Ecoscent

Dyfuzory zapachowe Ecoscent

Ecoscent, czyli zapach poprzez system wentylacji mechanicznej, rekuperacji i klimatyzacji.

Ecoscent to dyfuzory zapachowe marki Air Aroma. Jest to linia produktów do aromatyzacji dużych powierzchni i kubatur. Są to dyfuzory zapachowe działające w technologii zimnej dyfuzji. Idealny do miejsc, w których chcemy dyskretnie i szybko rozpylić zapach poprzez system wentylacji.

Do dyfuzorów tych możemy podłączyć butelki (zbiorniczki) z olejkiem zapachowym o pojemności od 450ml aż do 5 litrów. Dzięki prostemu połączeniu z systemem wentylacji, bez zbędnej ingerencji w sam układ, system idealnie nadaje się do wdrożenia aromamarketingu w takich miejscach jak kasyna, biurowce, przychodnie lekarskie, kliniki medyczne i sklepy wielkopowierzchniowe, a także wszędzie tam, gdzie potrzebujemy aromatyzacji cichej i bardzo dyskretnej.

Aromamarketing poprzez system nawiewów

Wdrożenie aromamarketingu wiąże się z wyborem odpowiedniego zapachu, który oprócz tego, że musi być właściwy, odpowiedni do miejsca i branży oraz dostosowany do marki, to musi również zostać rozpylony we właściwy sposób. Należy pamiętać, że zapach musi być wyczuwalny, ale jednocześnie nie może być zbyt intensywny lub agresywny. Wiąże się to z decyzją na jaki rodzaj dyfuzora zapachowego się zdecydować. Do wyboru mamy urządzenia wolnostojące i naścienne, gdzie proces aromatyzacji, czyli połączenia powietrza z zapachem następuje w pomieszczeniu oraz dyfuzory do wentylacji, gdzie proces aromatyzacji następuje w kanale nawiewnym. Przy wyborze odpowiedniego urządzenia, jeśli tylko mamy taką możliwość, warto rozważyć aromatyzację poprzez system nawiewów. Jest to efektowna, ekonomiczna i bardzo dyskretna forma rozpylania zapachów. Bardzo często daje nam ona oszczędność w zużyciu olejku na poziomie nawet 20-30%.

Modele dyfuzorów Ecoscent

Wybór odpowiedniego modelu dyfuzora zależy przede wszystkim od powierzchni i kubatury pomieszczeń, które chcemy aromatyzować, a także od mocy centrali wentylacyjnej, która obsługuje aromatyzowane pomieszczenia. Im większa powierzchnia i kubatura, a tym samym większa moc centrali, tym na mocniejszy model urządzenia powinniśmy się zdecydować. Aby wybrać odpowiedni model urządzenia, najlepiej skontaktować się z naszym działem handlowym.

Ecoscent R1

Urządzenie Ecoscent R1 to dyfuzor zapachowy marki Air Aroma. Dozownik zapachu przeznaczony do aromatyzacji wnętrz poprzez system nawiewów wentylacji mechanicznej.

Dedykowany do aromatyzacji pomieszczeń o powierzchni od 50 do 300 m2, kubatury do 1 000 m3.

Ecoscent R2

Urządzenie Ecoscent R2 to dyfuzor zapachowy marki Air Aroma. Dozownik zapachu przeznaczony do aromatyzacji wnętrz poprzez system nawiewów wentylacji mechanicznej.

Dedykowany do aromatyzacji pomieszczeń o powierzchni od 300 do 600 m2, kubatury do 2 000 m3.

Ecoscent R4

Urządzenie Ecoscent R4 to dyfuzor zapachowy marki Air Aroma. Dozownik zapachu przeznaczony do aromatyzacji wnętrz poprzez system nawiewów wentylacji mechanicznej.

Dedykowany do aromatyzacji pomieszczeń o powierzchni od 600 do 1 200 m2, kubatury aż do 4 000 m3.

Ecoscent R6

Urządzenie Ecoscent R6 to dyfuzor zapachowy marki Air Aroma. Dozownik zapachu przeznaczony do aromatyzacji wnętrz poprzez system nawiewów wentylacji mechanicznej.

Dedykowany do aromatyzacji pomieszczeń o powierzchni od 1 200 do 1 800 m2, kubatury aż do 6 000 m3.

Zapachy do dyfuzorów Ecoscent

Piękne, zachwycajace i co bardzo ważne, najwyższej jakości olejki zapachowe marki Air Aroma, które wypełnią każdą przestrzeń subtelnym i luksusowym zapachem. Marka Air Aroma proponuje bogatą paletę niezwykle eleganckich i ekskluzywnych zapachów do aromatyzacji wnętrz i wdrożenia aromamarketingu. Olejki produkowane przez Air Aromę są stworzone z bardzo wysokiej jakości składników, w dużej mierze składają się z olejków naturalnych, eterycznych, co sprawia, że są w pełni bezpieczne i bez żadnych obaw można stosować je nawet w przychodniach lekarskich, szkołach i przedszkolach.

Wszystkich zainteresowanych zakupem dyfuzora Air Aroma serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Możemy zaproponować na prawdę atrakcyjne ceny!