550 i AirQ570.

Kartridż z olejkiem do dyfuzorów AirQ550, AirQ570, AirQ580 oraz AirQ590.

Wkład zapachowy 2500 ml

Zapach Prolitec 2500 ml.

Butelka z olejkiem do dyfuzorów AirQ880, AirQ890, AirQ1270, AirQ1280 oraz AirQ1290.

Wkład zapachowy Green Tea do dyfuzorów AirQ by Prolitec o pojemności 105 ml

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 105 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 100, AirQ 150 oraz AirQ 160.

Wkład zapachowy Green Tea do dyfuzorów AirQ by Prolitec o pojemności 500 ml

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 500 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 270 oraz AirQ Genie, a także AirQ550, AirQ570, AirQ580 oraz AirQ590.

Butelka z olejkiem Green Tea do dyfuzorów zapachowych AirQ by Prolitec o pojemności 2500 ml

Wkłady zapachowe, czyli butelki z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 2500 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ880, AirQ890, AirQ1200, AirQ1270, AirQ1280 , a także w najnowszym modelu AirQ1290.

Jak zamówić wkład zapachowy do dyfuzora AirQ by Prolitec?

Posiadamy w ofercie i bieżącej sprzedaży wszystkie zapachy amerykańskiej marki Prolitec. Z tego powodu większość zamówień realizujemy w ciągu 24 godzin od ich otrzymania. Bez wątpienia dbamy o dobro i zadowolenie naszych Klientów, a wiec szybkość i sprawność realizacji zamówień jest dla nas niewątpliwie priorytetem.  Reasumując, zamówienia na wkłady zapachowe do dyfuzorów AirQ by Prolitec można składać poprzez kontakt mailowy, telefoniczny lub zakupić stacjonarnie w naszym biurze sprzedaży Aroma Projekt w Łodzi. Warto podkreślić, że gwarantujemy najniższe ceny oraz obiecujemy satysfakcję ze współpracy. Serdecznie zapraszamy!