Aromatyzacja eventu

Aromatyzacja eventu to usługa stworzenia profesjonalnej oprawy zapachowej organizowanego wydarzenia. Jesteś organizatorem eventu i zastanawiasz się czym zaskoczyć swoich gości, jak zapewnić im wyjątkowe samopoczucie i sprawić by Twoją imprezę zapamiętali na długi czas? Odpowiedź jest tylko jedna – aromatyzacja i aromamarketing! Rewelacyjnym sposobem na wyróżnienie eventu jest wprowadzenie zapachu, stworzenie profesjonalnej oprawy zapachowej eventu. Aromatyzacja eventu wykreuje wyjątkową i niezapomnianą atmosferę na organizowanym przez Ciebie wydarzeniu. Profesjonalny zapach na event sprawi, że Twoi goście, zaproszeni Klienci i kontrahenci poczują się komfortowo i na pewno docenią Twoją troskę o ich samopoczucie. Nasze zapachy do aromatyzacji eventu zapewnią im niepowtarzalne doznania zmysłowe.

Aromatyzacja eventu, konferencji i koncertu.

Zapach na event

W ofercie mamy ponad 500 gotowych zapachów, które z powodzeniem można rozpylać na eventach. Nasze zapachy na event spełniają wymagania Klientów z wielu branży. Oferujemy prestiżowe zapachy perfumowane, wzmagające poczucie luksusu, nuty drzewne, wzbudzające profesjonalizm oraz zapachy energetyzujące, tworzące atmosferę czystości i świeżości. Potrzebujesz na event inny zapach? Zapach pomarańczy czy truskawki? A może organizujesz konferencję i potrzebujesz zapachu świeżego prania, lasu czy skoszonej trawy? Takie zapachy również mamy w ofercie! Jesteśmy w stanie stworzyć zapach, którego potrzebujesz! Pamiętaj, że kochamy ciekawe projekty i nie boimy się wyzwań!

Na czym polega aromatyzacja eventu?

Podczas trwania eventu, spotkania czy konferencji możemy rozpylić dowolny wybrany przez Ciebie zapach, przyjemną woń, która stanie się wizytówką Twojego wydarzenia. Zapach może nawiązywać do profilu działalności Twojej Firmy, może również zwiastować konkretną linię produktów, najnowszą kolekcję lub odnosić się do konkretnego produktu czy usługi. Za pomocą zapachu możesz przenieść swoich Gości do lasu, na wiosenną łąkę, na nadmorską plażę lub na górski szczyt. Potęga zapachu pomoże Ci zrobić na nich niezapomniane wrażenie. Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci obrać właściwy kierunek i oczywiście wybrać odpowiedni, dostosowany do Twoich potrzeb zapach. Jesteśmy pewni, że nasz zapach umili Twoim gościom uczestnictwo w evencie, a Tobie pomoże osiągnąć założone cele i korzyści biznesowe.

Wynajem dyfuzorów zapachowych na event

Stworzenie odpowiedniego zapachu na evencie nie byłoby możliwe bez naszych dyfuzorów zapachowych do aromatyzacji pomieszczeń. Dyfuzory zapachowe dobieramy do powierzchni wnętrza, które chcesz aromatyzować. Oferujemy krótkoterminowy wynajem eventowy, tzw. wynajem okazjonalny urządzeń zapachowych. Wynajmiemy Ci i udostępnimy aromatyzer do rozpylania zapachu, dostarczymy dyfuzor i zapach w określone miejsce w Polsce lub Europie, tak abyś mógł stworzyć wymarzony zapach na swoim evencie. Możliwa również jest pełna obsługa z naszej strony w zakresie stworzenia zapachu na Twojej imprezie. Nasza ekipa może dojechać na miejsce eventu, zamontować dyfuzory oraz czuwać nad jakością i intensywnością rozpylanego zapachu podczas trwania całej imprezy. To na jaka opcję współpracy się zdecydujesz zależy tylko od Ciebie!

Ile kosztuje aromatyzacja eventu?

Koszt usługi aromatyzacji eventu uzależniony jest przede wszystkim od długości trwania wydarzenia, powierzchni pomieszczeń oraz wielkości przestrzeni jaką należy wypełnić zapachem. Wpływ na cenę ma również fakt, czy chciałbyś wynająć urządzenia do aromatyzacji z pełną obsługą naszego technika, czy z montażem poradzisz sobie samodzielnie. Nasze urządzenia są bardzo intuicyjne w obsłudze. W przypadku wynajmu eventowego dyfuzory zapachowe zostają zaprogramowane przed wysyłką, tak aby Klient mógł rozpakować paczkę, wyjąć aromatyzer, podłączyć go do prądu i cieszyć się pięknym zapachem. W razie jakichkolwiek pytań czy problemów jesteśmy oczywiście do telefonicznej dyspozycji podczas całego czasu trwania każdej imprezy, na której pracują nasze urządzenia do aromatyzacji i aromamarketingu.

Jesteś zainteresowany aromatyzacją Twojego eventu czy imprezy?

Zadzwoń już dziś i zarezerwuj odpowiedni dyfuzor z zapachem!

Serdecznie zapraszamy!