Ecoscent

Dyfuzory zapachowe Ecoscent

Ecoscent, czyli zapach poprzez system wentylacji mechanicznej, rekuperacji i klimatyzacji.

Dyfuzory zapachowe AirQ marki Prolitec to również dyfuzory zapachowe do wentylacji. Jest to linia produktów do aromatyzacji dużych powierzchni i kubatur. Są to dyfuzory zapachowe działające w technologii zimnej dyfuzji. Idealny do miejsc, w których chcemy dyskretnie i szybko rozpylić zapach poprzez system wentylacji.

Do dyfuzorów tych możemy podłączyć butelki (zbiorniczki) z olejkiem zapachowym o pojemności od 500 ml aż do 2,5 litra. Dzięki prostemu połączeniu z systemem wentylacji, bez zbędnej ingerencji w sam układ, system idealnie nadaje się do wdrożenia aromamarketingu w takich miejscach jak kasyna, biurowce, przychodnie lekarskie, kliniki medyczne i sklepy wielkopowierzchniowe, a także wszędzie tam, gdzie potrzebujemy aromatyzacji cichej i bardzo dyskretnej.

Aromamarketing poprzez system nawiewów

Wdrożenie aromamarketingu wiąże się z wyborem odpowiedniego zapachu, który oprócz tego, że musi być właściwy, odpowiedni do miejsca i branży oraz dostosowany do marki, to musi również zostać rozpylony we właściwy sposób. Należy pamiętać, że zapach musi być wyczuwalny, ale jednocześnie nie może być zbyt intensywny lub agresywny. Wiąże się to z decyzją na jaki rodzaj dyfuzora zapachowego się zdecydować. Do wyboru mamy urządzenia wolnostojące i naścienne, gdzie proces aromatyzacji, czyli połączenia powietrza z zapachem następuje w pomieszczeniu oraz dyfuzory do wentylacji, gdzie proces aromatyzacji następuje w kanale nawiewnym. Przy wyborze odpowiedniego urządzenia, jeśli tylko mamy taką możliwość, warto rozważyć aromatyzację poprzez system nawiewów. Jest to efektowna, ekonomiczna i bardzo dyskretna forma rozpylania zapachów.

Modele dyfuzorów pod wentylację

Wybór odpowiedniego modelu dyfuzora zależy przede wszystkim od powierzchni i kubatury pomieszczeń, które chcemy aromatyzować, a także od mocy centrali wentylacyjnej, która obsługuje aromatyzowane pomieszczenia. Im większa powierzchnia i kubatura, a tym samym większa moc centrali, tym na mocniejszy model urządzenia powinniśmy się zdecydować. Aby wybrać odpowiedni model urządzenia, najlepiej skontaktować się z naszym działem handlowym.

Dyfuzor zapachowy AirQ 590

AirQ 590

Urządzenie AirQ 590 to dyfuzor zapachowy marki Prolitec. Dozownik zapachu przeznaczony do aromatyzacji wnętrz poprzez system nawiewów wentylacji mechanicznej.

Dedykowany do aromatyzacji pomieszczeń o powierzchni od 40 do 300 m2, kubatury do 900 m3.

Profesjonalny dyfuzor AirQ 1290 do systemu wentylacji mechanicznej i rekuperacji.

AirQ 1290

Urządzenie AirQ 1290 to dyfuzor zapachowy marki Prolitec. Dozownik zapachu przeznaczony do aromatyzacji wnętrz poprzez system nawiewów wentylacji mechanicznej.

Dedykowany do aromatyzacji pomieszczeń o powierzchni od 200 do 1 500 m2, kubatury do 4 500 m3.

Zapachy do dyfuzorów do wentylacji

Piękne, zachwycające i co bardzo ważne, najwyższej jakości olejki zapachowe marki Prolitec, które wypełnią każdą przestrzeń subtelnym i luksusowym zapachem. Marka Prolitec proponuje bogatą paletę niezwykle eleganckich i ekskluzywnych zapachów do aromatyzacji wnętrz i wdrożenia aromamarketingu. Olejki produkowane przez amerykańską markę Prolitec są stworzone z bardzo wysokiej jakości składników, w dużej mierze składają się z olejków naturalnych, eterycznych, co sprawia, że są w pełni bezpieczne i bez żadnych obaw można stosować je nawet w przychodniach lekarskich, szkołach i przedszkolach.

Wszystkich zainteresowanych zakupem dyfuzora zapachowego do wentylacji mechanicznej serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Możemy zaproponować na prawdę atrakcyjne ceny!