African Amber

Zapach African Amber

African Amber to niezwykle zmysłowa, bogata mieszanka bergamotki i mandarynki, otulona ciepłymi nutami drewna i miękkością ambry. Zapach bogaty w nuty drzewa sandałowego, róży burbońskiej, madagaskarskiej wanilii i egipskiego piżma, kreuje ciepły i egzotyczny efekt.

Nuty zapachowe kompozycji African Amber

zapachy drzewne

drzewo sandałowe

African Amber marki Prolitec to idealny zapach do hoteli.

ambra

Składnikiem wielu zapachów do aromamarktingu np. African Amber jest róża burbońska.

róża burbońska

Wanilia czyli waniliowe nuty w kompozycji African Amber.

wanilia

Bergamotka rozświetla zapach african amber przeznaczony do aromatyzacji wnętrz.

bergamotka

African amber i zapach mandarynki.

mandarynka

Piżmo egipskie do aromatyzacni pomieszczeń i aromamarketingu.

piżmo

Kompozycja African Amber to zapach wyjątkowo aromatyczny i bardzo zmysłowy, a wszystko za sprawą jego składników. Ciepły aromat drzewa sandałowego nadaje kompozycji głębi i wyjątkowego ciepła. Ambra potęguje zmysłowość i dodaje miękkości. Obłędny aromat róży burbońskiej powoduje, że zapach jest bardzo przyjemny i komfortowy, a także nieco tajemniczy. Otulający zapach wanilii przyjemnie rozgrzewa, a aromat piżma dodaje pikanterii. Wszystkie te składniki pięknie rozświetlają orzeźwiające aromaty bergamotki i mandarynki.

Jak opisać zapach African Amber?

Każdą kompozycję zapachową opisać możemy za pomocą przymiotników, których równie dobrze, użyć możemy do opisu miejsca, w których zapach zostanie wykorzystany do rozpylania w celu aromatyzacji wnętrz i aromamarketingu.

African Amber to zapach:

klasyczny

tajemniczy

wyrafinowany

ciepły

Zapach a kolorystyka i wystrój wnętrza

Każdy zapach ma swój kolor

Każdy zapach możemy również opisać za pomocą barw, kolorów. Nasze zmysły są połączone, dlatego czując dany zapach, w naszej głowie buduje się jakiś obraz, tzw. wizualizacja. Potrafimy również połączyć percepcję danego zapachu z konkretnymi kolorami. Oczywiście każdy z nas inaczej odbiera różne nuty zapachowe, ale zazwyczaj możemy znaleźć punkty wspólne. Właśnie z tej naszej zdolności do wyobrażania sobie danego zapachu wynika fakt, że mówi się, że zapachy mają kolory. Idąc tym tropem jesteśmy w stanie wyobrazić sobie do jakiego typu wnętrz, do jakiej kolorystyki, dominującej w wystroju wnętrza, będzie pasowała konkretna kompozycja zapachowa.

Kolory African Amber

Zapach ten pasuje do wnętrz, w których przeważają kolory:

Kolor brązowy pasuje do zapachu African Amber.

brązowy

Kolor beżowy pasuje do zapachu African Amber.

beżowy

African Amber pasuje do wnętrz o czarnym kolorze.

czarny

Afrikan Amber idealny do miejsc z różowym akcentem.

różowy

Afrikan Amber do zielongo wnętrza.

zielony

African Amber idealnie pasuje do wnętrz z żółtym akcentem.

żółty

Kompozycja zapachowa idealnie sprawdzająca się przede wszystkim w klimatycznych wnętrzach z przewagą kolorów – beżowego, kremowego i brązowego. Idealnie sprawdzi się również w otoczeniu gdzie mamy czarne, zielone, różowe i żółte akcenty kolorystyczne.

Wkłady zapachowe (kartridże) z olejkiem African Amber

Olejek zapachowy African Amber dostępny jest standardowo w postaci kartridży, czyli wkładów zapachowych do dyfuzorów do aromatyzacji wnętrz, w następujących pojemnościach – 105 ml oraz 500 ml. Mniejsze lub większe pojemności dostępne są na specjalne zamówienie. W razie zainteresowania inna pojemnością prosimy o zapytanie.

Wkład zapachowy 105 ml

Kartridż z olejkiem do dyfuzora AirQ100, AirQ150 i AirQ160.

Wkład zapachowy 500 ml

Wkład zapachowy do AirQ270 wystarcza na 6 miesięcy aromatyzacji.

Kartridż z olejkiem do dyfuzora AirQ270.

Wkład zapachowy 500 ml

Olejek zapachowy czyli wkład do dyfuzora AirQ550 i AirQ570.

Kartridż z olejkiem do dyfuzorów AirQ550 oraz AirQ570.

Wkład zapachowy AirQ by Prolitec 105 ml

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 105 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 100, AirQ 150 oraz AirQ 160.

Wkład zapachowy AirQ by Prolitec 500 ml do dyfuzora AirQ270

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 500 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 270 oraz AirQ Genie.

Wkład zapachowy AirQ by Prolitec 500 ml do dyfuzora AirQ 550 oraz AirQ570

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 500 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 570 oraz AirQ 550.

Jak zamówić wkład zapachowy do dyfuzora AirQ?

Zamówienia na wkłady zapachowe do dyfuzorów AirQ by Prolitec można składać poprzez kontakt mailowy, telefoniczny lub zakupić w naszym biurze sprzedaży.