Aromax

Dyfuzor zapachowy Aromax

Aromax to designerskie wolnostojące urządzenie do aromatyzacji pomieszczeń marki Air Aroma.

Dyfuzor zapachowy do aromatyzacji pomieszczeń do 80 m2. Idealnie sprawdza się do aromatyzacji recepcji hotelowych, gabinetów i biur. Z uwagi na swój designerski wygląd Aromax jest świetnym sposobem nie tylko na stworzenie pięknego zapachu we wnętrzu, ale również może stać się jego nietuzinkową ozdobą.

Aromatyzacja pomieszczeń od 10 do 80 m2

Technologia zimnej dyfuzji

Urządzenie wolnostojące

Łatwe ustawienie intensywności zapachu

Wbudowany timer czasu pracy

Designerski wygląd

Dyfuzor zapachowy Aromax jest urządzeniem do aromatyzacji pomieszczeń o niewielkich kubaturach (do 250 m3). Pozwala na stworzenie intensywnego i równomiernego zapachu w bardzo łatwy i ekonomiczny sposób.

Urządzenie działa w technologi zimnej dyfuzji, czyli najnowocześniejszej i najefektywniejszej metody aromatyzacji wnętrz jaką do tej pory wymyślono. Podczas aromatyzacji zachodzi proces nebulizacji, który polega na przekształceniu kompozycji zapachowej w suchą mgiełkę zapachową. Nano cząsteczki zapachowe dzięki swojej mikroskopijnej wielkości są w stanie połączyć się z powietrzem i razem z nim wędrować po całym wnętrzu.

Urządzenie jest intuicyjne i bardzo proste w obsłudze. Posiada wbudowany timer, który ułatwia proces sterowania dyfuzją zapachu. Nowa ulepszona technologia pozwala na dostosowanie czasu trwania i intensywności dyfuzji do pożądanych ustawień poprzez dotyk jedynie dwóch przycisków.  Urządzenie zacznie działać natychmiast, a następnie automatycznie wyłączy się po zaprogramowanym czasie. Opcje czasu pracy dyfuzora: 15 minut, 30 minut, 1 godzina, 2, 4 lub 8 godzin.

Aromax to dyfuzor wolnostojący, a więc aby zacząć aromatyzację należy ustawić go w bezpiecznym miejscu, na płaskim podłożu oraz podłączyć do prądu. Ważne, aby dyfuzor nie stał zbyt blisko wyciągów (często otwieranych drzwi lub okien oraz wyciągowych kratek wentylacyjnych).

Kolor: srebrny, czarny, złoty oraz czerwony

Wysokość urządzenia: 23 cm

Średnica urządzenia: 16 cm

Waga: 1,3 kg

Zasilanie: 100 – 240V, 50/60 Hz

Pojemność zbiorniczka na olejek zapachowy: 30 ml

Obudowa: anodowane aluminium

Instrukcja obsługi Aromax

Pobierz instrukcję obsługi dyfuzora lub skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz pomożemy prawidłowo ustawić Twojego Aromaxa.

Zapachy do dyfuzora Aromax

Olejki zapachowe do urządzenia Aromax

Oferujemy pełną gamę zapachów dedykowanych do dyfuzorów zapachowych marki Air Aroma.

Proponowane zapachy do aromamarketingu marki Air Aroma to najwyższej jakości olejki eteryczne, całkowicie naturalne oraz kompozycje na bazie olejków naturalnych. Oferujemy rozwiązania zapachowe dla każdej branży – zapachy do hoteli, gabinetów lekarskich, sklepów, biur, a także do przestrzeni domowych.

Jesteś zainteresowany zakupem dyfuzora?

Zadzwoń do nas! Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę!