A Perfect Day

Zapach A Perfect Day

A Perfect Day to mieszanka wodnych, cytrusowych i zielonych nut wzmocniona akordem lawendy. Klasyczny, świeży aromat o subtelnym, delikatnym, męskim charakterze. Świeże wrażenie powstaje dzięki lekkim, wodnym nutom, połączonym z jasnymi nutami cytrusowymi. Dodatkiem są czyste zielone nuty, które wzmacniają lawendową harmonię, razem tworząc aromatyczną mieszankę z bogatym, męskim akcentem. Zapach A Perfect Day kreuje ciepłą i zmysłową atmosferę.

Nuty zapachowe kompozycji A Perfect Day

Aromat lawendy uspokaja i relaksuje.

lawenda

Owoce cytrusowe czyli aromat cytrusów działają pobudzjaąco i energetyzująco.

cytrusy

Nuty zielne w aromamarketingu dodają rzeźkości.

nuty zielne

Nuty wodne w kompozycjach zapachowych dodają świeżości.

nuty wodne

Kompozycja A Perfect Day to zapach wyjątkowy i niezwykle aromatyczny, a wszystko za sprawą jego składników. Ciepły, a zarazem charakterystyczny aromat lawendy tworzy relaksującą i odprężającą atmosferę. Nuty wodne dodają zapachowi świeżości, a jasne nuty cytrusowe rozświetlają kompozycję, jednocześnie orzeźwiając i tworząc energetyzujący klimat. Nuty zielne świetnie łącza się z aromatem lawendy, dodają rześkości i dodają zapachowi A Perfect Day męskiego, zdecydowanego charakteru.

Jak opisać zapach A Perfect Day?

Każdą kompozycję zapachową opisać możemy za pomocą przymiotników, których równie dobrze, użyć możemy do opisu miejsca, w których zapach zostanie wykorzystany do rozpylania w celu aromatyzacji wnętrz i aromamarketingu.

A Perfect Day to zapach:

klasyczny

casualowy

relaksujący

spokojny

męski

energetyzujący

Zapach a kolorystyka i wystrój wnętrza

Każdy zapach ma swój kolor

Każdy zapach możemy również opisać za pomocą barw, kolorów. Nasze zmysły są połączone, dlatego czując dany zapach, w naszej głowie buduje się jakiś obraz, tzw. wizualizacja. Potrafimy również połączyć percepcję danego zapachu z konkretnymi kolorami. Oczywiście każdy z nas inaczej odbiera różne nuty zapachowe, ale zazwyczaj możemy znaleźć punkty wspólne. Właśnie z tej naszej zdolności do wyobrażania sobie danego zapachu wynika fakt, że mówi się, że zapachy mają kolory. Idąc tym tropem jesteśmy w stanie wyobrazić sobie do jakiego typu wnętrz, do jakiej kolorystyki, dominującej w wystroju wnętrza, będzie pasowała konkretna kompozycja zapachowa.

Kolory pasujące do zapachu A Perfect Day

Zapach ten pasuje do wnętrz, w których przeważają kolory:

granatowy

niebieski

fioletowy

jasny zielony

jasny brązowy

pomarańczowy

Kompozycja zapachowa A Perfect Day idealnie sprawdzi się przede wszystkim w klimatycznych wnętrzach z przewagą kolorów – granatowego i niebieskiego, brązowego i pomarańczowego. Świetnie wkomponuje się również w otoczenie gdzie mamy wyraziste fioletowe i pomarańczowe akcenty kolorystyczne.

Wkłady zapachowe (kartridże) z olejkiem A Perfect Day

Olejek zapachowy A Perfect Day dostępny jest standardowo w postaci kartridży, czyli wkładów zapachowych do dyfuzorów do aromatyzacji wnętrz, w następujących pojemnościach – 105 ml oraz 500 ml. Mniejsze lub większe pojemności dostępne są na specjalne zamówienie. W razie zainteresowania inna pojemnością prosimy o zapytanie.

Wkład zapachowy 105 ml

Kartridż z olejkiem do dyfuzora AirQ100, AirQ150 i AirQ160.

Wkład zapachowy 500 ml

Wkład zapachowy do AirQ270 wystarcza na 6 miesięcy aromatyzacji.

Kartridż z olejkiem do dyfuzora AirQ270.

Wkład zapachowy 500 ml

Olejek zapachowy czyli wkład do dyfuzora AirQ550 i AirQ570.

Kartridż z olejkiem do dyfuzorów AirQ550 oraz AirQ570.

Wkład zapachowy AirQ by Prolitec 105 ml

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 105 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 100, AirQ 150 oraz AirQ 160.

Wkład zapachowy AirQ by Prolitec 500 ml do dyfuzora AirQ270

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 500 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 270 oraz AirQ Genie.

Wkład zapachowy AirQ by Prolitec 500 ml do dyfuzora AirQ 550 oraz AirQ570

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 500 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 570 oraz AirQ 550.

Jak zamówić wkład zapachowy do dyfuzora AirQ?

Zamówienia na wkłady zapachowe do dyfuzorów AirQ by Prolitec można składać poprzez kontakt mailowy, telefoniczny lub zakupić w naszym biurze sprzedaży.