Arousing

Zapach Arousing

Arousing to seksowna i romantyczna mieszanka róży i ciepłego drzewa sandałowego. Pobudzające nuty kardamonu i szafranu uwodzą, a aromatyczna bazylia dodaje wigoru. Zawiera eteryczne olejki z róży, drzewa sandałowego i kardamonu. Róża, w większości kultur, jest uznawana za najbardziej romantyczny zapach. Drzewo sandałowe przypomina męski feromon – androstenon, który pobudza kobiety. Kardamon to klasyczny arabski i hinduski afrodyzjak. Przedstawiciele tych kultur, po dzień dzisiejszy, tuż po kolacji nadgryzają ziarna kardamonu, aby odświeżyć oddech i dodać wieczorowi pikanterii. Perfekcyjny dla miejsc, które chcą wypełnić swoją przestrzeń seksownymi wibracjami.

 

Nuty zapachowe kompozycji Arousing

zapachy drzewne

drzewo sandałowe

Zapach róży, czyli aromat różany w aromamarketingu dodaje miejscu zmysłowości.

róża

Aromatyczna bazylia dodaje zapachom wigoru.

bazylia

Zapach kardamonu uznawany jest za afrodyzjak.

kardamon

szafran

szafran

Kompozycja Arousing to nasz najbardziej zmysłowy zapach. Z uwagi na jego wyjątkowe składniki oraz zmysłowość, którą czuje się wąchając go, bardzo często nazywamy go zapachem miłości. Ciepły, otulający aromat drzewa sandałowego nadaje kompozycji głębi i niezwykłego ciepła. Aromat różany pachnie bardzo romantycznie i zmysłowo. Kardamon i szafran subtelnie uwodzą zapachem, a bazylia dodaje kompozycji wigoru i orzeźwienia.

Jak opisać zapach Arousing?

Każdą kompozycję zapachową opisać możemy za pomocą przymiotników, których równie dobrze, użyć możemy do opisu miejsca, w których zapach zostanie wykorzystany do rozpylania w celu aromatyzacji wnętrz i aromamarketingu.

Arousing to zapach:

klasyczny

tajemniczy

wyrafinowany

ciepły

intensywny

zmysłowy

Zapach a kolorystyka i wystrój wnętrza

Każdy zapach ma swój kolor

Każdy zapach możemy również opisać za pomocą barw, kolorów. Nasze zmysły są połączone, dlatego czując dany zapach, w naszej głowie buduje się jakiś obraz, tzw. wizualizacja. Potrafimy również połączyć percepcję danego zapachu z konkretnymi kolorami. Oczywiście każdy z nas inaczej odbiera różne nuty zapachowe, ale zazwyczaj możemy znaleźć punkty wspólne. Właśnie z tej naszej zdolności do wyobrażania sobie danego zapachu wynika fakt, że mówi się, że zapachy mają kolory. Idąc tym tropem jesteśmy w stanie wyobrazić sobie do jakiego typu wnętrz, do jakiej kolorystyki, dominującej w wystroju wnętrza, będzie pasowała konkretna kompozycja zapachowa.

Kolory pasujące do zapachu Arousing

Zapach ten pasuje do wnętrz, w których przeważają kolory:

Kolor brązowy pasuje do zapachu African Amber.

brązowy

Kolor beżowy pasuje do zapachu African Amber.

beżowy

African Amber pasuje do wnętrz o czarnym kolorze.

czarny

Zapach Arousing pasuje do koloru czerwonego, bo kolor czerwony to kolor miłości.

czerwony

Afrikan Amber do zielongo wnętrza.

zielony

fioletowy

Arousing to kompozycja zapachowa idealnie sprawdzająca się przede wszystkim w klimatycznych wnętrzach z przewagą kolorów – beżowego, kremowego i brązowego. Idealnie sprawdzi się również w otoczeniu gdzie mamy czarne, zielone, czerwone i fioletowe akcenty kolorystyczne.

Wkłady zapachowe (kartridże) z olejkiem Arousing

Olejek zapachowy Arousing dostępny jest standardowo w postaci kartridży, czyli wkładów zapachowych do dyfuzorów do aromatyzacji wnętrz, w następujących pojemnościach – 105 ml oraz 500 ml. Mniejsze lub większe pojemności dostępne są na specjalne zamówienie. W razie zainteresowania inna pojemnością prosimy o zapytanie.

Wkład zapachowy 105 ml

Kartridż z olejkiem do dyfuzora AirQ100, AirQ150 i AirQ160.

Wkład zapachowy 500 ml

Wkład zapachowy do AirQ270 wystarcza na 6 miesięcy aromatyzacji.

Kartridż z olejkiem do dyfuzora AirQ270.

Wkład zapachowy 500 ml

Olejek zapachowy czyli wkład do dyfuzora AirQ550 i AirQ570.

Kartridż z olejkiem do dyfuzorów AirQ550 oraz AirQ570.

Wkład zapachowy AirQ by Prolitec 105 ml

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 105 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 100, AirQ 150 oraz AirQ 160.

Wkład zapachowy AirQ by Prolitec 500 ml do dyfuzora AirQ270

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 500 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 270 oraz AirQ Genie.

Wkład zapachowy AirQ by Prolitec 500 ml do dyfuzora AirQ 550 oraz AirQ570

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 500 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 570 oraz AirQ 550.

Jak zamówić wkład zapachowy do dyfuzora AirQ?

Zamówienia na wkłady zapachowe do dyfuzorów AirQ by Prolitec można składać poprzez kontakt mailowy, telefoniczny lub zakupić w naszym biurze sprzedaży.