Fresh Cotton – zapach świeżego prania

Zapach Fresh Cotton

Fresh Cotton to delikatny zapach świeżego prania, zapach świeżo upranej pościeli z subtelnymi akordami migdała. Aromat czysty, miękki, kojący. Nuty migdała są bardzo zmysłowe, relaksujące i słodkie, co sprawia, że zapach ten jest domowy i komfortowy.

Nuty zapachowe kompozycji Fresh Cotton

Fresh Cotton czyli zapach świeżego prania.

świeże pranie

Cotton czyli zapach bawełny dodaje wnętrzu ciepła, otula.

bawełna

Migdały pachną słodko i tajemniczo, tworzą domowy klimat.

migdały

Kompozycja zapachowa Fresh Cotton to zapach świeży, miękki i kojący, o niezwykle silnych zdolnościach relaksujących i odprężających. Świeży i energetyzujący, a zarazem dodający komfortu aromat świeżego prania tworzy relaksującą i odprężającą domową atmosferę. Nuty aromatyczne migdałów dodają ciepła i komfortu, natomiast aromat bawełny otula i kreuje atmosferę czystości, lekkości i świeżości.

Jak opisać zapach Fresh Cotton?

Każdą kompozycję zapachową opisać możemy za pomocą przymiotników, których równie dobrze, użyć możemy do opisu miejsca, w których zapach zostanie wykorzystany do rozpylania w celu aromatyzacji wnętrz i aromamarketingu.

Fresh Cotton to zapach:

świeży

czysty

przyjazny

odprężający

relaksujący

zdrowy

Zapach a kolorystyka i wystrój wnętrza

Każdy zapach ma swój kolor

Każdy zapach możemy również opisać za pomocą barw, kolorów. Nasze zmysły są połączone, dlatego czując dany zapach, w naszej głowie buduje się jakiś obraz, tzw. wizualizacja. Potrafimy również połączyć percepcję danego zapachu z konkretnymi kolorami. Oczywiście każdy z nas inaczej odbiera różne nuty zapachowe, ale zazwyczaj możemy znaleźć punkty wspólne. Właśnie z tej naszej zdolności do wyobrażania sobie danego zapachu wynika fakt, że mówi się, że zapachy mają kolory. Idąc tym tropem jesteśmy w stanie wyobrazić sobie do jakiego typu wnętrz, do jakiej kolorystyki, dominującej w wystroju wnętrza, będzie pasowała konkretna kompozycja zapachowa.

Kolory pasujące do zapachu Fresh Cotton

Zapach ten pasuje do wnętrz, w których przeważają kolory:

Kolor biały dobrze współgra z zapachem White Tea Fusion.

biały

Szary kolor ścian pasuje do zapachu white tea fusion.

szary

niebieski

granatowy

African Amber idealnie pasuje do wnętrz z żółtym akcentem.

żółty

brązowy

Kompozycja zapachowa Fresh Cotton to zapach, który należy wykorzystywać wszędzie tam, gdzie chcemy wykreować domową atmosferę, w której użytkownicy przestrzeni poczują się komfortowo i bezpiecznie. Idealnie sprawdzi się przede wszystkim do aromatyzacji i aromamarketingu w jasnych wnętrzach z przewagą kolorów – białego i szarego oraz w odcieniach koloru niebieskiego.

Wkłady zapachowe (kartridże) z olejkiem Fresh Cotton

Olejek zapachowy Cucumber Mint dostępny jest standardowo w postaci kartridży, czyli wkładów zapachowych do dyfuzorów do aromatyzacji wnętrz, w następujących pojemnościach – 105 ml oraz 500 ml. Mniejsze lub większe pojemności dostępne są na specjalne zamówienie. W razie zainteresowania inną pojemnością prosimy o przesłanie zapytania bądź kontakt telefoniczny.

Wkład zapachowy 105 ml

Kartridż z olejkiem do dyfuzora AirQ100, AirQ150 i AirQ160.

Wkład zapachowy 500 ml

Wkład zapachowy do AirQ270 wystarcza na 6 miesięcy aromatyzacji.

Kartridż z olejkiem do dyfuzora AirQ270.

Wkład zapachowy 500 ml

Olejek zapachowy czyli wkład do dyfuzora AirQ550 i AirQ570.

Kartridż z olejkiem do dyfuzorów AirQ550 oraz AirQ570.

Wkład zapachowy AirQ by Prolitec 105 ml

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 105 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 100, AirQ 150 oraz AirQ 160.

Wkład zapachowy AirQ by Prolitec 500 ml do dyfuzora AirQ270

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 500 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 270 oraz AirQ Genie.

Wkład zapachowy AirQ by Prolitec 500 ml do dyfuzora AirQ 550 oraz AirQ570

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 500 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 570 oraz AirQ 550.

Jak zamówić wkład zapachowy do dyfuzora AirQ?

Zamówienia na wkłady zapachowe do dyfuzorów AirQ by Prolitec można składać poprzez kontakt mailowy, telefoniczny lub zakupić w naszym biurze sprzedaży.