Boutique Noir

Zapach Boutique Noir

Boutique Noir to zapach niezwykle wyrazisty, elegancki i szykowny. Mieszanka pieprzu i mango, opleciona ziemistym, piżmowym aromatem skóry. Wilgotne drewno dodaje wyrafinowania i głębi. Zapach ten jest ciepły i lekko industrialny. Idealny dla hoteli i miejsc, które chcą dodać ciepła swoim nowoczesnym wnętrzom.

Nuty zapachowe kompozycji Boutique Noir

Wilgotne drewno pachnie wyraziście w kompozycji Boutique Noir.

wilgotne drewno

Suche drewno w zapacho boutique noir do aromatyzacji.

suche drewno

pieprz

pieprz

Aromat mango wyczuwamy w kompozycji boutique noir.

mango

Piżmo egipskie do aromatyzacni pomieszczeń i aromamarketingu.

piżmo

Aromat skóry dodaje kompozycji boutique noir szykowności i elegancji.

skóra

Kompozycja Boutique Noir to zapach wyjątkowo aromatyczny i bardzo zmysłowy, a wszystko za sprawą jego składników. Ciepły aromat suchego drewna w połączeniu z ziemistych zapachem wilgotnego, zamszonego drewna i aromatycznym pieprzem pachnie bardzo wyraziście. Męski, lekko industrialny charakter tworzy aromat mango w połączeniu z ziemistym i piżmowym aromatem skóry i piżma. Zapach ten stosować należy w miejscach o wyjątkowym charakterze.

Jak opisać zapach Boutique Noir?

Każdą kompozycję zapachową opisać możemy za pomocą przymiotników, których równie dobrze, użyć możemy do opisu miejsca, w których zapach zostanie wykorzystany do rozpylania w celu aromatyzacji wnętrz i aromamarketingu.

African Amber to zapach:

klasyczny

tajemniczy

wyrafinowany

ciepły

męski

odważny

Zapach a kolorystyka i wystrój wnętrza

Każdy zapach ma swój kolor

Każdy zapach możemy również opisać za pomocą barw, kolorów. Nasze zmysły są połączone, dlatego czując dany zapach, w naszej głowie buduje się jakiś obraz, tzw. wizualizacja. Potrafimy również połączyć percepcję danego zapachu z konkretnymi kolorami. Oczywiście każdy z nas inaczej odbiera różne nuty zapachowe, ale zazwyczaj możemy znaleźć punkty wspólne. Właśnie z tej naszej zdolności do wyobrażania sobie danego zapachu wynika fakt, że mówi się, że zapachy mają kolory. Idąc tym tropem jesteśmy w stanie wyobrazić sobie do jakiego typu wnętrz, do jakiej kolorystyki, dominującej w wystroju wnętrza, będzie pasowała konkretna kompozycja zapachowa.

Kolory do jakich pasuje zapach Boutique Noir

Zapach ten pasuje do wnętrz, w których przeważają kolory:

African Amber pasuje do wnętrz o czarnym kolorze.

czarny

Kolor brązowy pasuje do zapachu African Amber.

brązowy

Kolor beżowy pasuje do zapachu African Amber.

beżowy

Afrikan Amber do zielongo wnętrza.

zielony

jasny różowy

jasny zielony

Kompozycja zapachowa Boutique Noir świetnie sprawdzi się przede wszystkim w klimatycznych wnętrzach z przewagą kolorów – beżowego, kremowego i brązowego. Idealnie wkomponuje się również w otoczenie gdzie mamy czarne, zielone, różowe i szare akcenty kolorystyczne.

Wkłady zapachowe (kartridże) z olejkiem Boutique Noir

Olejek zapachowy Boutique Noir dostępny jest standardowo w postaci kartridży, czyli wkładów zapachowych do dyfuzorów do aromatyzacji wnętrz, w następujących pojemnościach – 105 ml oraz 500 ml. Mniejsze lub większe pojemności dostępne są na specjalne zamówienie. W razie zainteresowania inna pojemnością prosimy o zapytanie.

Wkład zapachowy 105 ml

Kartridż z olejkiem do dyfuzora AirQ100, AirQ150 i AirQ160.

Wkład zapachowy 500 ml

Wkład zapachowy do AirQ270 wystarcza na 6 miesięcy aromatyzacji.

Kartridż z olejkiem do dyfuzora AirQ270.

Wkład zapachowy 500 ml

Olejek zapachowy czyli wkład do dyfuzora AirQ550 i AirQ570.

Kartridż z olejkiem do dyfuzorów AirQ550 oraz AirQ570.

Wkład zapachowy AirQ by Prolitec 105 ml

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 105 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 100, AirQ 150 oraz AirQ 160.

Wkład zapachowy AirQ by Prolitec 500 ml do dyfuzora AirQ270

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 500 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 270 oraz AirQ Genie.

Wkład zapachowy AirQ by Prolitec 500 ml do dyfuzora AirQ 550 oraz AirQ570

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 500 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 570 oraz AirQ 550.

Jak zamówić wkład zapachowy do dyfuzora AirQ?

Zamówienia na wkłady zapachowe do dyfuzorów AirQ by Prolitec można składać poprzez kontakt mailowy, telefoniczny lub zakupić w naszym biurze sprzedaży.