Cucumber Mint

Zapach Cucumber Mint

Cucumber Mint to aromatyczna kombinacja wodnych nut ogórka i świeżych liści mięty, uzupełniona owocowym akordem melona i dodatkiem lilii wodnej z jaśminem. Według badań, zapach ogórka sprawia, że pomieszczenie wydaje się większe i bardziej otwarte. Idealny do miejsc, które potrzebują ożywiającej, czystej i nowoczesnej atmosfery, np. biura, gabinety lekarskie i hotele.

Nuty zapachowe kompozycji Cucumber Mint

Cucumber Mint

ogórek

Zapach mięty energetyzuje przestrzeń, orzeźwia i dodaje rześkości.

mięta

Nuty wodne w kompozycjach zapachowych dodają świeżości.

nuty wodne

Aromat melona dodaje wnętrzu ciepła.

melon

Lilia wodna pachnie subtelnie, jej zapach dodaje elegancji i subtelności.

lilia wodna

jaśmin

jaśmin

Kompozycja zapachowa Cucumber Mint to zapach nowoczesny, wyjątkowo elegancki i niezwykle aromatyczny, a wszystko za sprawą jego składników. Świeży i energetyzujący, a zarazem charakterystyczny aromat ogórka tworzy relaksującą i odprężającą atmosferę. Nuty wodne dodają zapachowi świeżości, a aromat mięty dodaje wigoru, jednocześnie orzeźwiając i tworząc energetyzujący klimat. Nuty melona dodają ciepła, aromaty kwiatowe lilii wodnej i jaśminu dodają kompozycji zmysłowości, elegancji i wytworności.

Jak opisać zapach Cucumber Mint?

Każdą kompozycję zapachową opisać możemy za pomocą przymiotników, których równie dobrze, użyć możemy do opisu miejsca, w których zapach zostanie wykorzystany do rozpylania w celu aromatyzacji wnętrz i aromamarketingu.

Cucumber Mint to zapach:

nowoczesny

energetyzujący

relaksujący

elegancki

ciekawy

zaskakujący

Zapach a kolorystyka i wystrój wnętrza

Każdy zapach ma swój kolor

Każdy zapach możemy również opisać za pomocą barw, kolorów. Nasze zmysły są połączone, dlatego czując dany zapach, w naszej głowie buduje się jakiś obraz, tzw. wizualizacja. Potrafimy również połączyć percepcję danego zapachu z konkretnymi kolorami. Oczywiście każdy z nas inaczej odbiera różne nuty zapachowe, ale zazwyczaj możemy znaleźć punkty wspólne. Właśnie z tej naszej zdolności do wyobrażania sobie danego zapachu wynika fakt, że mówi się, że zapachy mają kolory. Idąc tym tropem jesteśmy w stanie wyobrazić sobie do jakiego typu wnętrz, do jakiej kolorystyki, dominującej w wystroju wnętrza, będzie pasowała konkretna kompozycja zapachowa.

Kolory pasujące do zapachu Cucumber Mint

Zapach ten pasuje do wnętrz, w których przeważają kolory:

Kolor biały dobrze współgra z zapachem White Tea Fusion.

biały

jasny zielony

Afrikan Amber do zielongo wnętrza.

zielony

Kolor beżowy pasuje do zapachu African Amber.

beżowy

jasny brązowy

African Amber pasuje do wnętrz o czarnym kolorze.

czarny

Kompozycja zapachowa Cucumber Mint idealnie sprawdzi się przede wszystkim do aromatyzacji i aromamarketingu w nowoczesnych wnętrzach z przewagą kolorów – białego i szarego, w odcieniach zieleni, a także w otoczeniu, gdzie mamy wyraziste brązowe i czarne akcenty kolorystyczne.

Wkłady zapachowe (kartridże) z olejkiem Cucumber Mint

Olejek zapachowy Cucumber Mint dostępny jest standardowo w postaci kartridży, czyli wkładów zapachowych do dyfuzorów do aromatyzacji wnętrz, w następujących pojemnościach – 105 ml oraz 500 ml. Mniejsze lub większe pojemności dostępne są na specjalne zamówienie. W razie zainteresowania inną pojemnością prosimy o przesłanie zapytania bądź kontakt telefoniczny.

Wkład zapachowy 105 ml

Kartridż z olejkiem do dyfuzora AirQ100, AirQ150 i AirQ160.

Wkład zapachowy 500 ml

Wkład zapachowy do AirQ270 wystarcza na 6 miesięcy aromatyzacji.

Kartridż z olejkiem do dyfuzora AirQ270.

Wkład zapachowy 500 ml

Olejek zapachowy czyli wkład do dyfuzora AirQ550 i AirQ570.

Kartridż z olejkiem do dyfuzorów AirQ550 oraz AirQ570.

Wkład zapachowy AirQ by Prolitec 105 ml

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 105 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 100, AirQ 150 oraz AirQ 160.

Wkład zapachowy AirQ by Prolitec 500 ml do dyfuzora AirQ270

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 500 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 270 oraz AirQ Genie.

Wkład zapachowy AirQ by Prolitec 500 ml do dyfuzora AirQ 550 oraz AirQ570

Wkłady zapachowe, czyli kartridże z olejkiem do aromatyzacji pomieszczeń, o pojemności 500 ml dedykowane są do stosowania w dyfuzorach AirQ 570 oraz AirQ 550.

Jak zamówić wkład zapachowy do dyfuzora AirQ?

Zamówienia na wkłady zapachowe do dyfuzorów AirQ by Prolitec można składać poprzez kontakt mailowy, telefoniczny lub zakupić w naszym biurze sprzedaży.