Fresh Clean

Zapach Fresh Clean

Fresh Clean to zapach świeżego powietrza, wzbogacony słodką pomarańczą i wiciokrzewem. Ten prosty zapach jest radosny i odświeżający. Kreuje czystą i przejrzystą atmosferę. Silnie neutralizuje zapachy, subtelnie perfumując przestrzeń. Nuty pomarańczy redukują niepokój i poprawiają nastrój.

Nuty zapachowe kompozycji Fresh Clean

Zapach Fresh Clean to najsilniej neutralizująca kompozycja.

świeże powietrze

Nuty wodne w kompozycjach zapachowych dodają świeżości.

nuty wodne

zapach pomarańczy

słodka pomarańcza

Wiciokrzew pachnie odświeżająca i naturalnie.

wiciokrzew

Kompozycja zapachowa Fresh Clean to zapach świeży i rześki o niezwykle silnych zdolnościach neutralizujących przykre wonie. Świeży i energetyzujący, a zarazem charakterystyczny aromat świeżego powietrza tworzy relaksującą i odprężającą atmosferę, kreuje klimat czystości i sterylności. Nuty wodne dodają zapachowi świeżości, a aromat słodkiej pomarańczy tworzy klimat bezpieczeństwa, redukując niepokój i stany lekowe. Nuty wiciokrzewu potęgują neutralizujące właściwości kompozycji zapachowej Fresh Clean.

Jak opisać zapach Fresh Clean?

Każdą kompozycję zapachową opisać możemy za pomocą przymiotników, których równie dobrze, użyć możemy do opisu miejsca, w których zapach zostanie wykorzystany do rozpylania w celu aromatyzacji wnętrz i aromamarketingu.

Fresh Clean to zapach:

świeży

energetyzujący

relaksujący

odprężający

czysty

zdrowy

Zapach a kolorystyka i wystrój wnętrza

Każdy zapach ma swój kolor

Każdy zapach możemy również opisać za pomocą barw, kolorów. Nasze zmysły są połączone, dlatego czując dany zapach, w naszej głowie buduje się jakiś obraz, tzw. wizualizacja. Potrafimy również połączyć percepcję danego zapachu z konkretnymi kolorami. Oczywiście każdy z nas inaczej odbiera różne nuty zapachowe, ale zazwyczaj możemy znaleźć punkty wspólne. Właśnie z tej naszej zdolności do wyobrażania sobie danego zapachu wynika fakt, że mówi się, że zapachy mają kolory. Idąc tym tropem jesteśmy w stanie wyobrazić sobie do jakiego typu wnętrz, do jakiej kolorystyki, dominującej w wystroju wnętrza, będzie pasowała konkretna kompozycja zapachowa.

Kolory pasujące do zapachu Fresh Clean

Zapach ten pasuje do wnętrz, w których przeważają kolory:

Kolor biały dobrze współgra z zapachem White Tea Fusion.

biały

jasny zielony

Szary kolor ścian pasuje do zapachu white tea fusion.

szary

niebieski

pomarańczowy

różowy

Kompozycja zapachowa Fresh Clean idealnie sprawdzi się przede wszystkim do aromatyzacji i aromamarketingu w jasnych wnętrzach z przewagą kolorów – białego i szarego, w odcieniach zieleni, różu i pomarańczy, a także w otoczeniu, gdzie mamy niebieskie i błękitne akcenty kolorystyczne. Należy pamiętać, że zapach Fresh Clean jest przede wszystkim bardzo silnie neutralizującą kompozycją, a więc dobór koloru nie jest tutaj sprawą pierwszorzędną.

Wkłady zapachowe (kartridże) z olejkiem Fresh Clean

Olejek zapachowy Cucumber Mint dostępny jest standardowo w postaci kartridży, czyli wkładów zapachowych do dyfuzorów do aromatyzacji wnętrz, w następujących pojemnościach – 105 ml oraz 500 ml. Mniejsze lub większe pojemności dostępne są na specjalne zamówienie. W razie zainteresowania inną pojemnością prosimy o przesłanie zapytania bądź kontakt telefoniczny.

Wkład zapachowy 105 ml

Kartridż z olejkiem do dyfuzora AirQ100, AirQ150 i AirQ160.

Wkład zapachowy 500 ml

Wkład zapachowy do AirQ270 wystarcza na 6 miesięcy aromatyzacji.

Kartridż z olejkiem do dyfuzora AirQ270.

Wkład zapachowy 500 ml

Olejek zapachowy czyli wkład do dyfuzora AirQ550 i AirQ570.

Kartridż z olejkiem do dyfuzorów AirQ550 oraz AirQ570.

Wkład zapachowy AirQ by Prolitec 105 ml

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 105 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 100, AirQ 150 oraz AirQ 160.

Wkład zapachowy AirQ by Prolitec 500 ml do dyfuzora AirQ270

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 500 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 270 oraz AirQ Genie.

Wkład zapachowy AirQ by Prolitec 500 ml do dyfuzora AirQ 550 oraz AirQ570

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 500 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 570 oraz AirQ 550.

Jak zamówić wkład zapachowy do dyfuzora AirQ?

Zamówienia na wkłady zapachowe do dyfuzorów AirQ by Prolitec można składać poprzez kontakt mailowy, telefoniczny lub zakupić w naszym biurze sprzedaży.