Neutralizacja zapachów

Neutralizacja zapachów, czyli czyste i świeże wnętrze każdego dnia

Neutralizacja zapachów przykrych i nieprzyjemnych to proces eliminowania brzydkich aromatów za pomocą odpowiednio dobranych preparatów. Przykre wonie w pomieszczeniach tj. m.in. zapach wilgoci, stęchlizny, ścieków, spalenizny czy zapach zwierzęcego moczu potrafią znaczącą obniżać komfort użytkowania. Bardzo często zdarza się, że brzydkie zapachy są niezwykle ciężkie do usunięcia.

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg dyfuzorów zapachowych, które wraz z odpowiednio dobraną kompozycją zapachową mogą służyć jako odświeżacze powietrza. Nasze kompozycje zapachowe posiadają w swoim składzie opatentowany komponent, który posiada zdolność wchłaniania wszelkich przykrych aromatów z otoczenia. Rozpylanie neutralizujących kompozycji zapachowych w pomieszczeniu jest najskuteczniejszą metodą eliminacji niepożądanych zapachów. Nasza metoda neutralizacji zapachów jest znacznie lepszą i skuteczniejszą niż dostępne na rynku tradycyjne neutralizatory zapachów, które jedynie maskują przykre wonie. Dzięki naszym kompozycjom zapachowym z funkcją neutralizacji pozbędziesz się każdego przykrego zapachu. Cząsteczka zapachowa wydobywająca się z naszych dyfuzorów jest niezwykle mała, dzięki czemu może łączyć się z powietrzem i razem z nim wędrować. Nasze zapachy neutralizują, a nie tylko maskują brzydkie wonie, jak popularne spraye i aerozole.

Neutralizacja zapachu wilgoci

Zapachy wilgoci, stęchlizny czy starości są bardzo nieprzyjemne i ciężkie do zwalczenia, z ich problemem boryka się wiele osób. Szczególnie w słabo wentylowanych pomieszczeniach oraz w okresie grzewczym problem narasta. Wysoka szczelność okien zaburza naturalną cyrkulację powietrza, co powoduje że wilgoć łatwiej się wytwarza, a problem brzydkich zapachów wydaje się nie do wyeliminowania.

Nasze neutralizujące kompozycje zapachowe świetnie zwalczają zapach stęchlizny, starości, wilgoci, ale również neutralizują zapach ryb, jedzenia, spalenizny i wiele innych brzydkich woni.

Neutralizujące zapachy do toalet

W naszej ofercie znajdziesz specjalną linię zapachów do toalet. System GENIE to nowoczesne rozwiązanie do aromatyzacji toalet. Neutralizujące kompozycje zapachowe zostały stworzone po to, by pochłaniać brzydkie zapachy, odświeżać i orzeźwiać wnętrze. Urządzenie wraz z zapachem, które stworzą wyjątkową atmosferę czystości i świeżości w toalecie w Twojej firmie, możesz od nas wynająć bądź kupić.

Oferta GENIE skierowana jest do wszystkich, którzy nie chcą martwić się zapachem w toalecie w klubie, restauracji, dyskotece czy pubie, w toaletach w biurowcu i szpitalu.

Neutralizujące zapachy do toalet.

Czystość i świeżość, czyli zapachy do szatni

Szatnie w siłowniach i klubach fitness, na basenach, salach gimnastycznych, a nawet szatnie w szkołach i teatrach bardzo często borykają się z problemem brzydkich zapachów, które niestety nie zachęcają do odwiedzenia danego miejsca. Zamiast tracić Klientów przez brzydkie zapachy, skontaktuj się z nami, a my zaproponujemy Ci specjalne rozwiązanie, które zneutralizuje wszystkie nieprzyjemne wonie w Twojej szatni. Nasz system jest bardzo efektowny, a urządzenia do aromatyzacji szatni oszczędnie gospodarują olejkami. Wkład zapachowy może wystarczyć nawet na cały rok.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą neutralizacji przykrych zapachów zapraszamy do kontaktu!